Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

CrisisX, New 24/7 Runescape Private Server! 8GB Dedi, Very Stable And Unique Server

Soovitatud postitused

well, unfortunately i cant play it ! I have downloaded this client and when i click on it, nothing happens :S Any ideas ?

 

---------- Postitused liidetud 19:36 ---------- Esimene postitus oli tehtud 15:57 ----------

 

Mängisin sõbra juures seda, väga kõva ! Aga mul selline probleem . Nimelt ma lähen lehele ja vajutan PLAY NOW, laeb JAVA ja siis ekraan valge ja KÕIK !!! Äkki kellegil oli sama probleem ! Palun aidake !! ! !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suht nõme server kahjuks :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

panin tõmbama, tsekin ära :)

 

edit: sain peale tundub hea servu rahvas sees koik ok :D

 

 

edit2: super servu!! :D

 

---------- Postitused liidetud 29-05-10 13:27 ---------- Esimene postitus oli tehtud 28-05-10 16:58 ----------

 

kuulge kust seal ruuune saab?? saab kuskil craftida või osta, aga kust'?


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mul kõik cmb statsid 99, siis agility, thieving, smithing, firemaking (kus juures olin serveris esimene kes selle 99 sai) ja woodcutting(olin teine kes 99 sai). mul on joppand , teiste kasutajad said reseti ja ma ei saanud , siis kui uus source tuli : D


(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.