Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

CrisisX, New 24/7 Runescape Private Server! 8GB Dedi, Very Stable And Unique Server

Soovitatud postitused

VIP
jumala pede serv otsisin 100 tundi kuni kõik üles leidsin putsi modid kah mingi äraostetud peded kes ei aita

 

 

 

Thanks for the good comments.

 

New download link: CrisisX Client 4.1.rar

 

 

 

lols :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Thanks for the good comments.

 

New download link: CrisisX Client 4.1.rar

 

Hey, he actually criticized you. But he said that the moderators are noobs because they bought themselfes to MOD. And they don't help players... Thats gay.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

see rs võiks olla nagu õige rsi kujundusega, ja ikka kõik asjad võiks toimida, mitte et väike bug siin ja seal, see mul ei meeldigi priva servudes, ja see ka et kirjutatakse et 24/7 online värki särki, ja pidevalt offline. ja kui ka on online siis see ei ole 24/7 kui iga 1h tagant välja viskab.

 

ei tohiks väga raske olla ju suht hd ka panna privale, sest ma ei viitsi küll mingeid pixeli juppe taga ajada, sitaks parem oleks kui saaks FULL SCREEN HD panna, see oleks nagu elu hea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mark i killed brandyn for dh set we did pvp trade and i gave him dh set and he gave me 150m but then we both got dced and he got his dh set still in bank but i didint have the 150m lil help?


Toimik on mul mahukam, kui kogu s'Poomi repertuaal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see rs võiks olla nagu õige rsi kujundusega, ja ikka kõik asjad võiks toimida, mitte et väike bug siin ja seal, see mul ei meeldigi priva servudes, ja see ka et kirjutatakse et 24/7 online värki särki, ja pidevalt offline. ja kui ka on online siis see ei ole 24/7 kui iga 1h tagant välja viskab.

 

ei tohiks väga raske olla ju suht hd ka panna privale, sest ma ei viitsi küll mingeid pixeli juppe taga ajada, sitaks parem oleks kui saaks FULL SCREEN HD panna, see oleks nagu elu hea!

 

http://Http://palidino76.com/battlescape - Win.

 

"Ontopic":

YouTube - SHANON ´´Draama´´

A btw, 317 - Fail.


kittenmittens.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma müün Whipi 25.- ja Zamorak GodSwordi maha mingi 25.- eegu eest. Keegi on huvitatud? Müüa on ka veel Full Void 25.- ja Dfs 25.- Ütlen ka veel seda, et Zgs on üks kõige haruldasem Gs seal. Vähemalt paar nädalat tagasi oli. Nii, siis on veel paar d legsi ka müüa, 5.- tükk?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis te arvate kui teeks mingi eesti clanni mingi 115+ combiga olen t2hele pannud et see vengy nimeline tüüp k2ib oma clanniga max 5+ inimest pkamas isegi ::waris mis on multy ahrim torags vls ja hammeritega jne p2ris hea loot oleks kui neid k0 da..


Toimik on mul mahukam, kui kogu s'Poomi repertuaal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.