Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

On keegi, kes veel mille transferib?

Soovitatud postitused

Pmst oleks soov sellist diili teha:

Annan kindla kasutaja, ja teie panete sinna peale 10M

Vastutasuks, selle 10M eest (mis tuleb muidugi teie taskust) annan sellise useri.

 

http://www.vahvel.net/rate/44137-i-diary-shud-b-fun-def-1-hybrid-i-3.html

 

Kui keegi oskab/suudab/tahab sellist värki teha, siis võiks mulle teada anda.

Noobid ja scammerid, hoidke eemale. Teie nipid on läbinähtavad !

 

/// Kasutaja, millele millid läheksid, oleks f2p, tühja pangaga ja otse tutorial islandilt!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei soovita, tuttav ostis kasutaja temalt, sai scammi

 

no pic no proof

niiet stfu


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ei soovita, tuttav ostis kasutaja temalt, sai scammi

 

Ma arvan, et sinu postikogumist, vähemalt siia teemasse, pole vaja. Sinu tuttav kõigepealt, kelle nime sa isegi ei maini, palun väga, kui arvab, et olen talle liiga teinud mõne tehinguga, postitagu tõestus. Kui süüdistus on ka õige, siis see on mu bänni aluseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvan, et sinu postikogumist, vähemalt siia teemasse, pole vaja. Sinu tuttav kõigepealt, kelle nime sa isegi ei maini, palun väga, kui arvab, et olen talle liiga teinud mõne tehinguga, postitagu tõestus. Kui süüdistus on ka õige, siis see on mu bänni aluseks.

 

 

Kahjuks, blokkisid sa ta ära ning sinuga ei ole kuidagi võimalik kontakti saada, tõestus ? Ega see ei koti, kas sa saad banni või mitte, see raha kotib, mis sina üle lasid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.