Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Soovitused arvuti ostuks.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Ega minul on ka originaal windows peal, kuna ma sain selle arvutiga tasuta kaasa. kuid siiski, mina ei suudaks 1000.- windowsi peale raisata.

 

Arvutit ostes sa ei pea võtma windoozat, vähemalt mul oli selline võimalus, et hinnast oleks saanud alla, kui poleks windowsi võtnud. Nii et sa oleks selle eest maksnud, tasuta asju siin ilmas kahjuks pole. JA kuidas sa e isuuda kulutada 1000.- vms..kui sul on originaal windows.


droppartynb9ev7.gif150tits.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht kallis on ka minumeelest see windowsi ost, kuid mul on plaati vaja kah, pira on nagu niru. Oleks kohe targem osta orig ja sellega jännata.

Mul on arvutit koolitööde ja vahepeal mängimiseks vaja, kui saabub talv või sügis.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

AMD Athlod 1.20 ghz protsessor, RADEON 9550SE Series (256 mb) videokaart, 80 GB HDD, 512 mb ram, Realtek AC97 Audio helikaart, cd-dvd rom Saab kaasa kõik vajaminevad driverid ja manualid.

Kas arvuti on 900.- väärt ? eliit gamer arvuti , uusi mänge ei mängi ?


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.