Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vunzonzo Pub Server is back

Soovitatud postitused

järjekordne WH'ga nonner kes tuleb uluma, et miks sai banned :S

 

türa lohh, me adminiga specisime sind tükk aega ja vaatasime kuidas lased .

mulle ka lasid niimoodi ette, et jube .

 

imelik oleks ka, kui ta ootaks kuni sa ta ära tapad, ja alles siis laskma hakkab.

 

sa peaks vaatama egamesite live mänge ..

sul läheks kont kurgulaeni välja ja sa kisaks " TRA WTF HAX MINE MUNNI MIS PEDED KOODERID "

 

sest seal lastakse tajuvusepeale pähe läbi seinte :D

 

isegi pole enam nn " ettelaskmist "

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lühike kokkuvõte serverist .

 

Server areneb.. Oli tõesti serveris wallhackereid ! Adminne on juurde tulnud ja koodereid on nüüdsest vähem!!!

Server on 47/48 protocoliga! Ehk serveris saavad mängida nii steamerid kui ka nonsteamerid.

Serveris mängivad normaalsed playerid ning ootame ka sind ! ;)

TULE JA PROOVI!!! ÄRA KRITISEERI!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sain ühe roundi mängida kui juba bann kukkus. Lasin mingile vennale hsi ning hakkasin läbi seina teist laskma, sain banni. Mängisin nime 'Fayh all. Unbanni pole mõtet teha, sest nii kui nii saaksin uuesti banni, arvestades teie admine. Ma ei tea noh...kickige kõik ns adminid minema ning otsige aktiivseid steamereid, kes oskavad mängida CS-i? Alles hakkasin uuesti pelama ning juba lahmitakse banne?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
hmm, sain täna banni kuna koodisin!, aga mul on põhjendus ka , mingi watermelon 100 koodis ja mingi 4 tykki veel, läksin sisse, ja siis ajas närvi ja panin ka koodi peale., nojh ei ole just kõige parem põhjendus :D

 

see pole mingi vabandus . " TA KOODIS KA " see fraas oma väga lame juba . parem ütle ära et olid äge ja koodisid mitte ära hakka vabandusi otsima -.- Ontopic : ise olen admin seal , Nimega C R O L aktiivselt hakkan käima 1 sept . kuna hetkel poel võimalust :) PeaCe ,


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keerukooder on üks väga väga hea admin. See et ta ühekorra teleportis ei tähenda midagi. Ise olen ka teleportinud ühekorra, overheadi telesin.

Aga täna said paljud bänni, kuna 450g keeras ära. Ta kaotas admini õigused.

ADMIN 450g: ban Splatt.P permanently

:Ra[Z]er: has left the game

ADMIN 450g: ban kassahit permanently

sR.frOzen` has left the game

ADMIN 450g: ban ``Lord Of war`` permanently

Oops? has left the game

ADMIN 450g: ban 2Fast4You permanently

450g has left the game

ADMIN 450g: ban KnoxY__ permanently

ADMIN 450g: ban :Ra[Z]er: permanently

ADMIN 450g: ban sR.frOzen` p

 

Osad said juba unbanni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keerukooder on üks väga väga hea admin.

 

Ei ole sinuga nõus. Mingi Pantera on tema sõber, kes on ilmselge wh. Nad istuvad ventis, mis on keelatud. Nii pea kui bannisin selle Pantera wh eest ära, tegi Keerukooder talle unbanni, ilma mõjuva põhjuseta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täiesti idiootne server. Adminid on mingid 10 aastased väga kitsa silmaringiga lapsed vist. Läksin specci, panin x-specate-i niisama peale. Kohe banned.

TEE OMA ADMINITELE SELGEKS MIS ASI ON X-SPECATE.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selline programm millega specis olles on wh peal, mängu ajal aga läheb automaatselt maha. Loodud kooderite tuvastamiseks.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Laiskloom, kes sind bannis? Anna IP saad unbanni

 

Seis ei näita siiski midagi. Ja tõesti ei tea Pantera kohta midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teaks ma kes mind bannis oleks hästi. Servusse sisenesin oli esimese 10 sekundiga bann käes, ei jõudnud kahjuks jälgida kes adminitest sees. Unbann juba olemas, aga tänud pakkumast.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ok, aga võibolla said banni hoopis sellelt niiöelda valvesüsteemilt. Automessage võib olla põhjuseks.

Äkki seletad lähemalt? Pärast x-specate-i sisselülitamist läks umbes 5-10 sec enne kui banned sain. Mis mõttes automessage muidu? Kindlate sõnade peale viskab banni?


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

badboyl (kood, cheat) on nii, tööle paned viskab kirja: IM using badboy...jne.

Et sellepeale bannib anticheat. Vb sellepärast bannis ka sind, kuna sul ütles automaatselt: xspectate on vms. Ma arvan et võib olla see, aga ei ole kindel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

[X-Spectate 1.0] Lambert: ON

[X-Spectate 1.0] Wallhack: ON

[X-Spectate 1.0] ESP: ON

 

No siis vist enam vähem selge.

 

//Proovisin korra serveris veel seda, 0 admins online, banni ei kukkunud. Kaldun ikka arvama, et admin pani banni:D Programm ju ikkagist loodud adminitele kooderite tuvastamiseks, seega ei tohiks ka valvesüsteem selle peale banni väänata.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

oi kui vinge !

 

 

Bass u-P o.O *Godfathers maff : tulge siia vunzonzo 2 server connect 85.196.200,234:27015 t6esti hea server on

 

 

 

 

Pl2ru # C@$h : inimesi 0 jh

*** (1)De.En3rgy -*_*AnZ1P(: killed Pilvik, nosound with a headshot from m4a1 ***

 

 

MuNa : adminiks ei saa seal?

450g : saab

MuNa : okei

 

450g : osta

MuNa: adminiks ei osteta idioodid

The server operator has added you to banned list

 

Kustutasin need asjad siit ära nt kui keegi lasi kellegi maha et oleks parem lugeda...

 

Unban palun 88.196.70.191.

 

banni pani 450g ma arvan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.