Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Manraynor keeras mu rsbots.net authi banned !

Soovitatud postitused

Külaline blu
see Young Gorilla mu sõbra kasutaja üldse ... ei usu lase modedel ip check teha

 

mul savi , asi läheb menti 500+ on hinnaks manraynor , edu sulle varsti näeme :) keeran sulle sellise sita et ise ka ahhuietan pidar

 

 

anna ta menti jah, aga sina jääd ikka süüdi :D

mida tema valesti tegi? seda et reportis petetud kuradi authi või?

ise sa ütlesid et petsid selle :D türa selline vend annab olla nagu sina, ise oled süüdi :D ja ära unusta seda juttu mainida politseis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Araablasega ehk rs24.ee omanikuga Amchie'ga ära räägitud (sorry kui nimi valesti) saam face to face kokku adminiga rs24'st ja eks siis näeme . Manraynor PS! , su kohta on mu kaebus saadetud ;) , btw revodead andis su menti eraisiku andmete avaldamise eest , sa tead küll millest ma räägin

 

 

 

Õuõu kiddo , sa ära mu emast räägi mingit sitta tulen lõikan sul kõri läbi jobana urood nahhuj , hoia oma jebaala parem kinni kui kellegi emast räägid , btw sa oled mendis üldse käinud tead kus see asub ? oh no sa pole kordagi politseiga kokkugi puutunud nii , et stfu kirjutasin et tahab TELE2'st raha tagasi ? no shit mu ema käis küsimas ainult , et mis asjast saab jne ...

 

Tead ikka seda, et ähvardamise eest võid vangimajja sattuda.

Teema peaks naljanurka minema :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui ma ei eksi, siis oled sa ju ka võrust? [KUI ISEGI MITTE REIMO REBANE, KEDA SA KIIVALT KAITSED]

Ja kui ma ei eksi, siis oled sa A.B.N.

Ehk ennem ütlesid mulle msnis, Manraynor keerab mulle sitta, siis nüüd hakkan ma talle sitta keerama.

Seega, asi on ÜLIEASY.

LUKKU. Võin pildid uppida.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.