Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

super, mulle ka meeldivad netihiirod nagu sina, 1. kui kohale lähed, on sul kusi püksis

2. ta on mingi 17, sa oled healjuhul 12

3. isegi kui peksad silmad siniseks, läheb ta menti,teeb avalduse ja sul jama kui palju'

 

kthxbye


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tuleb kasutada vägivalda niimoodi, et ei jääks füüsilisi kahjustusi.... vääna käsi selja taha jne... kohale lähete siis pidage meeles lihtsalt, ta ei saa menti minna kui tal pole kusagil mingit reaalset tõestust... ma võin ka vastu seina joosta ja öelda, et vot see kutt tegi.. tunnistajaid pole, siis mjunnigi ei tehta :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

näidake tegusid , irv ma pole mingi 12 a tatt nagu sa arvad peak või peace vms kes sa oled .

ja see pole sinu mure kui vana ma olen lohh . ma olen ta ukse tagu juba käinud ja peksa ma annaks talle ka , mind ei huvita ta sõbrad mul on ka neid palju. võin ta sõpradele oda perse lüüa kui tahab . mida ma ootan seal ukse peal kui ta ei julge välja tulla ? ? ta võib 17 olla aga vaata milline ta on mingi emo , tõmban tal keti ümber kaela kuradi ülelaskja raisk . ja kes te teda kaitsete ma arvan et teile olete tema sõbrad ja Frost sina oled Revodead 100% . Gf kui oledki siis ma ütlen sulle ilusti hoia oma nahk mees . !!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja siis on tõesti neti hangstad kohal. kes lubavad minna ukse taha peksa anda jne:)

Kurat te räägite, näidake tegusi:)

 

 

irww, sa kindel scammer .... ilus signa ..

 

raudselt see asjandus või mis asi ta on ongi revo

 

 

ise revolt pole üle saanud ja ei kavatse saada, kui keegi saab siis naeran .

 

muidu sul õde niii kobee ^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja ma olen scammer, lükka kuskile proofi, kuradi debiil:)

Mu msn on üldse: [email:2njklr36]martluks@example.com[/email:2njklr36] .

Ära hakka lampi süüdistama kui sa midagi ei tea.

 

 

ei mai süüdista, niisama räägin enda arvamusi kah =)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nüüd sai üks vend nukkidega üle tahaks

 

Mina sain 125.- yle just mingi aeg!


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tublid,tooge teema üles.:)


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.