Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Operatsioon : Karistus Chris Kelpile.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

lol?

See teema juba mega vana ja midagi pole tehtud:D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
midagi ei tehtagi, kõik netihiirotsevad.

 

+1, seda ma koguaeg räägingi, pääseb jälle puhtalt ja scammib edasi, gf


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Karta võib, keegi pole mendis käinudki nkn, või kui käidi siis öeldi ,et jah me uurime aga huiat uuritakse, saite üle perse.

 

Btw, pole vaja mind nüd Chrisiks sõimata ,et seda kirjutasin, lihtsalt tore on lugeda kus kõik lubavad midagi teha, sittagi tehtakse, ta jääbki siia scämmima, kuna lolle on palju, nimi tuttav aga ikka antakse ette ja kui isegi mingi lambi kontole kantakse siis süüdistatakse ka Chrissi, :P

 

Ning ega te olete ise süüdi ju, see sama hea praktselt, ostan 3g amfetamiini, saan hoopis jahu ja siis lähen menti: Issand jumal sain narko asemel jahu, teete äkki midagi?

rsis on samamoodi, Jagex on keelanud müüa neid mille ja kasutajaid, siis ei tohi ka, eesti seadus keelab omada/müüa narkot, siis ei tohi seda omada/müüa ka

 

Ei tohiks raske olla ju vms?

Oma viga ,et lollid ja saate üle, keegi ei käsi teil müüa, või KEEGI ON TEIL PÜSS KAELA PEAL JA ÜTLEB ,ET KUI EI MÜÜ SIIS LASEN MAHA?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

K-cobain , ma käisin mendis ... Kui ma ütlen ja luban midagi , siis ma teen ka seda ...

 

Pealegi mina ei saa ennustada mis edasi juhtub , eks aeg näitab.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Karta võib, keegi pole mendis käinudki nkn, või kui käidi siis öeldi ,et jah me uurime aga huiat uuritakse, saite üle perse.

 

Btw, pole vaja mind nüd Chrisiks sõimata ,et seda kirjutasin, lihtsalt tore on lugeda kus kõik lubavad midagi teha, sittagi tehtakse, ta jääbki siia scämmima, kuna lolle on palju, nimi tuttav aga ikka antakse ette ja kui isegi mingi lambi kontole kantakse siis süüdistatakse ka Chrissi, :P

 

Ning ega te olete ise süüdi ju, see sama hea praktselt, ostan 3g amfetamiini, saan hoopis jahu ja siis lähen menti: Issand jumal sain narko asemel jahu, teete äkki midagi?

rsis on samamoodi, Jagex on keelanud müüa neid mille ja kasutajaid, siis ei tohi ka, eesti seadus keelab omada/müüa narkot, siis ei tohi seda omada/müüa ka

 

Ei tohiks raske olla ju vms?

Oma viga ,et lollid ja saate üle, keegi ei käsi teil müüa, või KEEGI ON TEIL PÜSS KAELA PEAL JA ÜTLEB ,ET KUI EI MÜÜ SIIS LASEN MAHA?

 

Mis ajast kehtivad Jagexi seadused Eesti Vabariigis?

St, et näiteks bottimise eest võidakse sulle trahvi teha, või isegi trellide taha panna?


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis ajast kehtivad Jagexi seadused Eesti Vabariigis?

St, et näiteks bottimise eest võidakse sulle trahvi teha, või isegi trellide taha panna?

 

Tra sa oled mauno?

 

Selles suhtes ,et eestis on keelatud nt narkot omada, nii on ka keelatud RUNESCAPES MÜÜA MILJONEID JA ACCE!

 

Tra ikka aru ei saa?

Mitte ,et eestis võib bottimise eest kinni minna, tõin näite ,et kui keegi saab narkoga üle sisi läheb ka menti ja hakkab oma õigust taga nutnma ,et lasti üle sellega? Kuigi teab ,et see keelatud

Sama on miljonitega, neid ei VÕI MÜÜA! Ega ka mitte acce, aga kui müüakse ja üle saadakse, on teie enda probleem, narkoga on sama.

 

Keegi ei käsi äritseda sellega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
putsi ma teen ise ta kohta mentti avalduse , selline maun peab karistuse saama.

 

Nii hästi sa räägidki siis endast/oma söbrast?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra sa oled mauno?

 

Selles suhtes ,et eestis on keelatud nt narkot omada, nii on ka keelatud RUNESCAPES MÜÜA MILJONEID JA ACCE!

 

Tra ikka aru ei saa?

Mitte ,et eestis võib bottimise eest kinni minna, tõin näite ,et kui keegi saab narkoga üle sisi läheb ka menti ja hakkab oma õigust taga nutnma ,et lasti üle sellega? Kuigi teab ,et see keelatud

Sama on miljonitega, neid ei VÕI MÜÜA! Ega ka mitte acce, aga kui müüakse ja üle saadakse, on teie enda probleem, narkoga on sama.

 

Keegi ei käsi äritseda sellega.

 

Ma olen "mauno"?

Sa võiksid oma näita üle korralikult mõelda ja ehk saaksid aru et see on idiootne.

See näide kõlbaks siis vb kuhugi, kui jutt oleks Jagexisse nutma minekust.

Eesti politseid EI HUVITA absoluutselt ükski Runescape seadus.

St et otsus, kas nad hakkavad seda pettust uurima või mitte ei olene kohe üldsegi sellest, et Runescapes on keelatud raha müümine.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olen "mauno"?

Sa võiksid oma näita üle korralikult mõelda ja ehk saaksid aru et see on idiootne.

See näide kõlbaks siis vb kuhugi, kui jutt oleks Jagexisse nutma minekust.

Eesti politseid EI HUVITA absoluutselt ükski Runescape seadus.

St et otsus, kas nad hakkavad seda pettust uurima või mitte ei olene kohe üldsegi sellest, et Runescapes on keelatud raha müümine.

 

Aga ütle üks seadus kus kästakse anda lambikatele ette netis?

 

Kunagi osteti traktor ka neti teel, lehest lugesin, kandis 100 tuhat ette ja jäi traktorit ootama, ment ei teinud ka midagi, kuna oma viga ,et nii loll oli ja ette andis.

Keegi ei käsi lambi tsurkaga sul äri teha ja talle ette anda ning hiljem nutta ,et said üle.

 

Idioot peab olema siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga ütle üks seadus kus kästakse anda lambikatele ette netis?

 

Kunagi osteti traktor ka neti teel, lehest lugesin, kandis 100 tuhat ette ja jäi traktorit ootama, ment ei teinud ka midagi, kuna oma viga ,et nii loll oli ja ette andis.

Keegi ei käsi lambi tsurkaga sul äri teha ja talle ette anda ning hiljem nutta ,et said üle.

 

Idioot peab olema siis.

 

Sinu jutu järgi elame me praegu ühiskonnas, kus vargused on lubatud.

See ei ole normaalne, et ment ütleb 100k-se varguse kohta, et ise olid loll, et ette andsid.See on vargus ja politsei töö on seda uurida.

Ja kui ikka abi ei saa, siis tuleb muud viisid leida kuidas politsei seda uurima panna.

Näiteks ajakirjandus?Televisioon?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga ütle üks seadus kus kästakse anda lambikatele ette netis?

 

Kunagi osteti traktor ka neti teel, lehest lugesin, kandis 100 tuhat ette ja jäi traktorit ootama, ment ei teinud ka midagi, kuna oma viga ,et nii loll oli ja ette andis.

Keegi ei käsi lambi tsurkaga sul äri teha ja talle ette anda ning hiljem nutta ,et said üle.

 

Idioot peab olema siis.

 

Anna andeks kallis kaasmaalane, aga sinu jutt on täielik debiilsus ja nonsence. Sinu jutus pole ühtegi lauset millega terve mõistusega inimene nõustuks.

Ruuni reeglid ei kehti EESTI VABARIIGIS vaid hoopis RUUNSKEIBIS. ST seda, et kui sa ruuni reegleid rikud siis on JAGEXIL õigus sind sealt kommuunist bannida või karistada kasvõi nii, et sinu raskelt teenitud stuff läheb lihtsalt kaotsi. Lihtne või mis? Lõpetame nüüd selle BRAINIACI mängimise ja jätkame teemaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tra sa oled mauno?

 

Selles suhtes ,et eestis on keelatud nt narkot omada, nii on ka keelatud RUNESCAPES MÜÜA MILJONEID JA ACCE!

 

Tra ikka aru ei saa?

Mitte ,et eestis võib bottimise eest kinni minna, tõin näite ,et kui keegi saab narkoga üle sisi läheb ka menti ja hakkab oma õigust taga nutnma ,et lasti üle sellega? Kuigi teab ,et see keelatud

Sama on miljonitega, neid ei VÕI MÜÜA! Ega ka mitte acce, aga kui müüakse ja üle saadakse, on teie enda probleem, narkoga on sama.

 

Keegi ei käsi äritseda sellega.

 

Üks on mäng ja teine reaalsus, ma ei saa aru, kust sa sellised näited üldse võtad, et narko omamine on võrdväärne RuneScape kasutaja müügiga. Mängu reeglid ei kehti sul reaalses elus. Lased kelleltki raha üle, siis saad karistada nii või naa. Ment ei tee midagi? Võibolla siis, kui mingi heelium helistab politsesse, ajab segast juttu ja ei suuda ära tõestada.

Kui keegi mäletab veel Siim Hallimäed - vahvli aastate tagust ''scammerit'' - siis mina tegelesin sellega nii kaua, enne kui ta omale karistuse sai. (Kohtuasja nimi Siim Hallimäe'le väärteoasjades määratud rahatrahvide asendamine arestiga. Määrus nº 4-07-3702/2 of Väärteoasjad - Pärnu Maakohus Paide kohtumaja, of October 02, 2007). Nüüd tule ütle, et karistust ei määrata. Sa pead olema ikka parajalt naiivne, et seda uskuda. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üks on mäng ja teine reaalsus, ma ei saa aru, kust sa sellised näited üldse võtad, et narko omamine on võrdväärne RuneScape kasutaja müügiga. Mängu reeglid ei kehti sul reaalses elus. Lased kelleltki raha üle, siis saad karistada nii või naa. Ment ei tee midagi? Võibolla siis, kui mingi heelium helistab politsesse, ajab segast juttu ja ei suuda ära tõestada.

Kui keegi mäletab veel Siim Hallimäed - vahvli aastate tagust ''scammerit'' - siis mina tegelesin sellega nii kaua, enne kui ta omale karistuse sai. (Kohtuasja nimi Siim Hallimäe'le väärteoasjades määratud rahatrahvide asendamine arestiga. Määrus nº 4-07-3702/2 of Väärteoasjad - Pärnu Maakohus Paide kohtumaja, of October 02, 2007). Nüüd tule ütle, et karistust ei määrata. Sa pead olema ikka parajalt naiivne, et seda uskuda. :)

 

nõustun sinuga 100% .

K-Cobain ,kui sa ei tee ruunskeibil ja reaalsusel vahet siis ei tasu üldsegi postitada .

P.S. Palun mitte solvuda :)

Lugupidamisega Tartuboy :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tglt võiks keegi tubli admin selle teema sulgeda.

Suht mõtetu teema kui keegi nagunii ette ei võta midagi reaalsuses, aga samas mingi mölisetakse üksteise kallal seadustest vms.

 

Miks teema sulgeda?

Me tahame ka teada kas Chris saab mingi karistuse või mitte.

Pealegi võib keegi veel scammi saada ja siia mingi tõestuse panna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks teema sulgeda?

Me tahame ka teada kas Chris saab mingi karistuse või mitte.

Pealegi võib keegi veel scammi saada ja siia mingi tõestuse panna.

 

kas sa oled mingi lohvvv ?

kui tahad teda karistada siis mine karista teda 1 on 1

kui sa veel aru pole saanud siis ta pole scamminud enam kedagi üle 1 kuu

kui keegi vaidleb vastu siis pange Proofi ? nüüd hakake mind sõimama et kaitsen teda , lihtsalt närvi ajab teie ajuvaba jutt ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kas sa oled mingi lohvvv ?

kui tahad teda karistada siis mine karista teda 1 on 1

kui sa veel aru pole saanud siis ta pole scamminud enam kedagi üle 1 kuu

kui keegi vaidleb vastu siis pange Proofi ? nüüd hakake mind sõimama et kaitsen teda , lihtsalt närvi ajab teie ajuvaba jutt ..

 

Mina vaidleks sulle vastu!

Kas sul on tõestust et ta ei ole yle 1 kuu kellegi tagant varastanud? (loomulikult ei õigusta see tema varasemaid tegusi, mille eest väärib ta SAMUTI karistust)

 

Keegi kirjutas enne et Jagex on keelanud raha müümise ja sellega seonduva siis meie foorumis on kleepuv teema selle kohta mida ütleb seadus sellisele "reeglile". link siis järgnev: Forte > : Runescape keskkonnas toimunud rööv sai karistuse

 

Samuti sinu väide et "Oma viga et lollid olid jne" see on ka täiesti väär ja ebainteligentse inimese jutt. Keegi kas siin või oli see ******is kirjutas sellest.

Kuna see lause oli hea siis ma tsiteeriks selle uuesti: Need kes tavaliselt ette käivad, teevad seda oma vanemate rahaga ja tõenäoliselt puudub oskus aru saada mis tähendab rahaväärtus ja mis on selle teenimine? Just nende inimeste eest me siin seisamegi. Samuti sinu ässitamine mine tee 1 v 1, tekitab minus küsimuse kas sa ikka oled sama vana kui sa siin foorumis oled maininud? Iga vähegi mõistusega inimene realiseerib et me ei ela venemaal vaid Eestis, (olgu ma ei ela aga räägime siis foorumikaaslastest) ja meil on täiesti toimib õigussüsteem. St et me usume ja tahame et see inimene saaks karistatud kohtu poolt. Sa küsid miks? Vaata kui talle anda tappa/nuga vms siis see on ühekordne karistus. Aga kui ta mõistab süüdi kohus ja pettuse eest siis on tal see plekk küljes terve elu. Mina kui tulevane ettevõtja, palgates tööle inimese kontrolliks alati inimese tausta ja kui sealt tuleks välja et on pettuste eest karistatud, siis ma ei võtaks jutulegi teda enam. Samuti ma tahaks väga näha kuidas ta oma vanematele selle loo ära räägib.. Jne. Ma loodan et sellel teemal ei ole siin enam vaja vaielda. Ja tõesti kes petta on selle isiku käest saanud, pange pead kokku korjake kõik tõendid kokku ja minge. Kui seal ikka üle 5-6 inimese kinnitab sama juttu siis ma tahaks küll näha seda Politseid kes ütleb et me ei uuri sellist asja. Summad on suured ju..


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kas sa oled mingi lohvvv ?

kui tahad teda karistada siis mine karista teda 1 on 1

kui sa veel aru pole saanud siis ta pole scamminud enam kedagi üle 1 kuu

kui keegi vaidleb vastu siis pange Proofi ? nüüd hakake mind sõimama et kaitsen teda , lihtsalt närvi ajab teie ajuvaba jutt ..

 

vait revo..

 

noshit, kelp pole 1 kuu scamminud. Annan medali talle selle eest nüüd? maybe ütlen mantaraynorile et vötaks süüdistuse tagasi?, sest kelp pole ju 1kuu kedagi scamminud...

 

:ty


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.