Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Operatsioon : Karistus Chris Kelpile.

Soovitatud postitused

sorry et spamm aga

ma lugesin siin pooled postid ära (spammi ropult nagu mina :) sorry)

et siin käis jutt et siin vanglas istutud jms

et tyyp läheb parksu kooli

et mis siin siis õige on kui tyyp läheb 10'nendasse klassi et kuna ta siis vanglas istus?

ja kas siis see mendiasi sai ära tehtud kuna siin umbe arutelu selle ymber

:ty


labels=0 Kliki ja ma saan 1 lipu juurde :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

türa olengi ANTTI ALLAS big ass fucking deal , türa manraynor sa nii kõva mees pidid siin vahepeal oma netihiirodega võrru tulema ? eitea kuhu jäite saite scammi ja kaotasite raha ? OKAIIII

ma sul teen mother fucker , nikun hoopis su MILF'ist ema rott siin foorumis saavad kõik minukäest scammi kes ette jääb , BTW Kristjan , Indrek , aitah rahade eest mis teilt sain :) GF , tulen varsti tagasi uue kasutajaga ja teen siin veel paar scammi , see kui te siin mõtelete , et lasen üle ära siis nihhuja kohe menti ? mendid ei tee nussigi jebalnikud . manraynor sa õpi ennem rääkima nagu kuradi kõva mees mitte nagu PUSSY ASS NIGGA aiiite ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
türa olengi ANTTI ALLAS big ass fucking deal , türa manraynor sa nii kõva mees pidid siin vahepeal oma netihiirodega võrru tulema ? eitea kuhu jäite saite scammi ja kaotasite raha ? OKAIIII

ma sul teen mother fucker , nikun hoopis su MILF'ist ema rott siin foorumis saavad kõik minukäest scammi kes ette jääb , BTW Kristjan , Indrek , aitah rahade eest mis teilt sain :) GF , tulen varsti tagasi uue kasutajaga ja teen siin veel paar scammi , see kui te siin mõtelete , et lasen üle ära siis nihhuja kohe menti ? mendid ei tee nussigi jebalnikud . manraynor sa õpi ennem rääkima nagu kuradi kõva mees mitte nagu PUSSY ASS NIGGA aiiite ?

 

Õpi ise raha teenima, sitakott. Siin foorumis sa enam kedagi ei scammi, teed uue kasutaja, kohe saad banned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
türa olengi ANTTI ALLAS big ass fucking deal , türa manraynor sa nii kõva mees pidid siin vahepeal oma netihiirodega võrru tulema ? eitea kuhu jäite saite scammi ja kaotasite raha ? OKAIIII

ma sul teen mother fucker , nikun hoopis su MILF'ist ema rott siin foorumis saavad kõik minukäest scammi kes ette jääb , BTW Kristjan , Indrek , aitah rahade eest mis teilt sain :) GF , tulen varsti tagasi uue kasutajaga ja teen siin veel paar scammi , see kui te siin mõtelete , et lasen üle ära siis nihhuja kohe menti ? mendid ei tee nussigi jebalnikud . manraynor sa õpi ennem rääkima nagu kuradi kõva mees mitte nagu PUSSY ASS NIGGA aiiite ?

 

haige inimene oled saad ip bann või kunagi sa saad peksa nii et sai julge õue tulla

sa oledki revo emod ongi kiiksuga ... raha endal pole w ? a jah sul kriises ju tteeenid scämmiga leiva ja saia peale gf idioot

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teenib perele leivaraha jah sellega :(, vanematel töökohta pole ega midagi, istuvad kodus. Tunnen kaasa sulle, rott.

not

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
türa olengi ANTTI ALLAS big ass fucking deal , türa manraynor sa nii kõva mees pidid siin vahepeal oma netihiirodega võrru tulema ? eitea kuhu jäite saite scammi ja kaotasite raha ? OKAIIII

ma sul teen mother fucker , nikun hoopis su MILF'ist ema rott siin foorumis saavad kõik minukäest scammi kes ette jääb , BTW Kristjan , Indrek , aitah rahade eest mis teilt sain :) GF , tulen varsti tagasi uue kasutajaga ja teen siin veel paar scammi , see kui te siin mõtelete , et lasen üle ära siis nihhuja kohe menti ? mendid ei tee nussigi jebalnikud . manraynor sa õpi ennem rääkima nagu kuradi kõva mees mitte nagu PUSSY ASS NIGGA aiiite ?

 

Annan elukordse võimaluse sinule.

 

Katleri 17-64 Tallinn. Tule kohale ja näita missugune mees sa oled.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
türa olengi ANTTI ALLAS big ass fucking deal , türa manraynor sa nii kõva mees pidid siin vahepeal oma netihiirodega võrru tulema ? eitea kuhu jäite saite scammi ja kaotasite raha ? OKAIIII

ma sul teen mother fucker , nikun hoopis su MILF'ist ema rott siin foorumis saavad kõik minukäest scammi kes ette jääb , BTW Kristjan , Indrek , aitah rahade eest mis teilt sain :) GF , tulen varsti tagasi uue kasutajaga ja teen siin veel paar scammi , see kui te siin mõtelete , et lasen üle ära siis nihhuja kohe menti ? mendid ei tee nussigi jebalnikud . manraynor sa õpi ennem rääkima nagu kuradi kõva mees mitte nagu PUSSY ASS NIGGA aiiite ?

 

Söimata ja scammida oskad..

 

vaevalt et midagi muud, sellekohapeal nöus temaga kahjuks et pidite kohale minema ja näo üles peksma? nagu te ehiirod rääkisite, kuhu te jäite siis?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Annan elukordse võimaluse sinule.

 

Katleri 17-64 Tallinn. Tule kohale ja näita missugune mees sa oled.

 

Tema ei pea kohale tulema ,kui ta ärpleb.

nad ongi 13 aastased sullerdised, kes läbi neti on kõvad.

 

Sina algatasid teema,mendi värk jms, mine külasta teda fase to fase, vaata mis sulle ütleb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lisaksin seda ka et miks te ei ipbanni? nagu rs24 seda teeb


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Tema ei pea kohale tulema ,kui ta ärpleb.

nad ongi 13 aastased sullerdised, kes läbi neti on kõvad.

 

Sina algatasid teema,mendi värk jms, mine külasta teda fase to fase, vaata mis sulle ütleb.

 

Ma juba piisavalt raisanud oma aega et mendis jamada ja kõik , miks ma peaksin veel? Tema ähvardab peksa andmist , mitte mina , las tuleb kohale ja teeb selle ära kui arvab et on nii kõva ja kui suudab. Imbetsiil raisk.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lasi mu sõbra acci üle natukene aega tagasi. Proovisime temaga kuidagi ühendust võtta, aga seal linnas kus ta elab on kaks Chris Kelpi, üks käib ülikoolis, teine aga läheb alles Gümnaasiumisse. Selle Chris Kelpiga peab midagi ette võtma, muidu ta ei lõpeta ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lasi mu sõbra acci üle natukene aega tagasi. Proovisime temaga kuidagi ühendust võtta, aga seal linnas kus ta elab on kaks Chris Kelpi, üks käib ülikoolis, teine aga läheb alles Gümnaasiumisse. Selle Chris Kelpiga peab midagi ette võtma, muidu ta ei lõpeta ära.

 

Kuule wannabe , kas sa oled ~1kuu jooksul näinud mingit teemat kus ta on scämminud ? Kui sa ei jaga matsu välja siis mis sa postitad mingit häussa et muidu ta ei lõpeta , ta on juba lõpetanud ! Ja kui sa veel aru pole saanud siis ta ei mängi runet , tema konto peale saadeti lihtsalt raha ja tema sai sealt natuke vahelt !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule wannabe , kas sa oled ~1kuu jooksul näinud mingit teemat kus ta on scämminud ? Kui sa ei jaga matsu välja siis mis sa postitad mingit häussa et muidu ta ei lõpeta , ta on juba lõpetanud ! Ja kui sa veel aru pole saanud siis ta ei mängi runet , tema konto peale saadeti lihtsalt raha ja tema sai sealt natuke vahelt !

 

Oh issand ta lasi umbes 1 kuu tagasi mu sõbra üle, rs24 oli tema kohta teema, kui sa midagi ei tea siis vaiki, eksole! Ma ei vaata koguaeg siin scammimis teemasi, ma ei viitsi lugeda kogu see teema läbi ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ehk on see mingi tõestus mida saate ise vaadata, minu eelmine kasutaja kirsipuu00 on tema käes praegu, lasi üle minult selle, ehk saaksite ip läbi vaadata seda vms aga igastahes palun bannige kasutaja kirsipuu00, kasutab minu nime ka praegu.

 

 

KIRSIPUU00 ON TEMA ! Cris Kalp vms [ minu vana acc, mille ta minult 200kr scammimisel üle lasi.]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
türa olengi ANTTI ALLAS big ass fucking deal , türa manraynor sa nii kõva mees pidid siin vahepeal oma netihiirodega võrru tulema ? eitea kuhu jäite saite scammi ja kaotasite raha ? OKAIIII

ma sul teen mother fucker , nikun hoopis su MILF'ist ema rott siin foorumis saavad kõik minukäest scammi kes ette jääb , BTW Kristjan , Indrek , aitah rahade eest mis teilt sain :) GF , tulen varsti tagasi uue kasutajaga ja teen siin veel paar scammi , see kui te siin mõtelete , et lasen üle ära siis nihhuja kohe menti ? mendid ei tee nussigi jebalnikud . manraynor sa õpi ennem rääkima nagu kuradi kõva mees mitte nagu PUSSY ASS NIGGA aiiite ?

Kuradi e-hero, päriselus saaksid sa 5-aastase käest ka kolki:D

 

Hull mõte on mingi mängu pärast ähvardada ja sõimata...


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.