Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Foorumlased, kes elavad lähedal ?

Soovitatud postitused

VIP
Täiesti lõpp milline moderaator. Pädevus jääb allapoole vööd.

Mul kadus küll isu sellist foorumit külastada, kus isegi juhtkonnas on labaseid inimesi.

Tavakasutajast saame aru onju, neid on igasuguseid - aga moderaator :S

 

Sorry aga tõsiselt mul on selline tunne et sa oled natukene homoseksuaalsete kalduvustega.

 

"ouu maiii gaaad, issannd jummal, täiesti lõpp mis moderaatorid nohh, mina enam ei taha siin foorumis käia nohh, täitsa lõpp nohh,"

 

STFU_and_GTFO.ashx

 

Ennem tundusid normaalsem olevat...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on juba teine kord kui Gabriel minu vastu vales kohas noka lahti teeb.

Esimene kord oli kuskil siin. Arvatavasti on tema peas neid kordasid umbes samapalju kui mul siin foorumis teemasid on.

Kuidas saab saada moderaatoriks inimene, kes on tavakasutaja ideede suhtes kade ? See on ju absurd, see takistab foorumi arengut!

Juhtkonna valimisel võiks võtta arvesse ka inimeste vanust.

/-edit-/

Uurisin tema postitusi/teemasid. Isiku keelekasutus on ikka väga nõrk. Kas siin võib olla mängus onupoja poliitika ?

Ma ei usu iial, et Gabrielil selle vastu midagi konstruktiivset öelda on.

 

Noo.. ilmselget ma ei ole ainuke kellele sinu " pugemine " on silma hakkanud, minu keelekasutuse kohta niipalju, et ma kirjutan enamjaolt kiiresti ja samalajal ajan veel kellegiga juttu, ma ei viitsi oma " Jama " teksti üle lugeda enam. Foorum arengu koha pealt niipalju, et see teema mis sa tegid oli MINUJAOKS täiesti pointless kuna neid asju on enne juhtkonna foorumites arutatud(See embleemi värk). Ja seda kah, et mind ei huvita mida mingi mmmn minust siin foorumis arvab, mina teen oma tööd ja teen seda ka omastarust hästi. Ahjaa, ma ei häbene et ma olen paks. Ja ma pole paks, ma olen suure kondi ja sitta seedimisega lihtsalt. Ma ütlen sulle see, et sina kirjutamisel SÕNARAAMATUT kasutad mind ei huvita. Kutsu kasvõi ema kirjutamisel appi..

Sa paistad rohkem oma idiootsusega silma...

 

 

 

// Kõik kes ELVAS elavad tehke häält.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Noo.. ilmselget ma ei ole ainuke kellele sinu " pugemine " on silma hakkanud, minu keelekasutuse kohta niipalju, et ma kirjutan enamjaolt kiiresti ja samalajal ajan veel kellegiga juttu, ma ei viitsi oma " Jama " teksti üle lugeda enam. Foorum arengu koha pealt niipalju, et see teema mis sa tegid oli MINUJAOKS täiesti pointless kuna neid asju on enne juhtkonna foorumites arutatud(See embleemi värk). Ja seda kah, et mind ei huvita mida mingi mmmn minust siin foorumis arvab, mina teen oma tööd ja teen seda ka omastarust hästi. Ahjaa, ma ei häbene et ma olen paks. Ja ma pole paks, ma olen suure kondi ja sitta seedimisega lihtsalt. Ma ütlen sulle see, et sina kirjutamisel SÕNARAAMATUT kasutad mind ei huvita. Kutsu kasvõi ema kirjutamisel appi..

Sa paistad rohkem oma idiootsusega silma...

 

 

// Kõik kes ELVAS elavad tehke häält.

Vaata et revo ja nendega kokku ei hakka hoidma :D löl need kõik elva rahvas ju :D

Bakez, elab minust 10km , rohkem pole kedagi


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaata et revo ja nendega kokku ei hakka hoidma :D löl need kõik elva rahvas ju :D

Bakez, elab minust 10km , rohkem pole kedagi

 

revo? Milline? Mu sõpradest kellega ma TÕSISELT läbi käin on siin foorumis ainult Martin ja Keitzz teisega läbi ei käi. Wazzup, fireg0d ja Elvapoiss on vist need kellega ma olen jalkat mänginud ja Kristjan. aka. Väike Karl kah=)


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Noo.. ilmselget ma ei ole ainuke kellele sinu " pugemine " on silma hakkanud, minu keelekasutuse kohta niipalju, et ma kirjutan enamjaolt kiiresti ja samalajal ajan veel kellegiga juttu, ma ei viitsi oma " Jama " teksti üle lugeda enam. Foorum arengu koha pealt niipalju, et see teema mis sa tegid oli MINUJAOKS täiesti pointless kuna neid asju on enne juhtkonna foorumites arutatud(See embleemi värk). Ja seda kah, et mind ei huvita mida mingi mmmn minust siin foorumis arvab, mina teen oma tööd ja teen seda ka omastarust hästi. Ahjaa, ma ei häbene et ma olen paks. Ja ma pole paks, ma olen suure kondi ja sitta seedimisega lihtsalt. Ma ütlen sulle see, et sina kirjutamisel SÕNARAAMATUT kasutad mind ei huvita. Kutsu kasvõi ema kirjutamisel appi..

Sa paistad rohkem oma idiootsusega silma...

 

 

 

// Kõik kes ELVAS elavad tehke häält.

Nagu ma arvasingi- mitte midagi asjalikku.

Täiesti 15-aastasele vastav vastus. Näed asju oma mätta otsast.

 

Aga jah, vähemalt teksti esimeses osas on aus ülestunnistus sinu poolt, et sa ei tee oma moderaatoritööd hästi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nagu ma arvasingi- mitte midagi asjalikku.

Täiesti 15-aastasele vastav vastus. Näed asju oma mätta otsast.

 

Aga jah, vähemalt teksti esimeses osas on aus ülestunnistus sinu poolt, et sa ei tee oma moderaatoritööd hästi.

 

=) Paremini kui sina seda teeksid, see on FAKT. Vaata, et sa väga ära ei tõuse. Mis arvad, et oled väga lahe vend? Kasutad keelespellerit ja kirjutamisel vajad sõnaraamatu abi... Life your life bad please.

 

Ahjaaa mingi vana scammer nahaalik elas kah vahepeal elvas.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kasutad keelespellerit ja kirjutamisel vajad sõnaraamatu abi... Life your life bad please.

 

Ahjaaa mingi vana scammer nahaalik elas kah vahepeal elvas.

Ei kasuta. Lihtsalt sinul oleks vaja seda kasutada kui sooviksid samasugust teksti koostada - lihtne ja loogiline. Kuidas sa saad minu eest väita mida mina teen, arvan või mõtlen , hr ebaloogiline ?

Ja esimene asi kohe ennast jäigalt kõrgemale tõstma sealjuures mitte millelegi toetudes, väga lapsik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ou, 'mnnn', keera offtopikut vähemaks!

 

Jätkuvalt elab lähedal Frutti. Kes veel Nõmmel elab andke teada.

 

[M]arek elab ka Nõmmel.

 

 

Fire4, snow plox ja bert mage elavad miili raadiuses.

 

Liffer1234 elab ~50km kaugusel (lähedal ju?).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei kasuta. Lihtsalt sinul oleks vaja seda kasutada kui sooviksid samasugust teksti koostada - lihtne ja loogiline. Kuidas sa saad minu eest väita mida mina teen, arvan või mõtlen , hr ebaloogiline ?

Ja esimene asi kohe ennast jäigalt kõrgemale tõstma sealjuures mitte millelegi toetudes, väga lapsik.

 

Ma võin kah kirjutada enda profiili, et ma olen 20 aastane. Sa võid seda olla kuid arvad, et kui sa nii tihti teemasid teed ja HUUPI teiste postitusi hindad, et siis oled lahe? Ma tõstan ennast kõrgemale kuna ma olengi^,. Seda kah, et oftopicust aitab, kui edasi tahad veel tõugata siis saada mulle PM.

 

Elvas elab: nwaleader


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa ise aru ei saa, et sa pingutad natukene üle?

 

 

Topicusse:

 

 

Jätkuvalt elab lähedal Frutti. Kes veel Nõmmel elab andke teada.

 

OU, ma ei ela nõmmel.

 

lähedal elavad mm, diamond, ander, mõlemad mingi 1km, samas linnas.

RAKVERES, siis kadrinast on shadow,ownerz, tanel151, mingi 15km.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olari, Karl elavad ~10km.

Siis paar tuttavat foorumlast peaks veel olema kelle nime ei mäleta ja kes samas alevikus elavad.

Tartus kh terve kari neid.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Elvapoiss

Superhuman

tere tere

Gabriel

Rapidload

Martin

Ollu

Wazzup

Fireg0d

 

Rohkem ei tule meelde praegu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui maal olen siis ShadowCat-naaber.

Siis Ownerz-paari maja kaugusel.

FruTTi ^ - kui ta maal on siis 7km kaugusel:D


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

gamexh4

Stan

Rex


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

To Gabriel , Ma elan ka pm elvas :D ,

 

Võiks mingiaeg kokkusaada/teha midagi äkki isegi ?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oled sa teadlik, kes foorumirahvast elab sulle lähedal ? Kes need on ? hermes :D

Kui lähedal elavad nad sulle ? 200-300 meetrit .

Elavad nad sinuga samas linnajaos, tänavas, majas , korteris või isegi toas ? linnajaos :)

Kes elavad sinuga samas asulas/külakohas/linnas ? linnas

Tunned sa oma naabrit ? Ehk on isegi tema vahvellane ? mul koridor 2 klassi põnne täis :(

 

BTW : elan paides :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.