Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ärge tapke koeri

Soovitatud postitused

VIP

MSN-is rahvas saadab selleteemalist kirja suhteliselt palju täna.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Las söövad oma koeraliha, see ON ELU! Sinna ei saa midagi parata


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Las söövad oma koeraliha, see ON ELU! Sinna ei saa midagi parata

 

Miljoni allkirjaga saaks, oleks sul hea tunne, kui sul oleks koer ja ta varastatakse ning puuakse ülesse. Järgmine päev vaatad kuidas su naabrid istuvad aias ja söövad su koera.

Ei ajaks üldse keema onju? "Pohhui ju , see on elu, midagi ei saa parata," ütleksid sa. Läheksid parem ruuni mängima.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Las söövad oma koeraliha, see ON ELU! Sinna ei saa midagi parata

 

Kruvid paigast v?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Andsin allkirja,suht julm.

Loodame ikka,et tehakse midagi selle vastu,tõsiselt.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Las söövad oma koeraliha, see ON ELU! Sinna ei saa midagi parata

 

Ausalt alguses olid sa jjumala normaalne kutt, aga see milline sa välja näed teemas ja siin näitad välja, et sa pole normaalne.

Türa mine vaata kuidas neid koeri tapetakse lihtsalt täpselt samamoodi nagu tapetakse siga.

On hea vaatepilt onju?

Mul tuleb nutt kurku sellise asja peale mõelda kuna ise olen suur koera armastaja.

Ja palun andke allkiri:)

Ei ole vaja piinata koeri:(

Koerad on siiski mõeldud lemmikuteks ja nad peaksid ka jääma mitte toiduks:S


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miljoni allkirjaga saaks, oleks sul hea tunne, kui sul oleks koer ja ta varastatakse ning puuakse ülesse. Järgmine päev vaatad kuidas su naabrid istuvad aias ja söövad su koera.

Ei ajaks üldse keema onju? "Pohhui ju , see on elu, midagi ei saa parata," ütleksid sa. Läheksid parem ruuni mängima.

 

 

 

 

Kas sa tahad öelda,et inimesed tulevad lampi sinu maale ja varastavad su koera ning kohe pannile?Vaevalt.

Eks see paras jaburus ole,aga ellujäämine on kõige tähtsam

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks peaks Lõuna-Koread huvitama mingusuguste Eurooplaste või Ameeriklaste arvamus?

Kas meie lõpetaksime lehmade söömise, kui Indias 100miljonit allkirja paluksid seda mitte teha ettekäändega, et püha lehma ei või süüa?

Ka mulle meeldivad koerad, aga miks on koerad väärt mitteärasöömist rohkem kui sead, kanad või lehmad?


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks peaks Lõuna-Koread huvitama mingusuguste Eurooplaste või Ameeriklaste arvamus?

Kas meie lõpetaksime lehmade söömise, kui Indias 100miljonit allkirja paluksid seda mitte teha ettekäändega, et püha lehma ei või süüa?

Ka mulle meeldivad koerad, aga miks on koerad väärt mitteärasöömist rohkem kui sead, kanad või lehmad?

 

Aga mõtle, kas koerad on tavalised loomad?

Ei ole, nad on lemmik või koduloomad, lehmaliha ma küll ei söö, aga piima joon noh.D

Aga pmst mõelge võrdle koera ja siga?

Ükski inimene ei võtaks siga tuppa endale, sest nad ei ole LEMMIKLOOMAD, saad aru onju?


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga mõtle, kas koerad on tavalised loomad?

Ei ole, nad on lemmik või koduloomad, lehmaliha ma küll ei söö, aga piima joon noh.D

Aga pmst mõelge võrdle koera ja siga?

Ükski inimene ei võtaks siga tuppa endale, sest nad ei ole LEMMIKLOOMAD, saad aru onju?

 

Sa ei tea ju mis liha sa sööd kui sa poest ostad, ma vean kihla, et sa oled kasvõi korra elus söönud koera liha, kuid ise sa seda ei tea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
need kuradi hiinlased mida nad teevad , pidid riisi sööma raiped aga juba koeri ka v ? no ma ei saa midagi aru :D

 

Mitte ajada segamini Hiinat ja Koread!

 

Sa ei tea ju mis liha sa sööd kui sa poest ostad, ma vean kihla, et sa oled kasvõi korra elus söönud koera liha, kuid ise sa seda ei tea.

 

Eksid..

 

 

Kammoon, Lõuna-Koreas tapetakse iga aasta 2 miljonit koera ainuüksi toiduks. Kas teil endal pole jube mõelda, kui iga päev sureb sadu või isegi tuhandeid lemmikuid selleks, et mingid pilud saaksid kõhud täis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahate teada mis ma nendest värdjatest arvan?

Minu arvates tuleks need kuradi koera sööjast värdjad kõik maha lyya.

Nagu ka kasside sööjad.

Nad söövad neid.

Lihtsalt jube!

Kirjutasin sinna alla!

Loodame et lõpetatakse!.


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jube jah aga nagu night war juba ütles, seda ei saa lõpetada. Neid ei koti lihtsalt :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Las söövad oma koeraliha, see ON ELU! Sinna ei saa midagi parata

 

Sellel lausel on mõte ka...

 

Kus riigis ei tohi naised ennast näiteks näidata ja peavad mehi teenima ? Kogume sinna ka allkirju äkki ?

 

See on elu , mis teha.


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sellel lausel on mõte ka...

 

Kus riigis ei tohi naised ennast näiteks näidata ja peavad mehi teenima ? Kogume sinna ka allkirju äkki ?

 

See on elu , mis teha.

 

Jah, see asi on kahepoolne, kuid kas on tõesti raske kirjutada sinna alla, et kasvõi proovidagi see asi lõpetada? Näha mis siis ikka saab kui 1 000 000 allkirja koos...


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui koeri ja kasse poleks kodustatud, oleks teil arvatavasti täiesti kama ning võibolla sööksite isegi nende liha.

Eks kahju ole jah neist loomadest, idamaades nad algul peksavad koeri, et liha pehmem oleks, siis tapavad, kui keegi tahab teada...

Annan oma allkirja ka kuigi ei usu, et see midagi muudab.Looda parimat, valmistu halvimaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.