Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ärge tapke koeri

Soovitatud postitused

Mix teiste loomade kohta ei ole siin midagi?

Ma saan aru, et see on väga halb. Ma pole koera inimene aga saan väga hästi aru, et see on väga kaugel normaalsusest. Aga igal maal omad kombed ja omad toidud.

Mõtle nii, et kui sa sööd kana või lehma või sea liha, siis keegi teine, ei tee ju mingi allkirjade kogumis lehe, et eestis see ära lõpetataks. Ma vean kihla, et enamus kes sinna on allkirja andnud söövad või on söönud liha. Jah see on elu ja see on väärakas. Aga võimalus, et see kogumine midagi muudab on 1 miljardist võibolla.


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ou tehke nii pange täiega suvalisi nimesi ;D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

krt koerad ei ole ju väljasurev liik,soogu kui tahavad,frost ütles õieti...süüakse lehmi,kanu,ka need tuleb enne söömist tappa ,nad tunnevad ilmselt ka valu....ka kaladel on pojad,naised,valu nad küll ei tunne,aga no vaadake mitusada tonni inimesed aastas mereelukaid söövad...

 

See on nagu rassism ju,eelistad ühte liiki teisele,ma hakkan propageerima :''ärge tapke valgeid inimesi'' ....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See ei ole normaalne, samas tapetakse lehmi jne, kuigi see on Indias pühaloom. Aga koer... That's not normal.


Shawtyyyy.png

toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.