Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:Kasutajat 110M-iga , Combat 114

Soovitatud postitused

VIP
Rex spammer , sa võiks juba ammu perm banned olla , sa suht nerd

 

Kle,vähemalt ma ei läinud vangi ja ei saanud igapäev taha.

 

Saaks juba pildid,siis vb oleksin ostja.See pole ainult jutt.-.-


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Viimane pilt tuli kuidagi jama , äkki keegi saaks aidata ja panna selle nähtavaks ?

Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

Kohe panen statsi pildid , otsin kuhu salvestasin .

Mille vastu vaehtust ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irw, usud ka v? Tüüp tuleb ja teab kohe siit otsima tulla, et tema vana kasutajat müüakse?:D


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kasutaja nimi ongi oled mage. ja ma sain sõbralt teada , et siin foorumis müüakse minu kasutajat . kui see on tema kasutaja las saadab mõne varasema pildi , mis kasutajast on.

 

veel 1 põhjus miks A.B.N ei tasu usaldada tema pakkus mulle seda acci 500 eest saatis pildi kus oli 109m peal ja ütles et sõbralt sai lol fucking nerd scammer oled A.B.N müüd kasutajaid mis lastakse paari päeva pärast üle sa oled ikka epic fail:dead:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

dvi tle runescapese ingame kohtume trade mulle 111m ja ytle et saa Blindboi801


Niisama.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
veel 1 põhjus miks A.B.N ei tasu usaldada tema pakkus mulle seda acci 500 eest saatis pildi kus oli 109m peal ja ütles et sõbralt sai lol fucking nerd scammer oled A.B.N müüd kasutajaid mis lastakse paari päeva pärast üle sa oled ikka epic fail:dead:

 

müüsin acci maha lol ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

A.B.N sa oled üks wannabe küll siin foorumis, sellist feili pole ma ennem näinud.

 

Algas kõik sellega, et quotesid ennast. Siis tuleb õigel ajal õnneks õige omanik välja, saad jalaga tagumikku. Nüüd, et ennast säästa, teed head nägu, et müüsid kasutaja maha. Aga sa oled ikka üks tõeline rott küll, no nii loll nüüd ei oleks, kui isegi tahaks scammida. Naljahammas.


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mis naljahammas mina ostsin selle kasutaja ja mingi a b n pole mulle seda müünud kui te ei usu siis las moderaatorid võrdlevad meie IP-sid , ja mis see teie asi on kellelt ma selle acci ostsin , olete te kadedad et müün nii odavalt kasutajat ? Ja kes sa oled mage oled , mingi wannabe idioot , kellel pole muud teha kui rikkuda mu kasutaja müügi teemat ära ? Ma ole mitmetel juba näinud et mingid tropid aind spämmivad kellegi teemas , türa mis teil viga on vaadake kuidas te ise hakkama saate ja siis hakake targutama kuradi emod minge lõikuge natuke veene .....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kasutaja alles?

 

saada oma msn mulle PM-is

 

Tee ing pilt, kus sa ütled tere vahvel vms.

 

sorry aga tal ingame pilt esimesel lehel. idioot!

 

imelik mees.

 

ei olnud nõus kasutama mm.

(ma kutsusin muidu manraynori ja orkuti mmiks aga ta ei usalda neid)


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

blindboi sa oled ikka väga ülbe ma vaatan. nahui see oligi minu kasutaja enne kui mult see üle lasti. ma panin kasutaja 2k müüki , mingi tüüp tahtis osta aga lasi üle . vb ta müüs kohe sulle edasi idk , aga pohh ma tahan seda tagasi.

 

ärge ostke seda kasutajat talt keegi .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.