Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

MA OLEN KAHTLANE ~~ hahhahahaha

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
Okei,nüüd jäin lolli olukorda,kuna ma tõesti ei arvanud,et pean igast chatist pilti tegema,meil jäi jutt temaga pooleli veel kui ta järsku välja logis.Ma ei teinud pilti.Kuid ütle kust sa said sellise msn-i nagu ttyyp25 üldse?

 

Ma spammisin msnis "M:HD PIN 50.-" , järsku hakkas rääkima et tahab pinni osta ja edasi tead ise.

 

Igatahes see on vägagi kindel proof mis mul on kui sa kuskilt pilte välja ei võlu saad ban kahjuks.

 

Ja kui sa arvad et ma tahan sulle niisama sitta keerata siis eksid, miks ma peaks hakkama lampi hakkama sulle sitta keerama. Me pole kuni tänaseni isegi rääkinud mitte.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See ei ole kindel proof,kuna"ma ei süüdista sind" võis nii olla,sul on varimsn,kus sul on 2 kasutajat milles sa chatisid omavahel,et tunduks,et mina süüdi jääks. Kuigi sul poleks olnud selleks mingit motiivi. Krt ma olen varem nii palju kirjutanud scammerite kohta asju ja nüüd peaks ise hakkama scammima?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
See ei ole kindel proof,kuna"ma ei süüdista sind" võis nii olla,sul on varimsn,kus sul on 2 kasutajat milles sa chatisid omavahel,et tunduks,et mina süüdi jääks. Kuigi sul poleks olnud selleks mingit motiivi. Krt ma olen varem nii palju kirjutanud scammerite kohta asju ja nüüd peaks ise hakkama scammima?Pealgi veel mängu mida ma ei mängi enam?

 

Varimsn ?

Ütle mulle üks põhjus miks ma peaksin lampi ühe tehinguga vennale sitta hakkama keerama ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
See kõik on siin nii kahtlane-ebaõiglane,kuid mis mina teha saan,mina nn väheste postituste ja vaid 1 tehinguga inimene.

 

Omg, mis paska sa nüüd ajad ?

 

Igatahes kui sa kuskilt mingit proofi välja ei võlu siis BYE BYE !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Varimsn ?

Ütle mulle üks põhjus miks ma peaksin lampi ühe tehinguga vennale sitta hakkama keerama ?

Ma ju kirjutasin sinna,et sul polekski selleks motiivi.

Kuid ma arvan,et asi oli nii Ttyyp25 rääkis mõlemaga korraga ja andis valeinfot.

 

Aga see sinu proof ei seosta mind ju üldse asjaga,kuna ma pole sulle ju pm-i saatnud,et mina olen ttyyp25,või mis? Sa oleks pidanud enne asja kontrollima ja laskma tal endale pm saata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma ju kirjutasin sinna,et sul polekski selleks motiivi.

Kuid ma arvan,et asi oli nii Ttyyp25 rääkis mõlemaga korraga ja andis valeinfot.

 

Aga see sinu proof ei seosta mind ju üldse asjaga,kuna ma pole sulle ju pm-i saatnud,et mina olen ttyyp25,või mis? Sa oleks pidanud enne asja kontrollima ja laskma tal endale pm saata.

 

Ahahahh, et nüüd minu proof ei seosta sind asjaga ? HAHAHAHAHHA....

Ma saatsin pmi kasutajale "PriitG" ja see nn [email:k82191k5]ttyyp25@hotmail.com[/email:k82191k5] teadis kohe mis ma talle saatsin... Ja kui sul mingeid pilte ei ole teie niinimetatud jutust siis FUCK YOU AND HAVE A NICE DAY !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Steven,ei ole tema ega siinu poolel aga miks ta peaks banni saama?

Ta pole midagi scamminud? Lihtsalt mingi msni jama oli.

Kui ta pani selle ttyyp25'e msni chati kinni kuidas ta saab need pildid järsku välja võluda?

 

Juhtkond,ehk saaksite vaadata üle BongShot'i ja PriitG'i PMid ning asjasse natukesegi selgust tuua?:D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Juhtkond,ehk saaksite vaadata üle BongShot'i ja PriitG'i PMid ning asjasse natukesegi selgust tuua?:D[/b]

Jep, seda oleks präegu hädasti vaja.

 

Ja ta ei peagi ban saama sellepärast et ta mind scammida üritas.

Ausaltöeldes mul on täiesti pohh niikaua kui mina pole scammi saanud.

 

Aga asi selles et [email:3ay5f5os]ttyyp25@hotmail.com[/email:3ay5f5os] on mingi serial scammer ja päris palju asju

mööda foorumeid üle lasknud.

 

No miks sa ei küsinud ttyyp25-e käest pm-i? See on sinu oma lollus,t ei küsinud.Tema lisas ju sinu,sa oleks pidanud küsima,kuni võimalus oli.

 

Miks ma oleks pidanud küsima ?

Ta pidi mulle ette andma ju.

 

TEEMA MÕTE ILMSELT EI OLEGI SELLES ET KEEGI BAN SAAKS...

MÕTE ON ROHKEM SELLES ET NÜÜD INIMESED TEAVAD SIIS KES ON [email:3ay5f5os]ttyyp25@hotmail.com[/email:3ay5f5os]

aga kui juhtkond otsustab kellegi bannida siis minupärast bannige.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Sellega ma nõustun,et ma olen scammer.

 

Mina sain lausest siis nii aru hetkel Xd


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mis mõttes? Ma ütlesin,et ttyyp25,et tema on,mina ennast puudutanuna,ei tunne,kuna mina pole tema.

 

Mul on tõestused.

Sul pole sittagi.

 

 

Lihtne & Loogiline

 

 

Aga eks kõik jääb ikkagi kõrgematel positsioonidel olevate inimeste otsustada !

 

 

////// Atm välja ära, õhtul arutame edasi siis.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sul on tõestus kus keegi väidab,et on mina,kuid seda ei seosta minu vahvel.ee kasutajaga.

 

Kunagi oli selline teema ka , et scammer rääkis kahe inimesega korraga msnis , nagu tuntud liikme ja sellega kes scammi saab. Siis käskis tuntud liikmel PMi saata sellele kes scammi saab. Lõpuks ta siis ei teinud tuntud liikmega tehingut, aga see kes scammi saab maksis raha ära muidugi ja sai scammi. Vb teil mingi sama kala.

 

Ma kujutan ette,et asi oli nii.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Las see PriitG postitab pildid oma PM'idest, või vaadaku mõni mode üle, kus kogu personal jääb?


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga ttyyp25 teab mida Bong saatis SINU vahvli kasutajale - puhas seos ju. Ja sa ajad mingit möga nüüd.

 

Fuck noh,miks keegi ei mõista.

Ta rääkis mõlemaga msn-is mina tahtsin proofi ja ütlesin,et pm mulle suvalt midagi vahvlisse,siis järsku tuligi bongilt pm,et ma ei räägi sinuga msn-is jms.

Siis tahtsin uut proofi,saatis mingi imeliku teksti,küsisin miks sellist soga ajad,et mis Steveni ja sinu jutt pmst nagu minusse puutub,ta ütles,et kogemata vale teksti saatis,siis ma ei uskunud teda ja diil jäi ära,järsku oligi ta msn-ist läinud.

Aa,peale seda esimest proofi saatsin bongile pm ka kus küsisin,et mis su msn on,see oli PEALE 1 pm,siis ta bong pani oma msn-i ja siis saingi aru,et pmst see ttyyp25 ajab mingit sogast. Hiljem pm Bong mulle,et miks ma ta ära blockisin vaatasin oma msn-i ja seal teda polnud,ma polnud teda lisanud.Kuna mul poleks temaga midagi rääkidagi,sest ma müüsin Solle üldse,mitte ei üritanud Pin osta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Fuck noh,miks keegi ei mõista.

Ta rääkis mõlemaga msn-is mina tahtsin proofi ja ütlesin,et pm mulle suvalt midagi vahvlisse,siis järsku tuligi bongilt pm,et ma ei räägi sinuga msn-is jms.

Siis tahtsin uut proofi,saatis mingi imeliku teksti,küsisin miks sellist soga ajad,et mis Steveni ja sinu jutt pmst nagu minusse puutub,ta ütles,et kogemata vale teksti saatis,siis ma ei uskunud teda ja diil jäi ära,järsku oligi ta msn-ist läinud.

Aa,peale seda esimest proofi saatsin bongile pm ka kus küsisin,et mis su msn on,see oli PEALE 1 pm,siis ta bong pani oma msn-i ja siis saingi aru,et pmst see ttyyp25 ajab mingit sogast. Hiljem pm Bong mulle,et miks ma ta ära blockisin vaatasin oma msn-i ja seal teda polnud,ma polnud teda lisanud.Kuna mul poleks temaga midagi rääkidagi,sest ma müüsin Solle üldse,mitte ei üritanud Pin osta.

 

Tõmba oksa ennast munakott, türa sa aru ei saa, et sul ei ole mingeid tõestusi, sa juba üritasid scammida ning selle eest saab juba banni. =/

Edu edaspidiseks. :-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tõmba oksa ennast munakott, türa sa aru ei saa, et sul ei ole mingeid tõestusi, sa juba üritasid scammida ning selle eest saab juba banni. =/

Edu edaspidiseks. :-)

 

Marek62-ega oli sama lugu.Kui ei tea,siis hoidke oma suud kinni.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Fuck noh,miks keegi ei mõista.

Ta rääkis mõlemaga msn-is mina tahtsin proofi ja ütlesin,et pm mulle suvalt midagi vahvlisse,siis järsku tuligi bongilt pm,et ma ei räägi sinuga msn-is jms.

Siis tahtsin uut proofi,saatis mingi imeliku teksti,küsisin miks sellist soga ajad,et mis Steveni ja sinu jutt pmst nagu minusse puutub,ta ütles,et kogemata vale teksti saatis,siis ma ei uskunud teda ja diil jäi ära,järsku oligi ta msn-ist läinud.

Aa,peale seda esimest proofi saatsin bongile pm ka kus küsisin,et mis su msn on,see oli PEALE 1 pm,siis ta bong pani oma msn-i ja siis saingi aru,et pmst see ttyyp25 ajab mingit sogast. Hiljem pm Bong mulle,et miks ma ta ära blockisin vaatasin oma msn-i ja seal teda polnud,ma polnud teda lisanud.Kuna mul poleks temaga midagi rääkidagi,sest ma müüsin Solle üldse,mitte ei üritanud Pin osta.

 

Mingi imelik vend oled, tahtsin sult osta solle, hea, et ei teinud seda..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mingi imelik vend oled, tahtsin sult osta solle, hea, et ei teinud seda..

 

tyra 2ra paugu siin see ei puutu siia nüüd palun spamm ära jätta bongshotil on tõestus aga jah kuni bongshot pole scammi saanud ei peaks priit bani saama kui nüüd TEEMA LUKKU kui kellegil on tõestust tehku uus teema ja siis vaatab edasi :ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tyra 2ra paugu siin see ei puutu siia nüüd palun spamm ära jätta bongshotil on tõestus aga jah kuni bongshot pole scammi saanud ei peaks priit bani saama kui nüüd TEEMA LUKKU kui kellegil on tõestust tehku uus teema ja siis vaatab edasi :ty

 

Tra sa kirjavahemärkidest pole midagi kuulnud?

Nagu 10 aastane kirjutab, ausalt.

 

Igatahes, PriitG-l pole mingit tõestust, et ta süütu on, aga minu meelest on ta Alexi ja mai tea kelle suur sõber siin foorumis vms.

Ma ei usu ausalt öeldes, et talle ban tuleb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.