Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Parim arvutimäng läbi aegade ?

Soovitatud postitused

VIP

Milline arvutimäng on just teie arvates parim ?

Seletused, põhjendused miks just see mäng parim on ?

Kaua olete seda mänginud ?

Palju olete üldse erinevaid arvutimänge mänginud ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Milline arvutimäng on just teie arvates parim ? Counter-Strike, Command n Counquer, Sim City ja kõik ülejäänud oldschool mängud mida on võimalik mängida DosBox'ga. Ja muidugi ka pacman ja DOOM, Wolfenstein jms .. võikski lugemajääda :P

Seletused, põhjendused miks just see mäng parim on ? Oldschool man.

Kaua olete seda mänginud ? hetkel ei mängi, muidu esimesest korrast möödas 5-6 aastat ?

Palju olete üldse erinevaid arvutimänge mänginud ? no ma ei teagi kõikki.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Zeus: Master of Olympus

 

Üks esimesi mänge minu jaoks mida ma tahtsin lihtsalt vahetpidamatta mängida. Tegemist on, minu jaoks, mixiga heast gameplayst, huvitavast stoorist ja üleüldisest võlust mida vana-kreeka mütoloogia pakub.

 

Ka on see mäng täidetud humoorikate detailidega. Näiteks fire-marshali maja otsas seisab mees, kes vaatleb linna tulekahjude pärast ja tema enda keep põleb.


Belief is the death of intelligence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Milline arvutimäng on just teie arvates parim ? Counter-Strike, Command n Counquer, Sim City ja kõik ülejäänud oldschool mängud mida on võimalik mängida DosBox'ga. Ja muidugi ka pacman ja DOOM, Wolfenstein jms .. võikski lugemajääda :P
For god sake, parim saab vaid ÜKS olla!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

z0mfg minu teema.

 

Ausaltöeldes neid on niiiiiiiipalju just katekooriate järgi ... Aga kui mõtlete üldse ka kriitikute põhjal ja kõik , siis on just need mängud parimtest parimad : Half life Seeria ja Bioshock.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Zeus: Master of Olympus

 

Üks esimesi mänge minu jaoks mida ma tahtsin lihtsalt vahetpidamatta mängida. Tegemist on, minu jaoks, mixiga heast gameplayst, huvitavast stoorist ja üleüldisest võlust mida vana-kreeka mütoloogia pakub.

 

Ka on see mäng täidetud humoorikate detailidega. Näiteks fire-marshali maja otsas seisab mees, kes vaatleb linna tulekahjude pärast ja tema enda keep põleb.

 

Master of Olympus on ka minu vaieldamatu lemmik(L)

 

Selle mängu sain mingi 6a tagasi, igapäev mängisin seda:d Eriti mulle meeldis vaadata jumalate/kangelaste võitlusi.

Templeid jms asju oli ka lahe ehitada :D

Pmst see mäng nõuab palju nutti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Age of Empires 2.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Milline arvutimäng on just teie arvates parim ? Gta SA

Seletused, põhjendused miks just see mäng parim on ? Sellel on ka multiplayer kus võid teha mida tahad põhimõtteliselt,sõda,stunt,niisama lolli mängimine...

Kaua olete seda mänginud ? Gta SA ei tea,mingi 3 aastat tagasi tõmbasin vist,SA:MPi 1 aasta.

Palju olete üldse erinevaid arvutimänge mänginud ? Palju vist :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Heavenly Sword

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Milline arvutimäng on just teie arvates parim ? Läbi aegade jäävad minu lemmik mängudeks ikkagi "Age of Empires-Rise of rome" ja "Warcraft III"

Seletused, põhjendused miks just see mäng parim on ?Need on suhteliselt vanad mängud ja alati tõmbavad uuesti mängima.

Kaua olete seda mänginud ?Mingi 6 aastat kindlasti, mitte otseselt iga nädal/kuu, aga kui võimalus on, siis ikka.

Palju olete üldse erinevaid arvutimänge mänginud ? Liiga palju, et kokku lugeda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.