Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pohhui is not dead =o

Soovitatud postitused

VIP

Esiteks ütleks teile aitäh, et mu uut päevikut lugema olete asunud.

 

Niisiis, kes teab, kes mitte, et mul oli siin ka ennem boti päevik, kus saavutasin 98 strenghti(200k till 99) combat 66ena ja siis sain permi, kasutaja nimi oli: Pohhui See.

See ban mind ei kõigutanud ja niisiis tegingi uue kasutaja, tahaks teile hirmsasti kasutajanime öelda, aga nagu näha on see foorum veel lapsi täis(no offence) kes kohe kadedusest kindlasti reportima läheks.

Seega jääb kasutajanimi varjatuks, JA LOODAN TÕESTI, ET KES SEDA KASUTAJANIME TEAVAD, JÄTAKSID SELLE ENDA TEADA ! AITÄH !

Niisiis, alustaksin sellega, et paneksin teile oma hetkesed statside pildid.

 

vgn5z.png

 

 

Nagu ka pildipealt näha, ostsin eile omale autohunter pro scripti RuneScape Cheats, Hacks, Bots, Autos, and Macros | RSBots.net leheküljelt.

Maksin selle lõbu eest 610 krooni, kuna maksin telefoniga.

Ärge hakake küsima palun miks ja kuidas mis kuskes, maksin telefoniga kuna telefoni arved maksab kinni firma.

Pangapildi saate natuke hiljem, ehk siis kui bot crashib, tahan lihtsalt näha kaua see bot laseb nii, et ma ei pea isegi mõtlema sellepeale, kas ta on crashinud või mitte :)

Sellepärast on ka inventorisse pandud juba mul box trapid, sest niigu hunt 63 saab, bot läheb ise kohe chimpe püüdma :)

Niipalju võin öelda veel panga kohta, et seal pole midagi erilist, migni 4m cashi ja niisama solki, kuna kaotasin ühe merchiga päris s*taks, kuna sattusin joomatuuri peale ja ei jõudnud õigel ajal arvutisse.

Vahepeal ei mänginud eriti üldse, nüüd ossin selle scripti ja lasen jälle.

Ühesõnaga jah... varsti tuleb rohkem pilte.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ehh 600 :) pole hullu scripti eest :P aga noh kuna ise ei maksa siis suva :)

 

oled soovitanud seda Skill tabbi natuke alla poole kerida, nii et jääks näha huntingu esimene nr ja HP viimane :P

 

Muidu sweet, ja tahaks kah teada, kaua jookseb ilma crashita :)


gamefr34ker.png

panda.jpg

RsBot Helper

X-Fire: daddystrikes

Peab Olema TeamViewer, Muidu Ei Aita

http://www.TeamViewer.com

MSN: [email:1k3vtx1m]Hansik007@hotmail.com[/email:1k3vtx1m]

Just Got Respected!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Hunt 61.

Õhtuks loodan panna teile pildi, kus bot istub juba red chinchompades ja teeb mulle raha ^^.

9t35ux.png


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sa jagada ei taha seda scripti? :D sa nagunii enda raha eest ei ostnud ju :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Seda ei saa jagada, ja kui ma jagaks oleks paugult ban scriptil, ei saaks seda kasutada enam ei mina, ega ka keegi muu :)

Ühesõnaga see loll script on tehtud nii kindlaks, et keegi ei jagaks seda -.-

Anyway 35 minuti pärast on 63 hunt, siis bot jookseb ise red chinidesse ja siis viskan uued pildid ;).


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

w00t !

fvaf5v.png

 

 

Ja nii see pikk teekond hakkab, kuni partyhatini :)

352n5au.png


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Täpselt niipalju, kui saan 130m cashi kokku, selleks ajaks loodan, et on mõni teine vägev script olemas mida osta :).


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täpselt niipalju, kui saan 130m cashi kokku, selleks ajaks loodan, et on mõni teine vägev script olemas mida osta :).

 

Ma olen pessimist ja arvan, et sa saad enne bani, kui nii palju raha suudad kokku ajada. Kuid vaatame, ehk ei saagi bani ja ma pean enda sõnu sööma:)

 

Tahtsin sellist asja küsida, et, kui ma ostan nüüd authi ja saan bani, kas ma võin uue kasutaja teha ja sama authi kasutada?

Sest see vist peaks rohkem IP-ga seotud olema, mitte kasutajaga?

Ja kas mitu kasutajat saab panna sama authiga korraga scriptima oma arvutist?

:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Yes and no. You can use your auth code on multiple accounts, just not at the same time. If you use your auth code more than once at one time, it may be flagged and banned.

 

 

Ta võib seda AUTHI jagada aga 2 tükki ei tohi seda samal ajal kasutada :P


gamefr34ker.png

panda.jpg

RsBot Helper

X-Fire: daddystrikes

Peab Olema TeamViewer, Muidu Ei Aita

http://www.TeamViewer.com

MSN: [email:1k3vtx1m]Hansik007@hotmail.com[/email:1k3vtx1m]

Just Got Respected!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga mind lihtsalt huvitab , et kui sa vahetad arvutit , siis kas saab seda nagu ühelt arvutilt teisele "liigutada"

 

Et nagu kui ostad ühe arvutiga , siis kas teise arvutiga saab seda kasutada ?

 

Ja kuidas selle clienti tõmbamine käib siis ?

 

Niisama küsin .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Nii, esiteks matu, sulle ma ei oska tõesti vastata.

Ja Superman, eks me näe seda banni/raha asja :) - ma ei mõtle sellele bannile, lihtsalt lasen ja lasen, kuni ta ükskord tuleb, nagunii tuleb :P.

 

Oeeh, tänsest siis räägiks niipalju kõigepealt, et sai hommikul kell 10 ärgatud, uus kaater vette lastud, mõned kiiremad rannas tehtud, ja siis ise randa lebotama mindud.. rannas lebotasin sõprade/sõbrannadega kella poole 1hest poole 6eni õhtul .. issand ma olen nagu vähk praegu, no niimodi kipitab, et see on midagi metsikut, ülekere tulipunane.

Jõudsin mingi aeg koju, nüüd sain arvutisse ja hakkan teile oma päevast arengut näitama ..

Kahjuks pean teatama ka seda, et päeval oli mingi aeg vool kahjuks ära läinud kodus, nii et ma ei saanud isegi ühtegi proggit ega midagi..

Nüüd kavatsen kuni 90 hunterini nonstopi lasta, isegi kordagi ei lähe ära sealt :) - ei usu, et see väga raske ülessanne sellele scriptile on .. kuna ühe ööga 63 pealt niipalju peale nagu ta praegu on .. on minu arvates päris keeruline teha :/.

Pildid siis ..

 

Sisse logides oli hunter level see :

xcvgb7.png

 

Ja chine oli teinud niipalju:

15ho5dw.png

 

Niipalju teile siis täna, homme öösel või siis ülehomme hommikul uued pildid, kuna homme hommikul kohe kaatriga merele, siis randa, ja õhtul üks kõvem jooming, nii et ei tea kas jõuan öösel netti veel või mitte.

Boti jätan muidugi tööle terveks ajaks :)


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga kas nii pole et l2hed emt poodi seal on need telefonid lauapeal mida vaatada saad ja saadad s6numi ara ja saad selle k2tte blabla ei tea kuidas tuleb see s6numi teema , kunagi yhest foorumist lugesin et sakamaal tehakse nii et mindi appel poodi võeti iphone kätte ja saadeti s6num aga seda tehti piniga ?


33158.jpgvrfuvp.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palju need suled on?Ea.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Küsimus Rsbotsi kohta, kas to teeb ära KÕIK randomid ja on fawless?

Pmslt endal suht plaanis osta.

 

Julgen nüüdseks öelda, et JAH ! See script on FLAWLESS JA TEEB KÕIK RANDOMID ÄRA !

 

Kähku mõni pilt teile siis ..

k17xft.png


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga hull script ikka, 10 punkti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Väga hull script ikka, 10 punkti.

 

Tänuuud :)

 

Räägiks teile ka oma tänasest päevast, aga suitsetsime natuke palju, ja nüüd lähen kähku magama, homme tööle ka veel :P 1k päevas ilusti, räägin homme teile sellest.

 

hunt lvl hetkel siuke.

2dadglz.png

 

Ja pank siis lõpuks ..

34spla8.png

 

 

Ütlen ka teile veel, et ostke praegu BLACK BOATEREID kokku, tõusevad ilusti, saab merchida :)


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.