Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Casal Man'i päevik | 2x99

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
sa timo eks? müüsid soulyle, Souly müüs mulle järgmine päev oli scammed, ja nüüd sinu käes :)

 

http://www.vahvel.net/rs2-kasutajad/24066-m-lvl-104-106-acci.html ;)

see on vahepeal mitme inimese käes olnud, mina ostsin selle oma irl sõbralt. rohkem paluks sellel teemal mitte vaielda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

tegin clue ära. reward on halb, võrreldes sellega mida ma clues tegema pidin. käisin ära kharazi junglis, lletya's ja lahendasin 2 puzzlet. väga nõme. :/

 

2eo9p94.jpg

 

nüüd ma lähen õue. õhtul kirjutan teile kindlasti veel.

 

 

Techil õige jutt:D

 

Ma ostsin selle sult ju .. ma müüsin Techile aga mina seda tagasi ei võtnud ..

 

Igatahes edu sulle , saad 10p :)

 

samuti ei teinud seda mina. ma ostsin selle. kui vaja, siis sõber võib tunnistada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa timo eks? müüsid soulyle, Souly müüs mulle järgmine päev oli scammed, ja nüüd sinu käes :)

 

http://www.vahvel.net/rs2-kasutajad/24066-m-lvl-104-106-acci.html ;)

 

Mina olen selle kasutaja esimene omanik ja ma olen selle vahepeal maha müünud . Kasutaja seisis mitu kuud tühja ja ma mõtlesin , et mis ta ikka seisab ja ma võtsin ta tagasi , ise mängisin vahepeal mingi 3 kuud ja siis tegin fishi 99 . Peale seda kui mul membu aeg otsa sai , ei viitsinud enam mängida ja Timo küsis minult , et kas ma kasutajat maha ei müü . Ise ma enam ei mänginud ja arvatavasti ei mängi ka enam , siis mõtlesin , et müün mingi väikse summa eest ära ( päris tasuta ka ei tahtnud anda, sest ma sellega päris palju vaeva näinud ) . Praegune omanik ei ole milleski süüdi , ära teda sõima scammeriks , mina võtsin ta tagasi kuna see kasutaja lihtsalt seisis . Rohkem ma siis ei räägi sellel teemal . :ty

 

Vaatan , et oled päris hästi arendanud seda juba mõne päevaga , loodan et koppa ette ei viska ja teed kasutajat edasi .Tore on näha kuidas kasutaja areneb :D . Edu siis goalidega ja loodan , et teed need ära . 10/10 (Y)

Respect ! ^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mina olen selle kasutaja esimene omanik ja ma olen selle vahepeal maha müünud . Kasutaja seisis mitu kuud tühja ja ma mõtlesin , et mis ta ikka seisab ja ma võtsin ta tagasi , ise mängisin vahepeal mingi 3 kuud ja siis tegin fishi 99 . Peale seda kui mul membu aeg otsa sai , ei viitsinud enam mängida ja Timo küsis minult , et kas ma kasutajat maha ei müü . Ise ma enam ei mänginud ja arvatavasti ei mängi ka enam , siis mõtlesin , et müün mingi väikse summa eest ära ( päris tasuta ka ei tahtnud anda, sest ma sellega päris palju vaeva näinud ) . Praegune omanik ei ole milleski süüdi , ära teda sõima scammeriks , mina võtsin ta tagasi kuna see kasutaja lihtsalt seisis . Rohkem ma siis ei räägi sellel teemal . :ty

 

Vaatan , et oled päris hästi arendanud seda juba mõne päevaga , loodan et koppa ette ei viska ja teed kasutajat edasi .Tore on näha kuidas kasutaja areneb :D . Edu siis goalidega ja loodan , et teed need ära . 10/10 (Y)

Respect ! ^,

just nii ongi. see scammimise teema on nüüd ammendatud.

 

varsti peaks prayer 70 pilt tulema. ehk siis kirjutan veidike pikemalt teile.

 

// praegu juhtus hoopis selline asi:

 

9j2aea.jpg

 

siiski, hetkel lähen ma õue muru niitma. prayer 70 tuleb hiljem.

 

prayer 70:

 

7250yo.jpg

 

nüüd üritan thievingu 70 teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mina olen selle kasutaja esimene omanik ja ma olen selle vahepeal maha müünud . Kasutaja seisis mitu kuud tühja ja ma mõtlesin , et mis ta ikka seisab ja ma võtsin ta tagasi , ise mängisin vahepeal mingi 3 kuud ja siis tegin fishi 99 . Peale seda kui mul membu aeg otsa sai , ei viitsinud enam mängida ja Timo küsis minult , et kas ma kasutajat maha ei müü . Ise ma enam ei mänginud ja arvatavasti ei mängi ka enam , siis mõtlesin , et müün mingi väikse summa eest ära ( päris tasuta ka ei tahtnud anda, sest ma sellega päris palju vaeva näinud ) . Praegune omanik ei ole milleski süüdi , ära teda sõima scammeriks , mina võtsin ta tagasi kuna see kasutaja lihtsalt seisis . Rohkem ma siis ei räägi sellel teemal . :ty

 

Vaatan , et oled päris hästi arendanud seda juba mõne päevaga , loodan et koppa ette ei viska ja teed kasutajat edasi .Tore on näha kuidas kasutaja areneb :D . Edu siis goalidega ja loodan , et teed need ära . 10/10 (Y)

Respect ! ^,

just nii ongi. see scammimise teema on nüüd ammendatud.

 

varsti peaks prayer 70 pilt tulema. ehk siis kirjutan veidike pikemalt teile.

 

// praegu juhtus hoopis selline asi:

 

9j2aea.jpg

 

siiski, hetkel lähen ma õue muru niitma. prayer 70 tuleb hiljem.

 

prayer 70:

 

7250yo.jpg

 

nüüd üritan thievingu 70 teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

30. juuni 2009

hommikust. ärkasin kümne paiku. tegin kerge kohvi omale, dubstep mängima ja thievingut tegema.

 

siin ta siis on:

 

2zqeree.jpg

 

mõtlesin farmingut ka arendada veidike.

ma ei oska midagi kirjutada ausalt öeldes, pea on suht sassis alles. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nojah .. Mulle meeldivad ümmargused Arvud ;)

Saad 7 punni thiev lvli eest :)


Ibloosmurf.png

eSmurfie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

:O mix püramiidis ei tee thivet ?

ilus acc. me leik fish


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üritad liiga Supermani stiili w ?

 

http://www.vahvel.net/illegal-runescape/39317-bottimis-paeevik-54.html

 

kuupäeva paned nii ja siis veel räägid irl-st.

 

see on rune rate teema mitte ,irl

 

3p

 

ja kes siia keelab teha ? lohh

5p


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.