Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Diary of By366

Soovitatud postitused

VIP

Tervist,

Alustan siis oma kasutaja päevikuga.

Kasutaja on ostetud XooX-i käest 1-2 kuud tagasi.

Osad pildid kasutajast:

090627111655.png

090627111212.png090627112452.png

090625112151.png

090623180509.png

Panka pole mõtet panna, palju seal ei ole, kuna Construction võtab suht palju raha.

Goals:

Cooking 94-99

Agility 66-70

Farming 65-70

RANGED 99 - Tegemisel!

Construction 71-99(hetkelise rahaga saaks 85-90 kätte)

Fletch 90-99

Leveleid eriti kiirelt ei tule, ei ole selline nolaja, väljas suht ilusad ilmad nshit. Kui tahate võite mind GWD (Tank ei ole, sest viimastest kordadest ei ole head mälestused), Corporeal-i kutsuda(pean kiirelt summers end tegema) Rate Or Hate


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

090627125306.png

 

 

Õhtul arvatavasti 73 või 74


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga ilus.:P

Santa ikka tõuseb?


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Leveleid eriti kiirelt ei tule, ei ole selline nolaja nagu In Zine ning väljas suht ilusad ilmad nshit. Kui tahate võite mind GWD (Tank ei ole, sest viimastest kordadest ei ole head mälestused), Corporeal-i kutsuda(pean kiirelt summers end tegema) Rate Or Hate

 

OMG?

Mis sa ostsid sellisest high lvl accist siis, kui sa sellega pmst ei mängigi? Ja Zine acc on siiski sitaks parem + ta ise teinud .

2 p. GL, saad 3 p kui 15 m hunt xp ära teed , see lebo alot.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nii maxed acc ostetud?

Pmst suht jama arendada..

Edu sulle

5 Punkti.


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Nii maxed acc ostetud?

Pmst suht jama arendada..

Edu sulle

5 Punkti.

 

 

Eip total oli midagi 1900... siis kui ostsin selle


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kuna jamh, jõudsin alles nüüd koju(olin ujumas, super vesi oli)polnud arengut ennem.

Hetkel 60k uue cons levelini. atm lasen 73, siis üritan hunterit lasta mingi 400k exp, homme/ülehomme lähen teen bandos solo, proovin midagi head saada:P

 

Kui keegi gamble soovib p2p's siis peaks olema cb 120-126, rääkige ingame siis;)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kogun ep,siis gambleme.:P

Muidu kena kasutaja.Kurat need ***** rootslased on sinu juures.:DEi saa teile tulla ja pl3 jne mängida.Suck 100%.:S


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kogun ep,siis gambleme.:P

Muidu kena kasutaja.Kurat need ***** rootslased on sinu juures.:DEi saa teile tulla ja pl3 jne mängida.Suck 100%.:S

 

suht 090627204644.png

 

Kerge level siis

vaatab vb viitsin gwd minna täna veel

 

aa btw, need piiderid kaovad minema homme, vist!!!! YEAH PARTY!!!


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga anna teada siis,kui läinud.Tulen sinna.

 

Kiirelt lase 80,siis kena.:P


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

okei, nüüd on rootslased lõpuks läinud, suht kahju oli. Täna on suht kena ilm, käisin mingi 2 korda ujumas ja niisama, päevitasime.Õhtul veel arvatavasti. Kuna olen sitaks väsinud, siis arvatavasti lähen viskan pikali. Nagu eile ütlesin hakkan soloma bandost esialgu. 3 trippi olen jõudnud teha. 1. tripiga ring of life teles ära kui bossil oli peaaegu punane HP bar. 2. Tripiga võtsin kotti sara brewid ja restore potid(sharkide ja prayer potide asemel). Sain teha ühe killi(mis on normaalne solomise kohta) võitsin looti üles, selleks oli rune 2h, ei pidanud vajadust pilti teha sest maksab liiga vähe. 3. tripiga sain ka väga edukalt hakkama(enda arvates) kuigi loot oli sitt. Lootiks oli Ourg bones ja rune pickaxe samuti ei pidanud vajadust pilti teha. Kui viitsin teen õhtul 2 trippi veel. Hetkel aga Aidaa!


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Bandoses solomisel soovitan siiski sharke/tuna potatosi. Brewide ja sup restidega on liiga palju jamamist. Invesse võtagi sup set, teletab, hammer, 1 sara brew(et enne sisse minemist hp täis juua), 1 sup rest(et brew statse maha ei võtaks), 1 või 2 p poti. Kui summoning vähemalt 52 siis võta familiar ka kaasa ning sellegi inve sharke/tuna potatosi täis.

Mina solosin nii ja sain hästi hakkama.

Edu


M2e_Sig.png

Wat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Acci ei müünud, mingismõttes olen/olin ka õnnelik. Kuna rahaga niikiire pole, ja RSi tahaks ikka edasi mängida. Hetkene goal on 99 ranged. Aga vot, nüüd ei teagi kas teen selle tõeks. Selle teksti kirjutamise ajal sain surma, nimelt prayer sai otsa, bye bye 15m :S

 

Loodan et keegi kutsub GWD või marek viitsib mul rohkem raha orjata:D hetkel ostan 5M eest chinne, lähen tagasi nende libude juurde


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

100k till 96 ranged

hetkel minema mingiks paariks tunniks, siis tulen teen range ära


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Soovitan eemaldada sul esimesest postist selle et ei ole siuke nolaja nagu in zine.

Tanel made it he quit!

nii et tema sai yle myys acci maha seega jah:D

See lihtsalt soovitus.Ära pahanda.

Mis puutub accounti.

Siis kena Hunter 99

Edu rangediga.

Ja yldse ilus acc meeldib total:D

10P


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Soovitan eemaldada sul esimesest postist selle et ei ole siuke nolaja nagu in zine.

Tanel made it he quit!

nii et tema sai yle myys acci maha seega jah:D

See lihtsalt soovitus.Ära pahanda.

Mis puutub accounti.

Siis kena Hunter 99

Edu rangediga.

Ja yldse ilus acc meeldib total:D

10P

 

Irw . Tanel quitis ja nüüd kõigil kellel on sellised kõvad kasutajad peavad ka kohe quitima ? Mina saan nii sinu jutust aru .

Kasutaja muidu kena , 8/10

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei ma ei nõua seda et nyyd kõik quitiks vaid see mis tal esimese posti lõpus.

See enam ei vasta tõele:D

Sest Tanel sai yle sellest:)


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
090712165925.png

"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.