Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

SILKROAD - Siiditee:P

Soovitatud postitused

Huuh, Kust alustada.

See mäng on ikka suht huvitav..

Okei räägin mängust.

Seal on 2 rassi: China ja euro

Chinakal on nihukesed mehed nagu: Blader [ m66ga ja kilbi mees, aka tanker FULL STR],

Nuker[ Saab olla kas S/S shield and swordFULL INT. V6i Hybriid spear. HYBRID 1:7]

ja vibukas [ Pacheon FULL STR]

Nihuke asi nagu Force on ka

Need oleks: Cold - sisaldab snow shield. Hea intidele psyh def. Seal on veel ice imbued ja freeze skillid

Light- Light imbue[ imbue on nagu.. käivitad imbue ja 5-7 sec on omat sorti imbue nagu su käe kyljes, see suurendab su damaagi ligi 2korda.]

Light all on veel parry ratio[kaitse]. Ja mag atk increase buffid[buff on skill mida sa kasutad enda jaoks et sinu state suurendada. Tavaliselt kestavad buffid chinal 3minutit]

Siis on veel nuked. Need on nukerite jaoks. Ja jooksu kiirendus skill asub ka light all.

Fire- Selle imbue on k6ige v6imsam loetutest. Tavaliselt FULL STR kasutavad neid.. Fire nuke asub ka seal, ning ka k6ige tugevam.

Neid skille on mitut sorti veel aga ei nimeta

Ja force- k6ige viimane. Sellel bookil on pmslt elustamis skillid. Heal ja debuff[Debuff- vastand s6na buffile, ainult sina ei debuffi ennast vaid vastaseid]

 

Pmslt , on nagu suur rida neid skille iga mehe jaoks, ja et neid lahti teha/kasutada on Vaja Skillpointe[sP].

Neid saab kui tapad mobe. K6ige parem lahendus et neid hulganisti saada on SpFarm. Sellest räägin hiljem. Pmslt mitukorda suurem level tapab mobe. Sina oled temaga ptis kus saad experience mobidelt mida tema tapab. Sa ei pruugi yksi ptis olla.

Euro.

Euro alla kuulub

Full melee- 1h, 2h, Dual axe, Xbow, dagger

Caster- Wizard, Warlock

Buff- Bard , Cleric

Full melee on teadagi full str.. Need bookid sisaldavad Knock down, Down attack Knock back melee skille.. ja ka fence, et fencida n6rgemaid/väiksemaid leveleid, et nad surma ei saaks

Casteritel on FULL INT, vb ka hybrid.

Wizard- Enim kasutuses olev build mis on Wizard / cleric. Pmslt 40% silgust kasutab seda. Tal on ylitugev mag atk, multiple skillid.

Ainult PvP on tal soovida.

Warlock. Nimest saate arugi. Debuffer. N6rkus igaleyhele peale Clericu.

Nii . Cleric. Tema on Pmslt nagu force.. Ta muudkui healib. Bless spell. Holy spell. Teda on pt grindides raudselt vaja

Bard- tema on kiiruse kutt. Paneb jooksukiirendamis skille. Tal on ka väga hea skill Noise- Hoiab k6ik mobid yle 10lvl Eemal. Pmslt ykski mob ei ole tema peale Aggressive..

 

Eurokatel on v6imalus valida ka teine build..

Näiteks 1h / cleric

Wizard / cleric

Dual axe / bard jne..

 

 

Et mängu saada tuleb tirida http://www.silkroadonline.net-ist 1Gb fail. Installida ja updeitida. Kuid ennem peab acci tegema.. VALIGE SQ VARIANT KA.Ja jätke sq meelde :D

.

 

 

Ei tea kuhu servi minna? Minge Marsi. K6ik eestlased pesitsevad seal.

Sro foorum: sro.pri.ee

Kysimused v6ite vabalt siia kirjutada.^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esiteks, muuda otsene link õigeks:D

 

Teiseks, olen pelanud, ei meeldi, dunno miks, lihtsalt ei meeldi.

Aga hea intro :)


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mängisin kunagi ammu ,ise tehtud character oli level 17 ( cold buildiga PvP archer - China ) ,peale kerget quiti ostsin level 47 ( fire + lighting buildiga blader ) ja 42 ( force bladeri ) - China mõlemad .. Mängisin vist mingi 2-3 kuud ja quitisin ,pole selline mäng mis jätab sind selle juurde ,aga muidugi kui sa mingi level 80+ ja lased mingi mega heade character buildidega PvP's ringi ja omad ,on VÄGA kõva !

Also seal on mingi fakkin' farmimine ,et saada head buildi mis mulle MMRPG juures EI meeldi.

 

EDIT : Ja veel 1 fakt ,eestlasi on ka VÄGA palju Poseidonis ,kuid ise tuleb valida kumba lähed kas Mars / Poseidon ,kui tahad mängida eestlastega koos.

 

EDIT : Veel fakt ,et blader ei pea olema alati FULL STR ,ja näiteks mu enda bladeril oli pandud ~ 30 stats pointi INTile peale selle mis igalt levelilt saab = 1 point ( kuna imo oli nii parem PvP's mängida )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Marsis pole kindlasti 200 ,või siis pole Eesti SRO foorumis nad kirja pandud ,ja poseidonis on kindlasti üle 20'ne ( Kas juba mitte maksuameti guildis pole rohkem ,kui 20 ? ) .

Aga ma ei viitsi vaielda also ,kuna ma pole päris pikka aega SRO'd mänginud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kunagi sai mängitud, suht huvitav mäng aga et tippu jõuda tuleb ikka tuhandeid kroone mängu sisse panna. Sa oleks kohe võinud boti lingi ka panna :D Nagu teada siis 90% inimestest botivad seal ja 50+ lvlid mingi 99%. Sisselogimisest pole sa ka midagi rääkinud , see on täielik piin kui sul ei ole ostetud iga kuu 150.- (ei mäleta täpselt) kroonist preemiumit millega saab kohe sisse.Ilma selleta ehk siis f2p logib sisse vabalt 30minutit++ eriti marsis. Alustuseks ma valiksin kyll uuema serveri saab kiiremini sisse ja saad mängust aimu. Kui raha valmis välja käima siis marsi. Btw endal 59 rogue/bard.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Marsis pole kindlasti 200 ,või siis pole Eesti SRO foorumis nad kirja pandud ,ja poseidonis on kindlasti üle 20'ne ( Kas juba mitte maksuameti guildis pole rohkem ,kui 20 ? ) .

Aga ma ei viitsi vaielda also ,kuna ma pole päris pikka aega SRO'd mänginud.

 

Ma ei viitsi vaielda..

Maksuameti guildis?

IM sorry. Pigem LaurenicusX. Tean teda irl

Marsis on kll 200 eestlast. Biliiv or not. Lihtsalt pole foorumis märku andnud..

Kysige siin julgelt edasi:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kahjuks sul on vale versioon siis. Proovi Bitlordiga. Okei. Mine http://www.silkroadonline.net lehele.

Seal tee endale kasutaja, pea sq meeles. Siis pane free client download. Ja oppa. Ära mingi googla shitta justincase t6mba aeyght?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kunagi sai isegi mängitud.

Mingi level 48 jäi. Päris tore mäng kusjuures.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kunagi vist isegi mängisin seda aga hetkel ei mäleta kus serveris ja mis tüüpi ma olin. Level ei olnud suur, kas äkki mingi 13?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.