Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Probleem PINiga

Soovitatud postitused

Lasin tädil osta United Kingomist member pini. Andsin talle õige numbri et ta saadaks sms tektiga HD. Vastu said ta 3 smsi. Ühes oli kirjas Thank you vms ning teises kahes pin. Pin oli ilusti 8 kohaline jms. Miskipärast ütleb aga et invalid pin. Mis võiks probleem olla?:ty


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See,et su tädi vist ütles vale pinni,luges valesti pealt või muud sellist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma arvan, et tean milles viga

kui su tädi andis sulle kaks koodi, mõlemad 4 numbrilised NÄIDE 1234 ja 5212

siis sa panid sinna p2p tegemis kohta 12345212, aga proovi 52121234, ehk siis pane vastupidi need kaks 4 numbrilist koodi, loodan et said aru :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
okei, võin proovida, midagi proovisin numbreid vahetada.Proovisin, ei töödanud.

 

ära numbreid vaheta vaid vaheta pooli, su tädi sai 2 sõnumit : 1st half of the pin and second half of the pin, küsi talt mõlemad eraldi, mõlemad on 4 numbrit, proovi neid kasutada nii et paned esimese poole teise asemele ja teise esimese asemele..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"Tädi" lasi üle äkki?

Edit:Ja ei, vaevalt, et Jagex sulle vale pinni andis vms.Aga no võid nendega ikkagi ühendust võtta, saates neile tädi telefoninumbri ja igast muud jama, otsi ise kusagilt, mis saata vaja.


dumb2vp8.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegelt on selline asi, et "Happy End, Üle Lend."

 

Kui ma pinne tegin, siis oli ka mingi neljakohalisis suruti mulle.. Jagex saadab tagasi ainult ühe sõnumi, kus on kirjas järgmiselt: "Thank you for using SurfPIN: Your PIN is xxxxxxxx."

 

Teema lukku!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.