Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

2 Noort ja vallatut poissi vajavad abi.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
ooo... kui keegi viljandisse satub, siis mul seal tühi korter mööbliga :D ise elan linnast väljas

 

oo jea, viljandi on meil 1 kindel sihtpunkt ;)

anna oma number ^^

see on küll OT, aga ma kahtlen, kui lähebki joomiseks, et sa ka ohal oled. :)

 

aga pisikesed inside napsud ikka teeme ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lmao, soovitan ainult 1k raha kaasa võtta ning Euroopasse minna, Eauro-trip on vägev, kui ainult vastavad tüübid kaasas on. :D Edu teile, soovitan teil mitte Ida poole minna, kui te vene keelt ei oska. Mida rohkem lääne poole ja saarte(Hiiumaa, saaremaa) Seda puhtam rahvas. Keegi ei räägi avalikult venekeelt. Pole venelastest poemüüjaid jne./Ei ole rassist või midagi sellist, pigem ütleks et patrioot./ See oli väike vihje lihtsalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu, edu,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii... Ei tea, kas nad on juba kuskil teel ?

Igatahes mina lahkun peagi teadmata ajaks kodust ja lähen tartu ja nii mõnigi koht vaja veel külastada. Loodan, et nad loevad seda. Eks võivad kuupäeva öelda, millal umbes peaks siin kandis olema, et tean ehk ka tagasi tulla...


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nad vist ei lähe, nagu ma aru sain. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Igastahes kui hakkate oma läbimõtlematut 'ümber eesti trippi' tegema ,siis hüpake tallinnast ka läbi.


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Raplas läbu jeee ma tulen oma waltritega.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.