Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Im Lukiline |- Edasised Rännakud!

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
norm võib ta olla sul, aga slayda oleks mõttekam eespool mainitud asjadega, mida Siim rääkis. Võta kuulda, sa teed dfsi ja whipiga/ssiga mitmeid kordi kiiremini taske ning exp tuleb ka kiiremini.

a Siimul 99 slay ka, et võta kuulda. :music:

Ma ei tea, eriti ei ketra... vahet pole mis wepiga teen, bgsiga löön rohkem :P ja see ägedam :D dfsi pole ka vaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
norm võib ta olla sul, aga slayda oleks mõttekam eespool mainitud asjadega, mida Siim rääkis. Võta kuulda, sa teed dfsi ja whipiga/ssiga mitmeid kordi kiiremini taske ning exp tuleb ka kiiremini.

a Siimul 99 slay ka, et võta kuulda. :music:

Ma ei tea, eriti ei ketra... vahet pole mis wepiga teen, bgsiga löön rohkem :P ja see ägedam :D dfsi pole ka vaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

statside eest 8p , aga see kasutaja kuidas v2lja n2ed , see küll kuskilt renderite hulgast võetud , arvan mina , mina ei usu, et ise ruunis tegid pildi ( nii lähedalt veel ) ning siis tausta ära kustutasid ...


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
statside eest 8p , aga see kasutaja kuidas v2lja n2ed , see küll kuskilt renderite hulgast võetud , arvan mina , mina ei usu, et ise ruunis tegid pildi ( nii lähedalt veel ) ning siis tausta ära kustutasid ...

Alati on võimalus zoomida :D ^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

seda küll ,aga zoomides jääb kvaliteet järiest halvemaks aga too seal on super kvaliga ;)

mina ikkagi ei usu :D

suva , pole enam mõtet selle üle vaielda , hinnake parem tema statse ja banka ;)


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis mõttes ei oska slayerit teha, irw. ega slayer ise 79 ei saanud...viimati tegin 120task in a row... ennem seda updatet kus see teema tuli oli mul emm, suht 30või 40 slayer(pole kindel, suht ei mäleta) bgsiga on jube hea slayerit teha, mulle meeldib... ssi müüsin maha... ja fire cape, 2 korda proovisin, mõlemad korrad fail, kas pray pot otsas või sara pot otsas jadi juures ... ja fletch cape on ka norm... 3 skilli veel ja kõik 70+, overall 2k , suht kepp...

 

 

 

Mul 99 slay, ära tule ajama mulle, et su 79 slayer on hea, ja su 120 taski on mul vapsee pohhui, mul neid 860.

SS igaljuhul etem, kui mingi bgs, irw!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul 99 slay, ära tule ajama mulle, et su 79 slayer on hea, ja su 120 taski on mul vapsee pohhui, mul neid 860.

SS igaljuhul etem, kui mingi bgs, irw!

 

Oi vitt kus nüüd tuli ego v2lja. Mis 79 slayl viga on? Tema arust on see hea ja sa tuled kohe mölisema. Mine kasva veits.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oi vitt kus nüüd tuli ego v2lja. Mis 79 slayl viga on? Tema arust on see hea ja sa tuled kohe mölisema. Mine kasva veits.

lmao. sul on ikka päris äge arusaam mölisemisest. Ta tahab talle nõu anda,


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

no ma olen nüüd nats paar levelit ja panka paremaks teinud, homme panen uusi pilte veel !

 

Pilte teen ma ikka ise, photoshop omab ju.

 

lmao. sul on ikka päris äge arusaam mölisemisest. Ta tahab talle nõu anda,

 

tahad öelda et ta ei mölisenud ? quote : Mul 99 slay, ära tule ajama mulle, et su 79 slayer on hea, ja su 120 taski on mul vapsee pohhui, mul neid 860.

 

Ps: siim, erinevalt sinus ei ostnud või saanud ma oma kasutajat kui tal 60slay oli... ma ikka tegin ise endale kasutaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tead miks ss on sitaks parem kui bgs?

 

Bgsi hit on 1.5x ssi hitti. kui sa hitid nt bgsiga 30 ja 10, aga ssiga paned kasvõi 15+ 3x lööd rohkem juba=kiirem kill=parem exp/h=parem slay... Ära tule vaidlemagi et bgs on parem slay jaoks, pmst mida kiirem ja võimsam seda parem, antud juhul kas whip või ss, dscimi sobib ka veel. Acc on kena 75+ all skillz=). 7p


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.