Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ärkvelolek

Soovitatud postitused

24h kindlasti, rohkem isegi, 30h ma pakun aga pole kindel ja pole aega võtnud.

Vahest sai battelfield 2-te länis pelatud.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
umbes 60 tundi, kui 2 päeva järjest antsu panin...sa lihtsalt ei jää magama :D

 

 

sitaks usun, et tina pannes sa 2 päeva üleval oled. sa lihtsalt vajud ära.

 

Ants on tore.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üle 40 tunni ikka.

 

Pidu või sõpradega väga nolife.

 

Vägev vend oled, mis siin ikka.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui kaua olete teie järjest ärkvel olnud ? Mm,ligikaudu 80h.

Kuna see oli ? 2 nädalat tagasi,reedest kuni esmaspäevani.

Millised sümptomid ilmensid ? Kaua kulus teil sellest väljapuhkamiseks ? Hallukaid nägin(aga see oli millestki muust :D?Ei oska öelda).Energia ülejäägid jne.Pikutasin natukese,silmad lihtsalt ei jäänud kinni,lihtsalt miski sundis uuesti lahti tegema,püsti tõusma ja edasi chillima.

Peale seda magasin ~8h,nagu tavaliselt,järgmine päev ei jõudnud mitte midagi teha & hull unekas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

olin mingi 55-60h üleval olnud siis läksin hulluks juba :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mm, vaatasin ja lugesin .

wtf kutid, kuidas saab mgini 20 - 40/50 tunniga väsimus tekkida ?:D

see on ju normaalne :)

 

enda rekord on siis 103 tundi sekundipealt arvutitaga :A

teemaks oli siis KO, pause oli ainult niipalju, et rõdule suits. 300m kaugusele poodi söögijärgi , peldikusse ja rohkem nagu polnudki.

 

sümptomiks oli suur rõõm ja õnn ( jah ma võistlen endaga üleval olemise alal, võite siit foorumist mõnedelt uurida ;) osad teavad ^^ )

 

well, peale seda magasin opma 5 - 6 tundi ja pelasin sama rahus edasi ..

 

aa ja btw, ma olen kohveiinisõltlane :)

see seletab nii mõndagi :D PS, ma ei joo lastekohvi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ma olen ööläbi arvutis olnud kuna und ei tule ja selle ajaga tulnud 110+ postitust :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

olen olnud kunagi 24+ üleval .

 

just reede kui käisin ehhf09'l , siis ma ei maganud neljapäev vastu reedet ja vajusin kuskil laupäeva varahommikul , nii kuskil kella 3me paiku ära .

 

vahepeal olin nii ära , et ei saanud aru kas ma olen purjus , mahvis või väsinud .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui kaua olete teie järjest ärkvel olnud ? - Umbes 70 tundi max . vms 3 ööpäeva .

 

Kuna see oli ? Ruhnus , ! 2 nädalat tagasi . Millistel põhjustel see oli ? Mängisin Counter - Strike 1.6 online mängu .

 

Millised sümptomid ilmensid ? Igasugused : Segane jutt , silmade kinnivajumine , tühiste asjade peale närviminek , emotsioonitus ( pärast 60 tundi )

 

Kaua kulus teil sellest väljapuhkamiseks ? 20 tundi järjest magamist .


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui kaua olete teie järjest ärkvel olnud- 2 päeva

Millistel põhjustel see oli- Peod/WOW

Millised sümptomid ilmensid - väsimus XD

Kaua kulus teil sellest väljapuhkamiseks- nii kaua sain puhata kuni hommik tuli

aga kõige haigem mis mul on olnud ole suht hiljaaegu

ärkasin kusgil 7 ylesse siis tyhja mingi aeg siis 12-5 puuvedu siis sõbrajuurde wow'i aga asi läks käest ära ja lõpetasime WOW'i mängimise kell 10 HOMMIKUL siis koju ning siis 12-5 taas puuvedu

nii kui puud said ära veetud oli padi ja voodi kuni next hommikuni :P


labels=0 Kliki ja ma saan 1 lipu juurde :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega ma kõva mitte magaja ei ole. Mingi 20 tundi tuleb ära ehk? Mäletan, et siis olin peol, hommikul koju, proovisin magama jääda kui juba olid teised uksetaga ja kutsusid välja. Läksin välja ja siis mingi järgmine päev koju. Vahepeal magasin ka kuskil tugitoolis aga seda ka ainult mingi 30 minutit või nii. Siis vahepeal sai ikka jah silma looja lasta võimalusel aga muidu ikka koguaeg kahe jala peal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui kaua olete teie järjest ärkvel olnud ? 36 tundi.

Kuna see oli ? 2007 Suvi.

Millistel põhjustel see oli ? Olin kunagi Runescapes staker ning tekis sõltuvus. Siis päeval käisin tööl (malevas) ning pärast malevat kohe staikima.

Millised sümptomid ilmensid ? Äriitumine, vist käis pea ka ring viimastel tundidel kuna füüsiline koorums ületas (vb ol vale,et jõin energiajooke üle soovitava normi) Tekkis arusaamine mis toimub ning oli halb olla.:dead:

Kaua kulus teil sellest väljapuhkamiseks ? magasin kuskil 10-12 tundi.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.