Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ärkvelolek

Soovitatud postitused

VIP

Käsitlen antud teemas mõistet ärkvelolek kui seisundit, mille korral on välistatud uni ehk igasugune pidurdus ajukoorele ja selle alumisele osale.

-------------------------------

Kui kaua olete teie järjest ärkvel olnud ?

Kuna see oli ? Millistel põhjustel see oli ?

Millised sümptomid ilmensid ? Kaua kulus teil sellest väljapuhkamiseks ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

olin 6. klassis klassijuhataja suvelaagris 36h järjest yleval, tegme omamoodi võistlust vms kes terve öö suudab yleval olla ja kui juba 24h olime olnud, kadus uni yleväsmusest vms ära niet päeval ka ei maganud :D

aga peale seda oli ikka väga sitt olla :D


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui kaua olete teie järjest ärkvel olnud ? 24h+

Kuna see oli ? Millistel põhjustel see oli ? 2009. aasta vastuvõtul ehk uuel aastal.Pidevalt kutsuti teistesse pidudesse ning uni lihtsalt ei tekkinud.

Millised sümptomid ilmensid ? Kaua kulus teil sellest väljapuhkamiseks ? Mõned tunnid enne magamist heitmist olid silmad väsinud.Magasin nii ~13 tundi ning pärast seda tundsin lihtsalt väsimust.Alles mitu päeva hiljem hakkas tuju paremaks muutuma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

36H Järjest.

See oli yks Uue aasta vastuvõtmine

Kulus mingi Nii välja puhkamiseks.

Kõigepealt oli 10H magatud.

Siis trullasin õues ringi mingi 3-4 Tundi

Ja siis veel 10H

Ja siis oli vsjo.


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui kaua olete teie järjest ärkvel olnud ? 4 päeva

Kuna see oli ? Millistel põhjustel see oli ? 30 detsember sõbra sünnipäeval, 31 detsember aastavahetus, 1 jaanuar veel ühe sõbra sünna ja 2 jaanuar oli sugulase sünnipäev.

Millised sümptomid ilmensid ? Kaua kulus teil sellest väljapuhkamiseks ? sümptomid: silmad vajusid kinni, peavalud, väsimus, pohmakas, nõrkus. Pärast seda magasin 2 päeva jutti ja 3-dal päeval olin ikka väsinud.


Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rekordiks 42h.

Püstitatud vist üle-eelmine suvi, sai kõvasti PK'tud rsis. :)

Peale seda magasin mingi 17-18h.

 

Ning eelmine reede tuli 38h. Algul oli hull pidu kuskil pärapõrgus, ei maganud kordagi, lõunaks olin kaine, jääknähud, linna peal trippimine-shoppamine, w/e... peale seda veel mitu tundi jalkat, kossu.. õhtul csis mitu cw'd. Peale seda läksin magama, sest tegevust polnud ja hakkas igav. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Käsitlen antud teemas mõistet ärkvelolek kui seisundit, mille korral on välistatud uni ehk igasugune pidurdus ajukoorele ja selle alumisele osale.

-------------------------------

Kui kaua olete teie järjest ärkvel olnud ?

Kuna see oli ? Millistel põhjustel see oli ?

Millised sümptomid ilmensid ? Kaua kulus teil sellest väljapuhkamiseks ?

 

1)Hetkel olen olnud 26 tundi

2)27 Juuni vastu 28-ndat, For fuck shake ma sain 18

3)Pärast editin oma sümptomid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

48 H olen kõige enam, kui jõin sittakanti energiajooki ära, 12. aastane olin siis. Peale 24 H hakkasin pidurdama, st. keegi ütles nt. " tšau " ja kui ma tahtsin talle tervituse vastu öelda, läks mul mõtlemisema u. 10 sek, enne kui aru sain, millest teine räägib :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See oli eelmine suvi 03.07.2008 kell 11 hommikul hakkas pihta. Päev päevaks õhtu nolife ööläbi. Järgmine hommik 04.07.08 veits väsinud hullu ei olnud midagi, päeval sai ringi liigutud õhtal jälle nolife. 05.07.08 Hakkas tekkima silmadele suurem väsimus tahtsid kinni vajuda. Pea ei valutanud kuigi veidi taoline uimane tunne oli. Jõin kohvi ja energiajooke sellel ajal sittaks sisse:D ja mu sprint lõpes 06.07.08 hommiku kell 10. Siis lihtsalt ei olnud enam viitsimist ja sihuke uni tappis nii mis hirmus.

 

Pärast seda olin praktiliselt 3 päeva suht padjakas ainult tahtsin magada ja magasin ka kaua:D Enam ei taha niikaua üleval olla. Väga väsitav. Pea valutama ei hakkanud kuid nõrkuse tunne tuli peale kui niikaua passima peab arvuti taga ja üleval kah. Silmad said ka väga suurt koormust.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mingi klassiekskursioon oli ning keegi niikuinii öösel ei maganud vaid jalutasid õues ringi :D Bussis ka kordagi ei magand kuna ma ei jää kunagi magama seal :S 2 päeva jutti oli siis umbes. Mingi 40h+. Vahepeal oli ikka hull väsimus peal , silmad vajusid kinni aga magama ka ei viitsind minna ja siis lõpu poole oli jumala pohhuilt, et võiks nagu veel üleval olla.. siis olin koju jõudnud juba ning midagi polnud teha ja läksin magama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

22h, täpselt. Sõbranna sünnipäev.


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eelmine aasta, 40h (RS:D)

Pmst üldse unega on sitasti.

Kell 3 öösel magama, siis 10 ülesse.

Eelistaksin kell 11 õhtul magama minna ja siis 8 ülesse tõusta, aga ei tule und.

Ööläbi enam üleval väga ei ole, sest järgmine päev on väga raske siis


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

75 tundi sekundi pealt.

põhjus : a.

sümptomid olid väga haiged, ehk deliirium - hallukad ja kartsin kõike.

enam ei taha -.-


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sõbra sünnipäev,ka enam-vähem 30-34h üleval. Öö läbi trippisime linna peal ringi,käisime ujumas jne. Silmad vajusid ikka kinni,mõtlemine venis ka suhteliselt pikaks. Magasin peale seda pmst mm... 18h :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

arvan et umbes 20h

lasime sugulasega monopoly :D :S


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Uus rekord püstitatud :) 37h


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.