Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Olemine hingamata

Soovitatud postitused

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

3 minutit


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma lugesin nats, seal on spets tehnika. Kunagi mingi saade oli ja siis mereväelased mingile suvalise kutile tunni ajaga õpetasid 3 minti hinge kinni hoidma, algse 1 asemel.

No minu tehnika seisneb selles, et rikastan ~20min jooksul keha üleliigse hapnikuga, st. sunnin end selle aja jooksul sügavalt ja palju hingama ja pärast on tulemuseks, et suudan kauem hinge kinni hoida. Proovige!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
uskugem jumalasse ja suudame hoida kogu elu hinge kinni! :)

 

Manraynor vol 2!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No minu tehnika seisneb selles, et rikastan ~20min jooksul keha üleliigse hapnikuga, st. sunnin end selle aja jooksul sügavalt ja palju hingama ja pärast on tulemuseks, et suudan kauem hinge kinni hoida. Proovige!

 

Selline asi peaks pildi tasku viskama nagu ma kuulnud olen...

Kui sa just väga palju harjutanud pole :D


mingi kamp tuli peale, no hakkasin andma ja andsin ja andsin, telefoni, rahakoti, kõik andsin ära

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

50 sec kuival ja umbes 20 vee all , vee all palju raskem ..

 

Algselt postitas mmnm

No minu tehnika seisneb selles, et rikastan ~20min jooksul keha üleliigse hapnikuga, st. sunnin end selle aja jooksul sügavalt ja palju hingama ja pärast on tulemuseks, et suudan kauem hinge kinni hoida. Proovige!

 

Ärge seda siis tehke kui just sõite vms .. siis kohe pilt taskus..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vee all 2m 10s (2010)

Kuival mingi pooleteise minuti kanti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Selline asi peaks pildi tasku viskama nagu ma kuulnud olen...

Kui sa just väga palju harjutanud pole :D

Minul pilti tasku ei visanud ja suutsin hinge kauem pärast kinni hoida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

eitea pole proovinud aga räägitakse nii...

 

---------- Post added 06-08-11 at 20:43 ----------

 

1:15 praegu arvuti ees :P


mingi kamp tuli peale, no hakkasin andma ja andsin ja andsin, telefoni, rahakoti, kõik andsin ära

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tulin just suitsult ei teinud mingeid hingamisharjutusi nii kuidas esimese laksuga sain, sain ainult 50 sekundit :D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Tulin just suitsult ei teinud mingeid hingamisharjutusi nii kuidas esimese laksuga sain, sain ainult 50 sekundit :D

Paneb mõtlema, et võiks maha jätta? ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1:26

 

ei uskunud ,et nii paljugi saan:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Hetkel tuli 1:40. Küllap ei ole hea seda väsinuna proovida :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.