Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Pure. Manraynor 21 | Lvl 59 , str 77 ,def 1, atk40 | Pank 1,6 m | 100.- erisoodne!

Soovitatud postitused

Tahaks yht pinni , kiire olukord, Msn: [email:1evxkx41]Karl.laane@hotmail.com[/email:1evxkx41] !

 

 

Pildid siis ka:

 

Combat

 

17564171.png w197.png

 

 

Statsid

 

 

27331029.png w196.png

 

 

qpd

 

41456981.png w197.png

 

 

pank

 

93967919.png w485.png

 

 

ennesisse logimist

76992956.png w762.png

 

blackmarksid

 

49067245.png

 

 

 

Kaasa saab kõik andmed. esimesed passid ja recoweryd.

 

 

KES EES SEE MEES! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
grr oleks vaid raha ostaks kohe :D aga ma pakun et sa acce ei võta vastu?

 

õigesti pakud :) aga 100.- see igal ühel ju taskust võtta. aa see et kasutaja oli varem ka juba myygis aga ei leidnud endale uut omaniku. 100.- ja acc teie!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ta tahab raha ainult ju.. miks te pakute mingeid acci ja p2p pinne.. Kui müüa ütleb et ainult irl raha, siis võiks ikka arusaada, et ei hakka enda noob acce pakkuma talle..

ma ei tea kuidas teiega, aga mulle käib küll pinda, kui müüa tahab ainult irl raha, siis ikka mingi idioot pakub talle lvl 65 acci vms..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ta tahab raha ainult ju.. miks te pakute mingeid acci ja p2p pinne.. Kui müüa ütleb et ainult irl raha, siis võiks ikka arusaada, et ei hakka enda noob acce pakkuma talle..

ma ei tea kuidas teiega, aga mulle käib küll pinda, kui müüa tahab ainult irl raha, siis ikka mingi idioot pakub talle lvl 65 acci vms..

 

tõesti. selles on sul õigus aga acc ikka myygis. 100.- (hind nii odav et pole mõtet enam alla lasta! )

 

Bump!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kasutaja on päris kauaks muted juu.

aga kui ma midagi paremat ei leia siis ostan 100.- ära

ehk siis 100.- pakun

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

panga väärts veitsa langend , suht kohe str level ka tuleb , muidu suht hea pkida praegu ja edasi erndada , endal lihtsalt teine kasutaja praegu k2e all ja see j2i yleliikseks , 1 pin ja sinu :D ,

 

Lisa msni: [email:2sbax2mr]Karl.Laane@hotmail.com[/email:2sbax2mr]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rannar on scammer , (Y) veits kahju on sotist agajah..

 

dsdno.th.jpg

 

ütles et läks välja aga huvitav kes on hetkel veel foorumis

 

 

Hetkel foorumis: 88 (Liikmeid: 53, Külalisi: 35)

Vaata kes on aktiivsed

Rekordarv kasutajaid oli foorumis: 154, 15-04-09 kell 01:02.

dr b0ss, l3mm30wn, Unlikely, dsada, Lammer, rannarpoiss, ¤Slicer¤, Snoop Dogg, display, dynami:t, fireg0d, Wii, Eku, Pac, Tervik, alex, luuakad123, Tanelz, Silvo^^, mÕmmi, wicked - sick, SipsiK ., I T Z O K, Deep, Snow Plox, Sunday, Naftang, harles, heartX, megahit, minakasiin, Armastus, leino44, homm88, Ukraina2, isoreindzer, sawned, 2 painful, Lemon, reddragon, HalibO, elvapoiss, LinnarR, x2thez, BongShot, s0wh4t, Martinike, Kuldkalake, Thor, Stan, K6vam8ll, mehike210, Kristjan

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.