Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Footaball Transfer's 2009!

Soovitatud postitused

Ronaldo tahtis Milani minna ju :s

 

Ronaldinho ka võiks ära osta siis :D Ostku Buffon ka ära, on keegi hea väravas vähemalt :D

Madrid leidis rahapuu.

 

 

 

Väga loll tüüp oled jalgpalli maailmas kahjuks .

Esiteks on Realil enda kasvandik - Casillas , kes on hetkel maailma parim kiiper.

Teiseks - Ronny ei saaks Reali liituda, kuna ta on " vanadekodus " aka. Milanisgi juba pingipoiss .

Ronny on hetkel sama saatus vist ,nagu Adriandolgi :S

 

Kui keegi arvas,et Real ei jõua palka maksta , siis ikka jõuab küll , Beckhami eest teeniti 4. aastaga ulme summa .

 

Eriti imelik on ikka postitusi vaadata, enamus ajavad pc-d ja nad ei tea tegelt sittagi.

Sorry kuid nii on . PEACE.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga loll tüüp oled jalgpalli maailmas kahjuks .

Esiteks on Realil enda kasvandik - Casillas , kes on hetkel maailma parim kiiper.

Teiseks - Ronny ei saaks Reali liituda, kuna ta on " vanadekodus " aka. Milanisgi juba pingipoiss .

Ronny on hetkel sama saatus vist ,nagu Adriandolgi :S

 

Kui keegi arvas,et Real ei jõua palka maksta , siis ikka jõuab küll , Beckhami eest teeniti 4. aastaga ulme summa .

 

Eriti imelik on ikka postitusi vaadata, enamus ajavad pc-d ja nad ei tea tegelt sittagi.

Sorry kuid nii on . PEACE.

 

 

Seda ma tean juba ammu, et realil raha on. Sest mingi 2001-2003 (täpset aastat ei mäleta) osteti Zinedin Zidane ju 71miljoni EURO eest :who:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Rikkurid on rikkurid , ple muud yelda , aga sellest ei tule asja:D

 

BArcelona ostan Zlatan Ibrahimovici -> 20mil + Eto'o .... ple paha ju:)


34485g4.png

 

Ainus ja õige msn - [email:yhg8hq3v]Nike_Slave@live.com[/email:yhg8hq3v]

 

:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda ma tean juba ammu, et realil raha on. Sest mingi 2001-2003 (täpset aastat ei mäleta) osteti Zinedin Zidane ju 71miljoni EURO eest :who:

 

 

Ta nimi siiski Zinedine Zidane.

Ost oli 2001 a. suvel Juvest.

Kuid siiski , ma arvan, et Kiku langeb Realis pingipoisiks nagu Ronny Itaalias :D

Kuid mine sa tea..

never say Kiku :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ega jh , aga kõik j22b raha taha:)


34485g4.png

 

Ainus ja õige msn - [email:yhg8hq3v]Nike_Slave@live.com[/email:yhg8hq3v]

 

:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Real ostis alguses ka staare kokku, aga tulemust siis ikka ei olnud. Ei usu, et nüüd ka need staarid kohe julma tiimimängu kokku panevad, aga ehk on Real vigadest õppinud. Muidu räägitakse, et Ribery läheb ise ManU Ronaldot asendama.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

manusse lähebb minu arust ribery ja minu arust ostetakse ta kallimalt kui ronaldo

 

Kui Cristiano Ronaldo jõuab Madridi Reali jalgpalliklubiga isikliku lepingu tingimustes kokkuleppele, siis teenib ta nädalas maksimaalselt 556 000 Inglise naela (10 miljoni Eesti krooni).

 

Minu Arust teenib Ronaldo Manus Rohkem Ju?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Real ostis alguses ka staare kokku, aga tulemust siis ikka ei olnud. Ei usu, et nüüd ka need staarid kohe julma tiimimängu kokku panevad, aga ehk on Real vigadest õppinud. Muidu räägitakse, et Ribery läheb ise ManU Ronaldot asendama.
Heh nojah täpselt, väga hale oleks, kui ostavad mingid väga head mängijad kokku, aga kõikvõimalikest tiitlitest jäävad ikka ilmaXd

 

Veits kadedaks ajab see, palju jalgpallurid palka saavad. Mingite heade/normaalsete klubide olulised mängijad saavad kõik nädalas ~1mil+ pappi. Ronaldo pidi algul vähem palka saama Realis, kuid koguaeg summa kasvab. Maksimaalselt jah kuskil 10mil nädalas. Ma siiski ei nõustu, et nad mängivad raha pärast. Kui see oleks nii, siis saaks head jalgpallurid juba mõne kuuga nii palju raha, et võiksid ülejäänud elu selle raha najal mugavalt ära elada ja loobuda spordist. Seda nad aga ei tee, sest neile lihtsalt väga meeldib see spordiala ja näiteks Ronaldol oli juba lapsepõlves unistus just Realis mängida:ninja:


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
manusse lähebb minu arust ribery ja minu arust ostetakse ta kallimalt kui ronaldo

 

 

 

Minu Arust teenib Ronaldo Manus Rohkem Ju?

 

Mkm ei usu:)


34485g4.png

 

Ainus ja õige msn - [email:yhg8hq3v]Nike_Slave@live.com[/email:yhg8hq3v]

 

:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Omg , mingid kõik staarid ostavad kokku ja siis tuleb SUUR FAIL:)


34485g4.png

 

Ainus ja õige msn - [email:yhg8hq3v]Nike_Slave@live.com[/email:yhg8hq3v]

 

:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Staarid ju ikkagi:)


34485g4.png

 

Ainus ja õige msn - [email:yhg8hq3v]Nike_Slave@live.com[/email:yhg8hq3v]

 

:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks te selliseid napakaid teemasid jätkuvalt teete?

Muidu et läheks OnTopicusse siis ise pole kunagi Reali fänn olnud, pigem oli selleks omalajal Juventus, sel ajal kui E.Davids seal veel asju korda lõi.

Olid ajad, olid majad.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks te selliseid napakaid teemasid jätkuvalt teete?

Muidu et läheks OnTopicusse siis ise pole kunagi Reali fänn olnud, pigem oli selleks omalajal Juventus, sel ajal kui E.Davids seal veel asju korda lõi.

Olid ajad, olid majad.

 

Mis siin napakat? Me ei v6i r22kida sellest?

 

Aga seda et on jah sitt kui Reali l2hevad k6ik starid. Aga ma m2letan kunagi oli v2ga hull see tiimitöö keegi ei viitsind sööta ja midagi, aga nüüd minu arust küll nii hull ple. Kuigi kaotasid FC Barcelonale 6-2 (vist)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oeh, Real on juba kaks sama positsiooni mängivat Man U's staariks saanud mängijat ära ostnud, esimene oli Becks ja nüüd Ronaldo. Huvitav, mis noore RM'i Man U nüüd ostab ja 4-5 a. pärast Realile müüb :D ? Aga rääkides üleminekutest, siis arvan, et Man U ostab endale kas F.Ribery ( kui Real ette ei jõua ) või W.Sneijderi. Kedagi uut oleks väravasse ka vaja, kuna Edvin teeb oma viimase hooaja vist ja on juba eakas ka, Fosterist ja Kusczakist eriti CL'is ega tähtsamates Premier League mängudes kasu ka ei ole. Siiski, ükskõik, kes ka see hooaeg Man U'sse ei tuleks, tuleb tänu CR #7 äraminekule kehvem hooaeg, kui eelmised kaks. Ma arvan, et Premier Leagues saadakse kolmas või neljas koht, CL'is jäävad laeks poolfinaalid. Pce.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis siin napakat? Me ei v6i r22kida sellest?

 

Aga seda et on jah sitt kui Reali l2hevad k6ik starid. Aga ma m2letan kunagi oli v2ga hull see tiimitöö keegi ei viitsind sööta ja midagi, aga nüüd minu arust küll nii hull ple. Kuigi kaotasid FC Barcelonale 6-2 (vist)

 

Minu silmis on Barca igakell parem tiim kui Real, seal on ainult mingid kuked koos kes isetsevad, et saaks kuskile ajakirja kaanele või et saaks taskud ruttu raha täis, munnikari noh.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu silmis on Barca igakell parem tiim kui Real, seal on ainult mingid kuked koos kes isetsevad, et saaks kuskile ajakirja kaanele või et saaks taskud ruttu raha täis, munnikari noh.

 

Kui aus olla, siis ma nõustun sinuga. Ja Real teeb väga idiootselt, et kõik staarid ostab kokku, igaüks hakkab veel võitlema enda eest, mitte ühtselt meeskonnana, et saada pall ja lüüa ise värav. Nii need kaotused tulevadki. Hea näide on see, kui Becks läks Reali, räige staarikari oli koos, aga kordagi ei saadud isegi CL finaali, imo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oeh, Real on juba kaks sama positsiooni mängivat Man U's staariks saanud mängijat ära ostnud, esimene oli Becks ja nüüd Ronaldo. Huvitav, mis noore RM'i Man U nüüd ostab ja 4-5 a. pärast Realile müüb :D ? Aga rääkides üleminekutest, siis arvan, et Man U ostab endale kas F.Ribery ( kui Real ette ei jõua ) või W.Sneijderi. Kedagi uut oleks väravasse ka vaja, kuna Edvin teeb oma viimase hooaja vist ja on juba eakas ka, Fosterist ja Kusczakist eriti CL'is ega tähtsamates Premier League mängudes kasu ka ei ole. Siiski, ükskõik, kes ka see hooaeg Man U'sse ei tuleks, tuleb tänu CR #7 äraminekule kehvem hooaeg, kui eelmised kaks. Ma arvan, et Premier Leagues saadakse kolmas või neljas koht, CL'is jäävad laeks poolfinaalid. Pce.

 

Pärast seda kui ManU võitis English Cupi minu mäletamist mööda see aasta siis Fergu ütles, et Fosteril on ManUs suur tulevik ehk hakkab arvatavasti esi väravavahiks.

 

//http://uk.eurosport.yahoo.com/football/premier-league/transfers.html see näitab, et ManU jahib Valdest.

 

// üks tore link veel: http://uk.eurosport.yahoo.com/11062009/58/premier-league-replace-ronaldo.html


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selle teema pealkirjaks võiksid olla ''Jalgpalliüleminukud 2009'' vms, muidu suht hea teema:)

 

On selgunud, et Real püüab osta Forlani, sest Valencia ei müü Villat neile. Nad üritavad osta ka Ribery, keda Zidane Reali meelitab, kuid Bayern küsib jah 90-100mil eurot tema eest. Niiet arvatavasti jääb ta Saksamaale. ManU pakub Liverpoolile 40mil eurot Torrese eest! Saab näha, kes siis lõpuks ManU koondise põhilisteks ründajateks hakkavad. Ronaldo läheb ära ja Tevez ilmselt ka ju:ninja:


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kui mõni mode seda näeb , siis las muudab teema pealkirja ära:)

"'Jalgpalliüleminukud 2009"

:)


34485g4.png

 

Ainus ja õige msn - [email:yhg8hq3v]Nike_Slave@live.com[/email:yhg8hq3v]

 

:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Real ei meeldinud see hooaeg mulle, sest kasutas mingi ürgaegseid mängijaid, nagu väike Cannavaro ja aeglane Heinze, sugugi ei meeldi Guti seal. Ego, ennast täis. Real oli puhas jobu, eelistas Javi Garciat Rafael Van der Vaartile, jumal hoia. Metzelder vahetuses, mida veel? Igakell parem, kui mingi Cannavaro oma tillukese kasvuga. "Pipita" ehk Gonzalo Higuain kõmmutas hooaja algul nii, mis jube. Siis see jobu Ramos otsustas, et mees vajab puhkust. Sinna see hoog rauges.

Sellest 80 milkust, mis te arvate, et see on Realile probleem? Pff, nad teenivad piletitest ning särgimüügist selle raha hõlpsasti tagasi, seda on paljud juba väitnud ning arvatavasti see nii ka olema saab.

Loodan järgmine hooaeg, juhul kui ei suudeta Valenciast ära tuua Villat, siis Huntelaar ja Higuain ees, ning Kaka ja Krissu äärtes.

 

 

Arsenal (L)


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei saa aru. Man U'l on Berba ja Rooney, ikka tahavad ründajat. Kuigi jah, vahetuses on ainult noored ründajad nüüd, Macheda ja Manuncho, kes on juuni / juuli lõpuni kuskil laenus. Aga ikkagi, kui nad ostavad endale Torrese, siis hakkab Berbatov istuma ja lõpuks tüdineb ära ja läheb Man U'st minema. Sama juhtus Tevezega, kes suvel lahkub. Ronaldo mängis paremat wingerit. Parem mingi winger asemele, mitte maailmaklassi ründaja ka tiimi, et saaks asendatud Rooneyt või Torrest, kui Man U ta saab. Macheda võiks ka saada rohkem mänguaega. 3 mänguga 2 väravat mehel olemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.