Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

RsBot vs Fagex

Soovitatud postitused

VIP

Mõttetu see bottimine üldse, nüüd järsku keerab Jagex meelega kõigile IP banni, kes sellest osa võtavad ja siis nutate. (või noh, need, kellel pole proxyt)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sulle ei panda ip banni kunagi

see lihtsalt hirmutamiseks

kunagi oli rsbotis ylev et mingi tyyp oli rääkinud mingi modega

et kuidas nad suhtuvad bottimisee jne

ja siis kysiti kui suur on IP bani oht ja to ytles et see "hirmutamiseks"

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Saage aru botitakse selle kuna low lvl acciga pole midagi peale hakata ja ise treenides (normaalselt) saad esimese aastaga yhe skilli 90

kas sellel on mõtet???????:S:S

jh high lvl on ikka kõvasti huvitavam kui lvl 3

näiteks mina bottin selle kuna tahan high lvl acci ja et fagex ka

pingutaks natuke oma ajusid ja teeks mängu huvitavamaks

jh ma tean et pea iga nädal tuleb jälle mingi uus minigame või q

aga need on high lvl accitele aind!!!!

tuleb jälle midagi uut vaatad et opa

hakkad lugema OMFG:S:S sul 3 lvli peab olema 90+ vms

ma nyyd ei mõtlegi et 1h kõik skillid 99

ja ma niisuur rune fän ka ei ole et 24/7 lasen ja siis 3 aastat möödas ja opa mul 5 lvli 99! :sad:

ma nyyd ei õhutagi seda et f2p'dele tehtaks midagi!

kurat küsige pinni guildi tehke pin ja opa memb pole raske ju!

aga kurat kui ma oma lvl 3 just alustan ja mõtlen mida teen siis ainuke võimalus

kas treenida goblinite peal või minna mingi skilli tegema

Yks ja sama tegevus päevast päeva ja midagi targemaks ei saa!!!!

yhesõnaga ma loodan et bottimine paneb fagexi rohkem mõtlema kuidas mäng

paremaks teha mis peaks botterid eemal hoidma!

:ty


labels=0 Kliki ja ma saan 1 lipu juurde :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ta üritab ju koguaeg mängu paremaks teha, lihtsalt ta teebki p2p asju juurde kuna tema tahab ka raha. kas sina teeksid tasuta tööd? ei usu ning kui sind nii väga see mäng huvitab ja f2p on igav, siis tehaksegi p2p ju. teda ei huvita eriti palju keegi kuskil botib, ta paneb talle bani ning ega tema raha eriti ei kahane.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hakkasin atm puhtalt pelama:)

Tulevikus vaatab seda bottimist:)


34485g4.png

 

Ainus ja õige msn - [email:yhg8hq3v]Nike_Slave@live.com[/email:yhg8hq3v]

 

:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma mängin RSi ajaviiteks. Mõne jaoks on küll RS elu jah, et botivad omal lvleid üles jne.

 

btw ma ei taha midagi halvasti õelda, aga need kes ise leveleid üles peksavad, neil on just RS elu ju?

Mina isiklikult mängisin päevas max 1h.. 24/7 lasin botti.. mingi kuuaega umbes ja minujaoks rs küll nüüd elu olla ei sa ju, kui ma kuuajaga mingi 10h sees olin... osad mängivad päevas 10h jutti..

 

Ma ei tea, mina banned pole igatahes ja atm sellised head statsid et pk-n f2p pvp worldides :)

 

 

ma arvan et jah ma 18 ja pubekas irv , okai mida iganes mine kasvata endale kuradi kubemekarvad siis tule siin pubekatest rääkima alaealine , Rate.ee :: kasutajainfo :: aNtttii

 

VB oled rohkem huvitatud vb sinust olen igastahes targem kuigi mul 5 klassharidust , pole mul vaja seda kooliharidust , mida ma teen sellega ? midagi tööl ma enyway ei käi raha mul on piisavalt ja ei ela oma vanemate kulul nagu sina pubekas või mis ?

welcome statistika ehk töötute hulka tulevikus :-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ostja saaksid anda rsboti millel oleks head scirptid sees.

 

wc : 90 bottin 99 :D

 

ma ei boti enam.. varsti juba nädalaega pole bottinud.. kustutasin rsboti ära.. kasutasin seda botti, mis rsbot.org-ist t6mbasin..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ruun on jah suht tüütu tegelt ...liiga ulme relvad on jne ..mulle meeldib ikkagi kõige rohkem f2p range/2h pk või siis p2ps dak bowga pjed teha ...

 

aga nagu legaalselt treenida ma küll ei suuda...vbl isegi oleks hea kui saaks need viimased accid bänni ...sest uusi kindlalt ei teeks...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.