Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Majanduslangus.

Soovitatud postitused

Tgl pole midagi ju halba,see majandussurutis ju.Kõik asjad on nii odavad nt täna ostsime grill liha,ema rääkis et mingi 2 korda odavam kui eelmineaasta,ja paljud muud asjad kah odavamad,siis nüüd just saab veidi rohkem ja paremaid asju osta mida nt eelmine aasta oli kahju osta....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tgl pole midagi ju halba,see majandussurutis ju.Kõik asjad on nii odavad nt täna ostsime grill liha,ema rääkis et mingi 2 korda odavam kui eelmineaasta,ja paljud muud asjad kah odavamad,siis nüüd just saab veidi rohkem ja paremaid asju osta mida nt eelmine aasta oli kahju osta....

 

Kui palku kärbitakse ja kaotatakse töökohti, võib seda ikka majanduslanguseks nimetada küll. Söögid söökideks, kuid suured pangad lihtsalt varisevad kokku, nagu kaartimaja. Võta üks lüli ära ja kõik kukub kokku.

Kuid jah, kui sa oled materiaalselt kindlustatud, on muidugi super aeg osta midagi. Kui raha on, saab kortereid, maju, autosid 'nd shit palju, palju odavamalt.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

halvemaks pole kindalsti läinud kuna ema sai tööd, ja ikka päris hea töö.... €15 tunnis.

 

aga veel võib minna halvemaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Säästukas ja mAxiMa on kodus teemaks nüüd :S

 

Mis selles halba siis on, okei ma saan aru, et enamus säästu tooted on puhas pask, aga mis Maxima asjadel viga on? Ma pole küll tähele pannud, et maitse vms oleks teine. Mul vanemad käisid ennem ja käivad ka nüüd nii Maximas ja Säästukas, kui läheduses mõnda muud poodi pole. Ega see mingi häbiasi pole, või on?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis selles halba siis on, okei ma saan aru, et enamus säästu tooted on puhas pask, aga mis Maxima asjadel viga on? Ma pole küll tähele pannud, et maitse vms oleks teine. Mul vanemad käisid ennem ja käivad ka nüüd nii Maximas ja Säästukas, kui läheduses mõnda muud poodi pole. Ega see mingi häbiasi pole, või on?

 

Ei , muidugi ei ole aga lihtsalt vanemad muidu käisid nt Rimis , ma ei tea miks aga nende mõttes sllp , et seal olid nende arust kvali parem ja hind suurem .

ja nüüd käib maximas sest seal hinnad odavamad . ja nüüd enam kvali pärast ei muretse peaasi et midagi kõhtu saab ...


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise käisime enne majanduslangust maximas ja käime nüüd ka sellepärast et see on meie majast 50 meetri kaugusel.

 

Maxima is da best...

Atm 2 liitrine cocacola on 12,50.-

Siis 1+1 geisha shokolaad on 7,50.-

Seal koguaeg mingid über soodustused.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise käisime enne majanduslangust maximas ja käime nüüd ka sellepärast et see on meie majast 50 meetri kaugusel.

 

Maxima is da best...

Atm 2 liitrine cocacola on 12,50.-

Siis 1+1 geisha shokolaad on 7,50.-

Seal koguaeg mingid über soodustused.

 

Jap, meil siin lähedal säästukas.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Pole vahet mis poes sa käid, kasvõi turul.


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noh Ei ole väga mõjutanud.


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mu vanemaid pole üldse see mõjutand , emal oli vahepeal tööd vähe aga nüüd on kõik ok ! ;) , Isa sai ametikõrgendust :) . Taskuraha saan rohkem kui tavaliselt :D , ja teeme remonti kah !


Küta jalaga makku, küll see laps siis tulemata jääb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

See on ainult hea.


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis selles halba siis on, okei ma saan aru, et enamus säästu tooted on puhas pask, aga mis Maxima asjadel viga on? Ma pole küll tähele pannud, et maitse vms oleks teine. Mul vanemad käisid ennem ja käivad ka nüüd nii Maximas ja Säästukas, kui läheduses mõnda muud poodi pole. Ega see mingi häbiasi pole, või on?

 

Rimi ja säästukas on "üks see sama kett". Hommikul näed kui lähed rimi juurde et säästumarketi auto tuleb.

Ühes kohas on asjad lihtsalt odavad.

Maxima pood peaks ammu kinni olema, töötajad ei oska teenidata, küsi toodet, nemad ei saa midagi aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Poh see:D


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rimi ja säästukas on "üks see sama kett". Hommikul näed kui lähed rimi juurde et säästumarketi auto tuleb.

Ühes kohas on asjad lihtsalt odavad.

Maxima pood peaks ammu kinni olema, töötajad ei oska teenidata, küsi toodet, nemad ei saa midagi aru.

 

maxima on leedu teema ka, ning sealsed töötajad on ENAMJAOLT leedust päris, aka odav tööjõud.

 

ja MUIDE, enda maxima kogemustest võib öelda, et maxima on ikka no hulga maad eten kui mignid rimid ja säästukad.

( maximas on sitaks alko allahindlusi (H) )

 

aga ennast on surutis ainult niipalju mõjutanud, et enam ei saa autoga kihutada tühja koha pealt ringi .. :D küte on kallis raisk :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Praegu korras!

Vahepeal tuli täitsa hirm peale kui isa tööst ilma jäi. Kartsin ,et nüüd ei sa midagi enam:(

kuid õnneks sai ta nädala pärast uue töökoha ja saab isegi veits rohkem palka kui eelmises.

mõjutanud on siis nii palju ,et kaugele enam reisile see aasta ei lhe, riideid saab vähemeelmine aasta sain iga kuu uusi nüüd ainult siis kui vajalik.

Ise käisin ka veel tööl sain 2.nädala eest 1000.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rimi ja säästukas on "üks see sama kett". Hommikul näed kui lähed rimi juurde et säästumarketi auto tuleb.

Ühes kohas on asjad lihtsalt odavad.

Maxima pood peaks ammu kinni olema, töötajad ei oska teenidata, küsi toodet, nemad ei saa midagi aru.

 

Eino, ma saan su murest aru, et sa ei suuda poes asju leida, aga see selleks.

On sitt tenindus, las olla, mind see ei sega, ega ma kuskil Stockmanis pole.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea mul ema käib soomes tööl... krt mine kõnni tallinnas ringi ja vaata kus sa seda langust näed ja btw majanduslangus on Aasta nõmedaim sõna ´09

 

Pohlad, et soomes ka korralik majanduslangus on.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
15k palk, ma ei tea no :%

 

Kui võrrelda meie hetke seisuga, siis on need numbrid head.

Kui võrrelda soomega, on midagi väga hullu lahti.

Aga tore kui veel keegigi palka saab. :h::-)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.