Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

63 Chevy Impala Lowrider

Soovitatud postitused

Müüd siis mulle või mitte, ma teeks valmis ja paneks kapile seisma, hakkab sul roostetama äkki. :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Türa telli omale ise putsi ära kogu siin pc auto seisab dotis ja las seisab putsi ma ostsin selle endal mitte ära müümiseks.Noo kui saa mulle 800 maksad siis müün.

 

Ära erutu tolgus, ütle mulle siis kus kohast sa selle tellisid, on seal muid impala mudeleid ja palju see kokku maksis?

Mis kuradi pc kogumisest sa räägid, ma olin täiesti tõsine seda kirjutades.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
TÜRA pedekas vaiki türa vaata veits foorumis ringi putsi igalpool kirjas kus neid saan ...

 

Oi oi, ajasin mingi väikese pubeka tigedaks?

Ei vaiki ma sul midagi.

Värd, ma küsisin, KUS KOHAST SA ENDA MUDELI TELLISID ja KAS SEAL ON MUID IMPALA MUDELEID KA?

Nüüd on natuke suuremalt kirjas, veeri algul paar korda seda tektsi.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
TÜRA ema sul pubekas vittu ole vait ebayst sain putsi ma igalpool kirjutanud osta prillid ...

 

Vaevalt, et mu ema pubekas on, ta on 40.

Ei ole vait.

Sain teada kust neid saab, mul juba on prillid..^^


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siis tuleb tugevamad prillid muretseda kui midagi nendega ei näe ;/

 

Mina näen piisavalt nendega, vaata, äkki mõni sibul müüb Osta.ee-s inimaju, sul läheks seda hädasti vaja, nagu paistab.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Igal pool kirjas kust mudeleid saab ebays on neid kõriauguni ja minu teada on revell 1/25 impalasi tellinud mina,mario ja siim kedagi rohkem ei peaks olema või kui on siis tal pole foorumis kuskil üleval ;/

 

Aitähh sulle.

Ei olnud ju raske ohverdada minut su elust ja seletada natukene? (H)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.