Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

The_S_Y_N_C ,F2P värk .

Soovitatud postitused

VIP
Miks sa pizza meetodi avaldasid massiliselt ?:O

Ago noh normalnjonks acc

GL

lawl . stan tegi õpetuse ju


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Arengut ? Või ainult pkid?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lawl . Cooking 7 .

10p


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Up0rz


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tee smithi ja fletchi , hea total.

7p


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

not4rt.png

 

Siia siis ka väike jutt.

Nagu te ka näeta on pealkirjas str 70 poole minemine.Bh-s ja pvp-s olen ka suht palju nüüd viimaselajal olnud,kuid killi pilte ei ole jõudnud teha ,kas olen saanud pj või lihtsalt ei ole viitsinud.

Vahepeal oli mul pizzadega paus,sest need hinnad nii langesid,aga nüüd lähevad juba pizzad max price(564gp), nii et hetkel teen siis ainult,kuni saan kokku mingi 5m-10m , aega läheb aga siis hakkab ka asja saama.

 

NB!: 17 juuni on mul sünna, siis ei tule arengut kuni 21 juunini ,sest 19 juuni on veel minu klassi (9 klassi) lõpetamine ja siis tuleb ka üks hea pidu.

 

PÄIKEST .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tubli, gl.

6p


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.