Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Valimised

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Lähen valima.!

Valin Kristiina Ojulandi, kuna perekonnatuttav! :)

 

Enivei, mulle saatis ka savi hommikul Sõnumi: Tõuse ja sära! Vali 104. Sinu Edgar.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Savipäts mõttetu lohh , sõbrale saatis ka, tele2'le saatis imo ainult. Pmst ta võiks maha surra oma reklaamiga, IRL kõige normaalsem imo, need oravad käivad ka närvidele raisk, poliitika võiks üldse ära kaduda siit ilmast o_o

 

Mul EMT ja ma sain ikka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu hääl läheb ka Savipätsi poolele kui ma saaks valida:D

Ansip ja Oravad neid ei taha näha kah....

Tundub, et vähemalt sulle propaganda mõjub:hi:

 

Ise hääletaks IRL poolt, kõige mõistlikumad imo. Enne hääletaks kurat Eesti Kristliku Partei poolt (võin natuke nimega eksida), kui Keskerakonna. Viimased oskavad ainult teisi sõimata ja oma erakonda taevani kiita. See on väga mõttetu üldse, et saab hääletada ainult erakonna poolt, mitte mingi kindla kandidaadi. Ega sa ju ei saada Europarlamenti tervet erakonda, vaid ainult üksikud kandidaadid. Nüüd muidugi kõik suuremad parteid teevad haigelt reklaami oma erakonnale ja raiskavad lihtsalt majanduskriisi ajal raha. Kurb:uni:


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida vähem reklaami, seda parema mulje jätavad. Viimasel ajal kõik ühesugused tondid nii et jahm...


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kanal 2'es oli täna mingi 5 minutiline savisaare pöördumine eesti rahva poolde kus proovisid julmalt Serla Teami(Oravakesed[Reform...]) maha teha et nad pole sittagi teinud jne... Maksan 2 eeku sellele kes esimesena savisaarele kuuli laseb :D ... Igatahes minuarust võiks see Kallas seal samas edasi olla oma ojulandi ja teistega... Nad ju juba oskavad seal olla... See Kallas tundub küll veidi maapealt pühitud aga who cares...? ... Aga ma usun et meie tulevased Keskerakondlased on siis meie foorumist Meiser ja karm... Neil on see jutt ju kõige targem. Good Luck... May the best win... And the Savisaar lose.... =/


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tsiteerin edgarit :''ärge alluke provokatsioonile ja püsige kodus'' , ''tõuse ja sõra,mu päikesekiir'' , no kui loll peab olema,et annate oma hääle varastele?!

 

miks keskerakondlased mütsi ei kanna? - armeenia raadios teatati,et varga peas läheb müts põlema.

 

ma ei proovi kedagi mõjutada jne...,aga HÄÄLETAGE REFORMIERAKONNA POOLT!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.