Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: cmb 133.6 (125.1 f2p)

Soovitatud postitused

VIP

Mitmes omanik?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
esimene ja ainus omanik.

Alternatiiv, kui paremat pakkumist ei tule, siis võib ka 300-ga.

 

Ei no ma oleks ära ostnud aga flat 99, magic 98, slayer 88, skilltotal 1800+, pank ~25m ja 300 EEK? Keda sa petad?

 

Ja ehk kiikad siia.. millegi pärast on tuntud scammeril sama account ja mis veel huvitavam, ta ka müüb seda.

 

http://www.vahvel.net/rate/23254-nice15-me-tegemised-ja-saavutused-d.html

 

Edu müümisel!

 

Mitmes omanik?

 

Mis te kaks olete mestis siin scammimisega? Intcpk ehk sina, oled üks selle accoundi omanik ja vaevalt sa küsiks mitmes omanik.

 

http://www.vahvel.net/rate/25134-nice15-paeevik.html

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

need pildid on võetud minu endiselt kodulehelt, kus pidasin oma blogi.

olen ainus omanik ja keegi peale minu ei tea kasutaja endiseid ega praeguseid salasõnasid, recovery vastuseid ega p2p infot. Selle kasutajaga on mänginud ainult mu väiksem vend ja mina. kasutajat pole varem müünud küll kuskil.

hinna kommentaariks niipalju, et oma kasutaja raave müüsin maha 440 eekiga ja kasutaja akmowgli (400mil pangaga) läks 1100-ga. 300-500 sellise kasutaja eest tundub õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kus elad, h2h pakuksin 400.

Seb pank pakun 330.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma oleks 500 eeguga ära ostnud aga siis märkasin, et päris mitmel tüübil siit foorumist sama account olnud. Indrek, sina ja need kaks bannitud tüüpi. Ütlesid, et ainus omanik sina, kuid lõpuks tuleb ikka välja, et vend, sugulane ja kogu suguvõsa sellega pelanud. Mis müümise põhjus on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

vaja raha, et pidada üleval oma wowi kasutajat. rsis ainult pkin oma purega, muu selles mängus enam pinget ei paku.

peale minu ja mu venna ei ole selle kasutajaga mängijaid olnud. need pildid suvaliste vendade päevikus on minu vanalt kodukalt võetud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
vaja raha, et pidada üleval oma wowi kasutajat. rsis ainult pkin oma purega, muu selles mängus enam pinget ei paku.

peale minu ja mu venna ei ole selle kasutajaga mängijaid olnud. need pildid suvaliste vendade päevikus on minu vanalt kodukalt võetud.

 

Kas ma sain õigesti aru, et suvaline vana võttis sinu kodukalt pildid, tegi siia foorumisse teema, postitas iga päev pilte nii mitu kuud, päevik oli sada lehekülge ja seda kõike niisama, ilma et tal omal accountki oleks? Ja üks neist omanikest oli selle foorumi kasutaja Indrek ("tuntud liige"). Või sain ma millestki valesti aru? :h:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vaja raha, et pidada üleval oma wowi kasutajat. rsis ainult pkin oma purega, muu selles mängus enam pinget ei paku.

peale minu ja mu venna ei ole selle kasutajaga mängijaid olnud. need pildid suvaliste vendade päevikus on minu vanalt kodukalt võetud.

 

see pani irvitama, see acc oli kellegi mati nimelise käes vahepeal, käisin temaga barrows ja, bandoses ja, kui saime dropi bandoses pani ta päevikusse pildi ja sina see mati küll pole, nii et tema käes oli acc tollel ajal=sa pole ainus omanik.


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ok sel juhul mis dropid saime:)?

 

Ta ei ''mäleta'' :D

 

Igatahes õnne ja jaksu uuele omanikule. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hakkab tulema.

Ehk annad oma kodulehe ka kus need pildid on mis siin foorumi päevikutes ?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kinnitan,acc on kunagi ka minukäes olnud, sain üle.


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.