Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Cmzx on ikkagi scammer!

Soovitatud postitused

VIP
Norm, peaks ka endale eeskujuliku sebima ja scammima hakkama.Kõik usuvad ju eeskujulike:d

Õu pardokunn. Nüüd sa oled bänned kuid ma olen kindel et sa teed uue useri ja tuled tagas siis foorumisse ja vaatad seda teemat.

Misse sinu perset torgib ? Mingi estoniga olete pepud et kaitsed teda ?

17päevap2p = Cmxz1'he ranger.

Mix ta peaks enda mainet hakkama nussima mingi 75eek pärast ? Mõtle ikka peaga. Ega kõik ei ole nii rotid et peavad scämmima omale p2p vms.

Selle teema võiks tglt ammu kinni panna [ ma ei tea mix Manraynor pole seda teinud ] , kuna see on ilma proofita süüdistamine.

 

tra no offence manyranor aga tra küll kas sa oled mingi venelane vä? tra loen loen su lauseid mingi keset lauset alustad suure algustähega ja ma ei tea mida veel putsi nagu mingi viie aastase kirja loeks ausõna.

Sügab väga see sinu perset kuidas ta kirjutab ? Kui ei meeldi siis ära vaata ta poste. Igal inimesel on oma kirjutamis stiil niiet , Lappa kotte maun


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õu pardokunn. Nüüd sa oled bänned kuid ma olen kindel et sa teed uue useri ja tuled tagas siis foorumisse ja vaatad seda teemat.

Misse sinu perset torgib ? Mingi estoniga olete pepud et kaitsed teda ?

17päevap2p = Cmxz1'he ranger.

Mix ta peaks enda mainet hakkama nussima mingi 75eek pärast ? Mõtle ikka peaga. Ega kõik ei ole nii rotid et peavad scämmima omale p2p vms.

Selle teema võiks tglt ammu kinni panna [ ma ei tea mix Manraynor pole seda teinud ] , kuna see on ilma proofita süüdistamine.

 

 

Sügab väga see sinu perset kuidas ta kirjutab ? Kui ei meeldi siis ära vaata ta poste. Igal inimesel on oma kirjutamis stiil niiet , Lappa kotte maun

 

 

no teie olete cmzxiga ka mingid pepud ?

 

aga miks mitte ei peaks cmzx scammima kedagi ? ta on 100% kindel , et ta ei saa banni.


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
no teie olete cmzxiga ka mingid pepud ?

 

aga miks mitte ei peaks cmzx scammima kedagi ? ta on 100% kindel , et ta ei saa banni.

Kui aus olla siis ma olen 1 kord only suhelnud temaga.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tra no offence manyranor aga tra küll kas sa oled mingi venelane vä? tra loen loen su lauseid mingi keset lauset alustad suure algustähega ja ma ei tea mida veel putsi nagu mingi viie aastase kirja loeks ausõna.

 

See et mina mõnikord liiga vara panen Suure the teeb minust venelase? MA VÕIBOLLA RÕHUTAN JUST SEDA SÕNA! Ning veel Spam , saad veel Warn.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.