Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

0sTaN cb 100+

Soovitatud postitused

VIP
radioactive mida sa ajad bot?tule irl m8lisema tatt ,

 

OMFG,mingi tont hakaks sogama et ma mingi chris kelp ei tahaksgi omale siukest nime laseksin ennast 2ra tapma ytlem ma sc2mmer lasin talt rotti on mingi manrayon vms

 

Kuule netihero.

Veame kihla et sa ei läheks temaga kokkusaama?

Hoia parem oma plõks kinni.


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
radioactive mida sa ajad bot?tule irl m8lisema tatt ,

 

OMFG,mingi tont hakaks sogama et ma mingi chris kelp ei tahaksgi omale siukest nime laseksin ennast 2ra tapma ytlem ma sc2mmer lasin talt rotti on mingi manrayon vms

 

su kirja stiil ütleb rohkem kui 1000 sõna , su vanuse kohta ! olgem ausad , sa ei ole veel isegi 15 ja tuled siia kargama !

 

ja teie ülejäänud ! kui te ei lisa siia mitte mingit tõestusmaterjali ! siis pole ka mõtet niisama laimama siia ka tulla . ise pakuks sulle lvl 100 ! stats peaks olema 83 80 85 :D aga acciga ei saa sisse logida kuna acc on suletud kuna on jagexile memberi võlgu :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
su kirja stiil ütleb rohkem kui 1000 sõna , su vanuse kohta ! olgem ausad , sa ei ole veel isegi 15 ja tuled siia kargama !

 

ja teie ülejäänud ! kui te ei lisa siia mitte mingit tõestusmaterjali ! siis pole ka mõtet niisama laimama siia ka tulla . ise pakuks sulle lvl 100 ! stats peaks olema 83 80 85 :D aga acciga ei saa sisse logida kuna acc on suletud kuna on jagexile memberi võlgu :D

 

Mina olen 13 ja ma arvan,et minu "kirja stiil" seda järeldada ei saa.

 

Igatahes Ummo13 kasutaja nimi.Soovi?Ja ette sa ei saa.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üritas mind ma scammida, kui ütlesin, et olen eeskujulik liige 60+ tehinguga, siis hakkas ajama, et kui ei taha, siis ei taha. Väike tatt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.