Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Paluks ADMINITEL ja MODEDEL uurida oma accoundi banni põhjust palun!

Küsimus

Sooviks siis et teie Adminid ja Moderaatorid uuriksite siis minu konto A.B.N.-i banni põhjust , nagu aru saan on topelt identiteet pandud põhjuseks aga mul ei ole peale tolle konto ühtegi(välja arvestada see mis täna tehtud) , ma pole pannud endale mingeid NN FEIK tehinguid , võrrelge neid IP'sid küsige nende isikute käest kas ta ostis kuna vms , nagu väga sooviks oma kontot tagasi kuna ma pole midagi halba teinud ja sinuga Manraynor , loodan et uurid seda asja põhjalikult , ma ei tulnud siia foorumisse mõttega et scammida kedagi !

 

 

 

 

Antti

 

 

EDIT: TEEMA LUKKU SIIS JA KUSTUTAGE SEE KASUTAJA ÄRA VMS ET MUL ROHKEM JAMASID EI TULE!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

10 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Author of the topic Postitas
spämmisid liiga palju äkki ?

saada manraynorile pm , lahendab kiiremini teie probleemi :)

 

Mis sa arvad et ma ei teinud seda ? PMisin mitu korda pole vastanud kuigi ta online oli pidevalt , ja millejaoks mina spämmin? mind ei huvita postcount ... vb sind huvitab näen sinu postitusi pigem igalpool ....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Küll selgub,kui uurimine tehtud :) ( KRIMINALISTID HAKKAVAD UURIMA :D )


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.