Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Bisacody - Eestikeelne RuneScape klient

Soovitatud postitused

http://www.hiider.pri.ee/bisacody/bisacody/Bisacody.zip

Sealt saate tõmmata minu tehtud programmi.

Kui midagi uuendan siis tuleb versioon 1.0.1 jne. (avalehel)

Kui vead leiate siis postitage siia või kontakteeruge!

 

Pole vaja postitada ntx mõtetu, sitt, jama, on see vaja jne !

 

Ametlik koduleht:

http://www.hiider.pri.ee/bisacody/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Njh, seda nüüd kellegile sa näitama poleks pidanud. See on niiii algeline, et jh. Avastasid Microsoft Visual C++/# jne.?

Muidu, proovi edasi aga ära siia pane. Anna 2-3 inimsele, et prooviksid. Ja kindlasti lisa asju.

 

Henry


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ammu avastanud juba, ega ma praegu ei avastanud -.-, henry, palun kao minema mujale.

 

Ütlesin midagi valesti? Don´t Think So. Samuti avasta nüüd Photoshop kh. Muide idee on hea aga teostus ... vajab arendamist.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma koodin hetkel IRC chati ära. Ja vb uuendan ka.

 

Ei midagi halvustavat jne. aga kas sa koodid või googeldad?


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei spämmi, MA avaldan oma arvamust milleks ültse foorumid on mõeldud. Aga tõesti ma ei usu. Kui vana sa oled? 11-13? Korra scriptid PAWN´i ja siis juba C++? Õpi üks selgeks ja tee ilusti. Ja enamus eestlasi kes mängivad RS´i peavad oskama ka inglise keelt. Ehk saavad ise ka SwiftKit´iga hakkama. Ja kujundus meenutab midagi... Sa ei arva nii?


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jee, nüüd 12 aastane põngerjas tuleb ülbama kh veel. Muide Kasutamise ja Oskamisel on suur vahe.

Ja nüüd on tõesti juba natuke OffTopic niiet PM kui veel midagi. Muide kui tahad teha eest SwiftKit´i siis kontakteeru strider3282´ga ja äkki ta lubab sul seda tõlkida eesti keelseks.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

k12ago.png

 

Suht mõttetu ju..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Njh, seda nüüd kellegile sa näitama poleks pidanud. See on niiii algeline, et jh. Avastasid Microsoft Visual C++/# jne.?

Muidu, proovi edasi aga ära siia pane. Anna 2-3 inimsele, et prooviksid. Ja kindlasti lisa asju.

 

Henry

 

mida VITTU on pistmist runescape cliendil VB / C++ ja C# ?

ainult kui siis niiplaju, et võibolla clindi enGUI on koostatud c++,

ja encryptitud VBks .. aga no kui ta tahab vlienti eestikeelseks, siis palun, mida munni annab NENDEGA teha ??

 

RS client on siiski javacode baasil

 

Väga tubli töö! Tegid mingisuguse õpetuse järgi või ise oled kuskilt õppinud / või õpetatud.

 

Õpin ka koolis c++ ja üleülde programmeerimist.

Üpriski raske on.

 

Proovisin ära, kui mõned uuendused on jah vaja teha

5+

 

koodimises pole midagi rasket, kui poindile pihta saad ja matemaatikat oskad.

 

palju raskem on aga kodeerimist õieti kasutada.

 

teeme näite : ma võin 5 minutiga ddl injectori valmis kirjutada otsast lõpuni, aga no face the fact, huj ja snaju mida sellega teha :D ( no okei, mina tean, aga sina mitte )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks sa teema tegid,kui kriitikat ei kannata?

Kujundus on väga jube.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Su client omab :

20zpm9w.jpg


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

File=Fail onju :D,

Sellel on üks asi viga , ma parandan siis pühapäeval ja uuendan.

 

Miks sa teema tegid,kui kriitikat ei kannata?

Kujundus on väga jube.

 

Onjah jube :D ma vb muudan themet.

 

Uuendatud , 1.0.1 on tulnud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.