Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eesti meistri võistlused korvpallis finaal!

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

kellele õnn kellele õnnetus!

aga kalev eesti meister!seda naad ju tahtsid!

 

jepaaaaaa, parim võtis ikkagi;)

rocki fännid on samamõtetud kui nende võistkond:D:D:D

parim võitis see aasta oli siis parimaks kalev!

Aga selles fännide osas vaidleks küll vastu!Ma arvan ,et ühegi meeskonna fännid pole mõtetud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kohtunikud on viled W?

spordis võidab alati parim see aasta oli seda kalev:D

 

Vile jah, kui sa ei tea mida see tähendab :D Kohtunikke kutsutakse vileks ka kui sa juhuslikult ei teadnud.

Spordis võidab see kes mängib ausalt. Ja kalev seda ei teinud. Ära hakka küsima miks, tead ise ka, ei julge tunnistada lihtsalt.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kalevi vennad m2ngivad selleks et oma peret seal 2ra elatada aga rocki vennad m2ngivad hingega , kui kalevi vendadel nappib raha siis m2ngivad j2lle k6vemini ja raha tuleb ;) kurb aga t6si :D


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eesti keel jälle lonkab siin ruunipoistel

 

MÕTTETU on kahe T tähega.

 

Mina ei oska selle Eesti korvpalli kohta midagi öelda, parim ei võitnud aga noh mis teha, ma ei hakka vilet mainimagi, saan sõimu.

 

Kuule poiss, ma arvan et minu eesti keele hinne on kõrgem kui sa arvad;)

Võibolla ma kirjutan arvutis harva ja seega ei pööra tähelepanu nii palju õigekirjale?? Uuriks väheke tausta kõigepealt, netihero.

 

Dream Teami kooseisus OLI näha et Kalevlasi on rohkem kui ROCKi meeskonna mängijaid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kalevi vennad m2ngivad selleks et oma peret seal 2ra elatada aga rocki vennad m2ngivad hingega , kui kalevi vendadel nappib raha siis m2ngivad j2lle k6vemini ja raha tuleb ;) kurb aga t6si :D

Ise ka usud mida sa räägid ?

Sellise jutuga sa võid kohe perse minna. Kalevil poleks eelarve 2korda suurem kui rockil kui nad ära ei elaks. Kui sa ei tea midagi siis hoia oma suu pudru jaoks

ÕIGE KLUBI VÕITIS!!!!

 

Vile jah, kui sa ei tea mida see tähendab :D Kohtunikke kutsutakse vileks ka kui sa juhuslikult ei teadnud.

Spordis võidab see kes mängib ausalt. Ja kalev seda ei teinud. Ära hakka küsima miks, tead ise ka, ei julge tunnistada lihtsalt.

Ega rock ka nüüd kõige parem ei olnud see viimane mäng. Esimene poolaeg jäi 5-6 jooksu vilistamatta. 3 Tsintsaatsel ja 2 Sanikumukitsel. Einoh, muidugi kitsedel on neljajalga ja võib teha 4 sammu aga mitte korvpallis ja veel kiir rünnakus.

Kohtunike töö pole olnud kiita nende kuue finaal mängu juures


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Klonzer,sa oled tõesti mõnus idioot rofl.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.