Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Korruptsioon

Küsimus

NIisiis. Minuga võttis ühendust selline inimene nagu manraynor ning väitis et ta on vahvli foorumi moderaator. tahtis pinne osta. Ütlesin talle, et selge, kannad raha ära, ning kui raha on kantud, siis teen membuks(nagu alati :) ) Olen ise müünud üle 300 pini ning ei ole veel pobleeme tekkinud.

 

Sellepeale ütles ta aga, et tema ei anna mdagi ette ning mina pean talle 2 pinni ette käima, kuna tema on moderaator. Ütlesin siis, et olgu või AAksin isiklikult, mina ette ei anna. Kui tahab tehingut teha, siis minu reeglite järgi.

 

SEllepeale lubas ta mu teema lukku panna!

 

 

siit küsimus teile vahvli foorumlased: KAs Ongi nii, et kui ei anna moderaatorile ette(MIDA EI PEAGI TEGEMA:S) siis pannakse teema lukku? ;) Selle asja nimi on korruptsioon.

 

Pilt, mis tõestab minu juttu on siin:)

 

 

 

 

http://img39.imageshack.us/img39/6990/korruptsioon.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

18 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
NIisiis. Minuga võttis ühendust selline inimene nagu manraynor ning väitis et ta on vahvli foorumi moderaator. tahtis pinne osta. Ütlesin talle, et selge, kannad raha ära, ning kui raha on kantud, siis teen membuks(nagu alati :) ) Olen ise müünud üle 300 pini ning ei ole veel pobleeme tekkinud.

 

Sellepeale ütles ta aga, et tema ei anna mdagi ette ning mina pean talle 2 pinni ette käima, kuna tema on moderaator. Ütlesin siis, et olgu või AAksin isiklikult, mina ette ei anna. Kui tahab tehingut teha, siis minu reeglite järgi.

 

SEllepeale lubas ta mu teema lukku panna!

 

 

siit küsimus teile vahvli foorumlased: KAs Ongi nii, et kui ei anna moderaatorile ette(MIDA EI PEAGI TEGEMA:S) siis pannakse teema lukku? ;) Selle asja nimi on korruptsioon.

 

Pilt, mis tõestab minu juttu on siin:)

 

 

 

 

http://img39.imageshack.us/img39/6990/korruptsioon.jpg

Vaata lähemalt, see e-mail on [email:rsiohnik]menraynor5@hotmail.com[/email:rsiohnik] mitte [email:rsiohnik]manraynor5@hotmail.com[/email:rsiohnik]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

PM-i Lasid saata.?

 

EI. sest see on FAKER.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Muide aaaksin on ka scammer.Ütlesin talle seda ja pani **** ban mulle.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Sama siin. Mul on tõestused ka olemas, et aaksin on scamminud. Sain ka banni, et ei tõestanud ära, et ta scammer. Kõik mis ma tegin oli et küsisn talt:" No, kas scammeri elu on ka raske?"

 

:D:D

 

 

 

Ajage see manraymoni vms asi korda. Kui ongi mode, kes minuga rääkis, siis Ban peale paariks nädalaks. Kui ei ole, siis öelge.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

1. Sa üldse tead mis Korruptsioon on? Mina nimetan seda siin foorumis selleks kes saab Altkäemaksu näiteks scammeritelt ja unbannib sellepärast ja bannib kõiki ilma mingi põhjusetta.

 

2. See tüüp oli Fake.

 

3. Kui sa lähed uute foorumisse , siis kedagi ei koti kas sa oled Ameerika president või Ebay kõige suurim positiivse Feedbackiga müüja / ostja. Pead ikkagi ette andma et saada Tuntuks foorumis. Näiteks minuga kui läksin Sythe.orgi , keadgi ei kottinud et olin siin foorumis usaldusväärne , pidin ikkagi seal ette andma et usaldust teenida.

 

4. Mind ei kotiks eriti kui sa oleks usaldusväärne müüja , ma küsiks ikka ette. Siis ei küsiks kui olen ennem ostnud , näiteks Myys. Ma olen oma usaldusväärsuse teeninud mitme aastaga ära ja sa Pole isegi pool aastat ja arvad et oled usaldusväärne? Nope ... Sa ei ole , tahad näidet? Siis Galant aka l33t guy. Tuntud pinnide müüja oli , sai banned kuna scammis.

 

5. Ning pealegi , sinu käitumine on Solvav praegu. Kohe näha et faker ja sa paned veel SELLISE KIRJA :

Ajage see manraymoni vms asi korda. Kui ongi mode, kes minuga rääkis, siis Ban peale paariks nädalaks. Kui ei ole, siis öelge.

Ma hea meelega paneks Warn Solvamise eest , aga ma suht Busy praegu ja ei hakka nussima.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Ausaltöeldes on mul pohhui kes mult pinni ostab. Kui ma ütlen, et ette ei anna, siis ei anna ka :)

 

Kogu lugu! Teema lukku!

 

1. Sa üldse tead mis Korruptsioon on? Mina nimetan seda siin foorumis selleks kes saab Altkäemaksu näiteks scammeritelt ja unbannib sellepärast ja bannib kõiki ilma mingi põhjusetta.

 

2. See tüüp oli Fake.

 

3. Kui sa lähed uute foorumisse , siis kedagi ei koti kas sa oled Ameerika president või Ebay kõige suurim positiivse Feedbackiga müüja / ostja. Pead ikkagi ette andma et saada Tuntuks foorumis. Näiteks minuga kui läksin Sythe.orgi , keadgi ei kottinud et olin siin foorumis usaldusväärne , pidin ikkagi seal ette andma et usaldust teenida.

 

4. Mind ei kotiks eriti kui sa oleks usaldusväärne müüja , ma küsiks ikka ette. Siis ei küsiks kui olen ennem ostnud , näiteks Myys. Ma olen oma usaldusväärsuse teeninud mitme aastaga ära ja sa Pole isegi pool aastat ja arvad et oled usaldusväärne? Nope ... Sa ei ole , tahad näidet? Siis Galant aka l33t guy. Tuntud pinnide müüja oli , sai banned kuna scammis.

 

5. Ning pealegi , sinu käitumine on Solvav praegu. Kohe näha et faker ja sa paned veel SELLISE KIRJA :

Ma hea meelega paneks Warn Solvamise eest , aga ma suht Busy praegu ja ei hakka nussima.

 

 

 

ma olen tegelenud selle pasaga täpselt 4 kuud ning selle aja müünud üle 300 pini. Usun, et sind teeb lihtsalt kadedaks, et sa oled mitme aastaga teeninud tubli 66 tehingut, sell ajal kui mina 4 kuuga 35 ainuüksi selles foorumis olen saanud, nii et rahu poiss ;)

 

Oleme sõbrad edasi!

 

 

Teema siis lukku :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Ausaltöeldes on mul pohhui kes mult pinni ostab. Kui ma ütlen, et ette ei anna, siis ei anna ka :)

 

Kogu lugu! Teema lukku!

 

 

 

 

 

ma olen tegelenud selle pasaga täpselt 4 kuud ning selle aja müünud üle 300 pini. Usun, et sind teeb lihtsalt kadedaks, et sa oled mitme aastaga teeninud tubli 66 tehingut, sell ajal kui mina 4 kuuga 35 ainuüksi selles foorumis olen saanud, nii et rahu poiss ;)

 

Oleme sõbrad edasi!

 

 

Teema siis lukku :)

 

Oh issand Ei , miks peaksin mina kade olema kui sina saad oma PINid Chat room Pervertidelt ?


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Õnneks tõestama ei pea ma midagi ;)

 

ja sulle foorumi adminnipunn või moderaatoripunn ,kelle nime ma ei viitsi välja kirjutada. Ära süüdista alusetult ;) mina saan oma pinne kolmandat moodi, et need siis sinusugusele runepunnile maha müüa. Pane teema lukku nüüd ja ole edasipidi vaiksem!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Õnneks tõestama ei pea ma midagi ;)

 

ja sulle foorumi adminnipunn või moderaatoripunn ,kelle nime ma ei viitsi välja kirjutada. Ära süüdista alusetult ;) mina saan oma pinne kolmandat moodi, et need siis sinusugusele runepunnile maha müüa. Pane teema lukku nüüd ja ole edasipidi vaiksem!

 

Selle jätan ma viimaseks asjaks.

Enne kui sa kedagi kutsud runepunniks vanust teadmatta , siis see võib väga palju mõtetuid vaenlasi tekitada. Ning ma pole runepunn , ma olen MÄNGUR. Ning minu vanus ei ole alaealise oma et sa saaksid kutsuda kedagi "Punniks" kui sa ei tea tema vanust.

 

Ning kui saad kolmandat moodi mis on LEGAALNE , siis Okei , hea kuulda. Kui ei ole Legaalne siis ikkagi.

Ja mina Vaiksem? Sorry aga kui sul oleks natukenegi aju mõelda selle teema põhjuse ja üldse VAADATA KA MIDA SA RÄÄGID , siis Peaksid hoopis sina vaiksem olema.

 

Mina ei ole vait kuna :

1. Sa süüdistad ja laimad mind alusetult kui tõendid ei viita minu pihtagi.

2. Ma olen moderaator , minu ülesanne on teemasid jälgida , sõna vahele öelda kui põhjust ja korda pidada.

 

Nüüd paneb lukku.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.