Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[Õpetus] - RSBot'i Kasutamine {SVN}

Soovitatud postitused

-Sissejuhatus-

 

Kuna olen viimasel ajal märganud, et paljud siin ei oska seda imelist asja kasutada siis siin on väike õpetus. Seda lugedes saab vast kõik suuremad küsimused vastused ja väiksematele võin siin samas teemas vastata. Siin käsitlen ma ainult ühte ja minuarust kõige lihtsamat meetodit - SVN.

 

-Sisukord-

 

* Tõmbamine & Töökorda seadmine

 

* Kasutamine

 

* Failid

 

* Kasulikumad Scriptid

 

-Tõmbamine & Töökorda seadmine-

 

1.

Alguses tõmba omale Tortoise SVN {Failid -> Link 1}. Kui see tõmmatud ja installeeritud tee omale enda soovitud asukohta kaust, nimi pole oluline ja asukoht ka.

foldernro.jpg

Samuti kui sul ei ole veel JDK´d siis on aeg see tõmmata ja installeerida. {Failid -> Link 2}

jdk.jpg

Kui tõmbad on su enda valik kas niisama (JOON all) või Sun Download Manageriga.

 

Kui kaust on tehtud, SVN ja JDK installeeritud tee kausta peal PAREM klik ja vali "SVN Checkout".

Seal pane URL of Repository "http://rsbotsvn.googlecode.com/svn/trunk/".

Checkout directory pane nagu tahad, aga sobib ilusti ka see mis ta ise paneb.

Checkout Depth - "Fully Recursive", Revision - HEAD Revision.

Kontrolli üle minu pildi pealt ja vajuta OK.

checkout.jpg

Kui see tehtud siis ta peaks ise kohe Uuendama/Tõmbama failid aga kui see mingil põhjusel ei juhtu siis PAREM klik Kausta peal mis panid Checkout Directoryks ja vali "SVN Update".

updateq.jpg

 

2.

Nii nüüd kui kõik failid olemas mine kausta ja kliki "Compile" peal. Nüüd pead natuke aega ootama kuni tuleb ette valik kas Free või Members maailm.

Järgmine kord kui tahad mängida kliki Play või Play-Free peale.

 

3.

Kui toimub RuneScapes Update siis tavaliselt peab natuke ootama ja on juba uus versioon olemas. Nüüd, et uuendada oma faile mine oma Kausta peale ja PAREM kliki ning vali "SVN Update". Nüüd läheb natuke aega ja kõik on valmis, Kausta sees kliki veel "Compile" peal, oota ja oled valmis "mängimiseks".

 

-Kasutamine-

 

Scriptide Lisamine

 

Et lisada scripte tee oma "*RSBot Kaust*/Scripts/" uus Text Document. Ava see ja Paste oma script sinna sisse. Nüüd, et saada oma scripti nimi leia selline lõik:

 

import com.speljohan.rsbot.script.Script;
import com.speljohan.rsbot.script.Skills;
import com.speljohan.rsbot.script.wrappers.RSObject;
import com.speljohan.rsbot.script.wrappers.RSTile;
import com.speljohan.rsbot.script.wrappers.RSTilePath;

public class ironBANKER extends Script {

 

ironBANKER on praegu scripti nimi. Scripti nimi on alati alguses ja "public class extends Script" NIMI koha peal.

Nüüd üleval vasakul nurgas vajuta File -> Save As...

Sealt File Name on see nimi mis leidsid ja lisa sinna otsa .java Näiteks: "ironBANKER.java".

Save As Type pane all files.

Nüüd põhi kaustas vajuta "Compile-Scripts" - oota ja hakka mängima.

 

-Failid-

 

Link 1 -> Tortoise SVN - http://tortoisesvn.net/downloads

 

Link 2-> JDK - http://java.sun.com/javase/downloads/index.jsp

 

-Kasulikumad Scriptid-

 

Siia hakkan siis koguma parimaid scripte minu arust, samuti on oodatud kõik teie soovitused.

Soovitades kindlasti kirjuta nimi, link, arvamus ja hinne 10 punkti skaalal.

 

-Iron powerminer-

Link - http://www.rsbot.org/vb/showthread.php?t=26977

Arvamus - Kõige kiirem iron powerminer, üks lemmikutest. Keskmine on 20-25k/h. Pole Anti Ban´e sisseehitatud aga ikkagi väga tõhus ja hea.

Hinne 8/10.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ärge spammige.!

Tee Guide valmis, siis teen Stickiks.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei spämmi.

Tahan küsida esimese küsimuse.

 

Kui proovin rsbotti compileda siis mul tuleb text "Looking for JDK" ja kaob ära kohe.

Ma ei tea milles pull on. Mul endal on Javafix vöi mis iganes ja SVN on kah olemaas.

 

Aga jah... "Looking for JDK" siis kaob ära. Huviga oottan täis öpetust. :)


@@@ Minu päevik! Chekki! Klikki! @@@

138 combat P2P / 126 combat F2P

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sain siis enam-vähem valmis. Vead on veel parandamatta aga muu peaks olema valmis. Kui on veel asju mida sooviksite, et lisaksin siis öelge ja saab tehtud. Kui pildid segavad siis võin need ka alla tõsta või linkidena panna.

 

Henry


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei spämmi.

Tahan küsida esimese küsimuse.

 

Kui proovin rsbotti compileda siis mul tuleb text "Looking for JDK" ja kaob ära kohe.

Ma ei tea milles pull on. Mul endal on Javafix vöi mis iganes ja SVN on kah olemaas.

 

Aga jah... "Looking for JDK" siis kaob ära. Huviga oottan täis öpetust. :)

 

Sul JDK on tõmmatud ikka? Installitud kah?


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sul JDK on tõmmatud ikka? Installitud kah?

 

Jah. Olemas ja installitud.

Ainutl ûks asi on imelik, saan sellest jdk teemast kausta nimega:

JavaFX 1.1 SDK...

 

Kuigi too peaks õige olema. JDK laadisn alla nii nagu ôpetuset ûtlesid.

 

Sain siis enam-vähem valmis. Vead on veel parandamatta aga muu peaks olema valmis. Kui on veel asju mida sooviksite, et lisaksin siis öelge ja saab tehtud. Kui pildid segavad siis võin need ka alla tõsta või linkidena panna.

 

Henry

 

Näiteks see " SVN Update " Pilt on liiga suur. L6ika sellest osa ära. Ja kui oskad parantada tavalisi erroreid v6iksid nende prandamis ôpetused kah teha. Siis veel et kuidas scripte lisada.


@@@ Minu päevik! Chekki! Klikki! @@@

138 combat P2P / 126 combat F2P

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Jah. Olemas ja installitud.

Ainutl ûks asi on imelik, saan sellest jdk teemast kausta nimega:

JavaFX 1.1 SDK...

 

Kuigi too peaks õige olema. JDK laadisn alla nii nagu ôpetuset ûtlesid.

 

 

 

Näiteks see " SVN Update " Pilt on liiga suur. L6ika sellest osa ära. Ja kui oskad parantada tavalisi erroreid v6iksid nende prandamis ôpetused kah teha. Siis veel et kuidas scripte lisada.

 

Scriptide lisamine seal t2itsa olemas. Ja kohe l6ikan selle v2iksemaks :P

Errorite kohta nii palju et kui on siis pastege ja proovin aidata. Ja lisan siis ka juba 6petusse.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mm, väikese asja vist leidsin, mida saab veaks lugeda. nimelt, tõmbasingi uue rsboti selelga nstuff, aga enam ei saa rsbotis sealt paremalt ülevalt blockida ja alloweda user inputi. seda saab teha aint : File-Block User Input . miks enam sealt paremalt ülevalt ei saa seda teha ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei tea... pmst kasutan ikka 543v6 varianti ise :)


gamefr34ker.png

panda.jpg

RsBot Helper

X-Fire: daddystrikes

Peab Olema TeamViewer, Muidu Ei Aita

http://www.TeamViewer.com

MSN: [email:1k3vtx1m]Hansik007@hotmail.com[/email:1k3vtx1m]

Just Got Respected!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mm, väikese asja vist leidsin, mida saab veaks lugeda. nimelt, tõmbasingi uue rsboti selelga nstuff, aga enam ei saa rsbotis sealt paremalt ülevalt blockida ja alloweda user inputi. seda saab teha aint : File-Block User Input . miks enam sealt paremalt ülevalt ei saa seda teha ?

 

Hmm... tegin just update jne. aga mul on ikka yleval paremas nurgas ilutseb"User Input".


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mine My Computer -> Program Files -> Java. Seal peaks olema kaust jdk1.6.0_13, mine sinna ja ava kaust Bin. Parema kliki yksk6ik millisel failil ja kliki Properties.

Seal peaks olema Location: ..... Copy see mi seal on mul on nt "C:\Program Files\Java\jdk1.6.0_13\bin"

Mine Control Paneli -> System -> Advanced System Settings -> Enviorment Variables[VISTA]

System Varables'is vali "Path". Nyyd lisa ; selle l6ppu mis seal on ja paste see mille enne copysid.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No kui scriptides siis k6ige lihtsam on kustutada. :eat:

Aga no ega need errorid scriptides halba kh ei tee. V6ibolla ei loe v2lja jne. aga bot peaks ikka t00tama.

Tavaliselt on script liiga vana otsi uus ja parem :P


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No kui scriptides siis k6ige lihtsam on kustutada. :eat:

Aga no ega need errorid scriptides halba kh ei tee. V6ibolla ei loe v2lja jne. aga bot peaks ikka t00tama.

 

Ega ei toimi. Tegin svn update kah aga lihtsalt laseb seda häält. Tar ûtleb et mul pole JDK installitud kuigi on. Kas sellele on abi?

 

jdkfail2.png

 

jdkfail3.png

 

 

Edit: kas kaust on 6ige?

Ja see kus mul tuli 100 errors oli see kui Compilesin "Compile" asja. Scriptites tuleb sama teema.


@@@ Minu päevik! Chekki! Klikki! @@@

138 combat P2P / 126 combat F2P

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hmm... sul k6ige uuem JDK? On sul on ainult need default scriptid? Ja kui proovid Play kas t00tab?


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

JDK on??? Ega sul pole kasutaja nimes vene tähi ega täpitähti?


gamefr34ker.png

panda.jpg

RsBot Helper

X-Fire: daddystrikes

Peab Olema TeamViewer, Muidu Ei Aita

http://www.TeamViewer.com

MSN: [email:1k3vtx1m]Hansik007@hotmail.com[/email:1k3vtx1m]

Just Got Respected!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kui ikka jama siis PM oma msn.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.