Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Seoses Harlesega/ehk plastikuhvoga.

Soovitatud postitused

VIP

tubli.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kes või mille all kannatab?

Teine idioot kellel oli ütlemist: Kus kohast sina tead, kui Kõva vend ma olen? Ma usun, et peale sellist teksti mis sa kirjutasid, oled sa umbes.. 15?

Harlesel lihtsalt veab et ma käin Raplas harva, ma käin suht tihti Hagudis, mis on sealt Raplast mingi 10km.

Tahad, seda jooksu asja proovida?

Ma usun, et ei tohiks mingi probleem olla sinusugusele hirmu nahka ajada?

Kui te kuradi lambad pole veel aru saanud siis: MA EI TAHA ET KEDAGI BÄNNITAKSE!

Ma tahtsin et see kuradi teea näitaks, et need kaks-kolm pole just kõige usaldusväärsemad vennikesed, kuna ühel kasutajal on kogunisti kaks persooni taga, kes seda kasutab.

Teevad midagi ja lõpuks ajab üks vend teise kaela.

K-ccobain, kuidas sa nii ruttu sellest küll teada said?

Miks ma arvan, et see on ka Harlese või tolle Henri tehtud kasutaja?

 

Eks me vaatame seda asja, kes on väidetav netigängster vms, ma usun et võtab tüübil sita püksi küll, kui temast esiteks vanem ja suurem vend küsib ta käest et miks sa mult 300 üle lasid? :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kes või mille all kannatab?

Teine idioot kellel oli ütlemist: Kus kohast sina tead, kui Kõva vend ma olen? Ma usun, et peale sellist teksti mis sa kirjutasid, oled sa umbes.. 15?

Harlesel lihtsalt veab et ma käin Raplas harva, ma käin suht tihti Hagudis, mis on sealt Raplast mingi 10km.

Tahad, seda jooksu asja proovida?

Ma usun, et ei tohiks mingi probleem olla sinusugusele hirmu nahka ajada?

Kui te kuradi lambad pole veel aru saanud siis: MA EI TAHA ET KEDAGI BÄNNITAKSE!

Ma tahtsin et see kuradi teea näitaks, et need kaks-kolm pole just kõige usaldusväärsemad vennikesed, kuna ühel kasutajal on kogunisti kaks persooni taga, kes seda kasutab.

Teevad midagi ja lõpuks ajab üks vend teise kaela.

K-ccobain, kuidas sa nii ruttu sellest küll teada said?

Miks ma arvan, et see on ka Harlese või tolle Henri tehtud kasutaja?

 

Eks me vaatame seda asja, kes on väidetav netigängster vms, ma usun et võtab tüübil sita püksi küll, kui temast esiteks vanem ja suurem vend küsib ta käest et miks sa mult 300 üle lasid? :)

 

 

Soovitan silma arstiga ühendust võtta:)

Sa ei lugenud? Volim Te kirjutas msnis mulle ,et harlest süüdistatakse et on scämmer ja mina. Ja logisin sisse. SEE KASUTAJA ON TEHTUD AMMU! Loe ja vaata rohkem ja siis kirjuta. Või mis?

Kui nüüd ka aru ei saanud siis soovitan tõsiselt silmaarsti poole pöörduda või mõne arsti juurde kes saadaks sind uuringutele kas oled terve inimene või mitte et mõistus kinni ei võta?

 

Ning kui sul vaja veel korra teada miks ma ütlesin ,et ma plastikuhvo? siis sellepärast ,et ma olen HARLESEGA 2-4 KORDA VEEL ÄRI TEINUD. JA MIND USALDANUD JA PINNI ETTE ANDNUD! MA EI TAHA ,ET SEEKORD KEEGI KANNATAKS MINU PÄRAST VMS. TÄNUD ,KUI ARU SAID. VÕIN KA SUUREMALT KIRJUTADA KUI SOOVI!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

:D krIips,usu mind. K-Cobain aka Plastikuhvo pole kuidagi harlesega seotud.

Tean teda sellest ajast,kui Rs2eestiga liitusin,pmst esimesel päeval sain temaga tuttavaks jne.Ta mul ikka veel msni listis isegi :D Tahaks veel midagi öelda,aga ei taha ka vms :D :D

Igatahes,üks on kindel: Harles aka Henri Kaas pole Plastikuhvo vend/jünger või kesiganes.

 

Sorri,et tahtnud spammida.Loodan et saad aru,tahtsin lihtsalt natukese seletada.

Seda ka,et Volim Te elab Rakvere läheduses või kuskil seal pool,kindlasti ta Plastikuhvo msni listis ja värkki,muidugi ta ju teatab talle,et tema nimega mingi jama.

 

Ja Sven,sa tead kes ma olen(Vist?:D).Selle koha pealt,jamh.Ole tasem :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Soovitan silma arstiga ühendust võtta:)

Sa ei lugenud? Volim Te kirjutas msnis mulle ,et harlest süüdistatakse et on scämmer ja mina. Ja logisin sisse. SEE KASUTAJA ON TEHTUD AMMU! Loe ja vaata rohkem ja siis kirjuta. Või mis?

Kui nüüd ka aru ei saanud siis soovitan tõsiselt silmaarsti poole pöörduda või mõne arsti juurde kes saadaks sind uuringutele kas oled terve inimene või mitte et mõistus kinni ei võta?

 

Panid nüüd ära?

Volim te, ta pole asjasse üldse seotud ju, kus tema teab sulle midagi rääkida?

Silma arsti juures olen ma päris mitu aastat käinud, nagu sa nägid, kannan ma prille.

Ennem kui mölisema hakkad, võiksid eelnevaid lehti vaadata?=/

Pmst, need kes asjaga seotud pole, kerige nahhui siit teemast oma mõttetu jutuga. Mõni mode võiks neid IP-sid kontrollida ja asja mõelda, midagi tuleks teha, mingi silt äkki külge?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

krIIps is da sheet netihero ~

 

heyhooo


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
krIIps is da sheet netihero ~

 

heyhooo

 

Ego tõusis nüüd?

Ei ütleks küll tegelikult, et sa täna 19 said..?:-(


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei ütleks küll, et sa mingi julm kangelane mai tai'lane oled vms ...

 

võta oma nn kõvamehe mängimine alla !


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D krIips,usu mind. K-Cobain aka Plastikuhvo pole kuidagi harlesega seotud.

Tean teda sellest ajast,kui Rs2eestiga liitusin,pmst esimesel päeval sain temaga tuttavaks jne.Ta mul ikka veel msni listis isegi :D Tahaks veel midagi öelda,aga ei taha ka vms :D :D

Igatahes,üks on kindel: Harles aka Henri Kaas pole Plastikuhvo vend/jünger või kesiganes.

 

Sorri,et tahtnud spammida.Loodan et saad aru,tahtsin lihtsalt natukese seletada.

Seda ka,et Volim Te elab Rakvere läheduses või kuskil seal pool,kindlasti ta Plastikuhvo msni listis ja värkki,muidugi ta ju teatab talle,et tema nimega mingi jama.

 

Ja Sven,sa tead kes ma olen(Vist?:D).Selle koha pealt,jamh.Ole tasem :D

 

Mäletan mäletan sind. Volim te ei ela rkv niipalju kui tean teda.

 

Panid nüüd ära?

Volim te, ta pole asjasse üldse seotud ju, kus tema teab sulle midagi rääkida?

Silma arsti juures olen ma päris mitu aastat käinud, nagu sa nägid, kannan ma prille.

Ennem kui mölisema hakkad, võiksid eelnevaid lehti vaadata?=/

Pmst, need kes asjaga seotud pole, kerige nahhui siit teemast oma mõttetu jutuga. Mõni mode võiks neid IP-sid kontrollida ja asja mõelda, midagi tuleks teha, mingi silt äkki külge?

 

Ma kõik lehed läbi lugenud.

Ma tahan seda öelda ,et Harles pole Plastikuhvo ehk mina. Moded teavad seda samust ja paljud teisedki ,et ma olen Plastikuhvo! Usu või ära usu. Ja kust volim te teadis seda teemat? Teema oli üleval ju? Või mis sa arvad ,et salastatud info see ,et teised ei näe? ta nägi teemat ja msnis kirjutas. Vajad pilte kus ta ütles ,et harlest süüdistatakse mulle msnis? Kui ei usu. Ja moded võivad IP-si kontrollida ja näevad ,et me pole samad isikud kuna osad moded teavad seda nkn ,et ma plastikuhvo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

harles = plastik.

 

not,tean teda irl ning ta ei ole kindlalt plastik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ei ütleks küll, et sa mingi julm kangelane mai tai'lane oled vms ...

 

võta oma nn kõvamehe mängimine alla !

 

Või muidu, mis siis juhtub? Tuled ja annad mulle peksa, aga palun mu aadress on Saku Pargi 1-11, kui esmaspäevaks kohal pole oled täielik kusekott.

Ma polegi väitnud, et ma mingi kangelane olen, aga ma ei salli kui mingi enda arust räme "täiskasvanu" oma kaine jutuga vigisema hakkab.

See ei puuduta sind, nii et tee minekut, või pean ma modedele uuesti teada andma, et siin käib läbustamine sinu poolt?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis läbustan ? aitan sul teada saada, et harles ei ole plastik kuradi ajugeenius.

sina oled siin julm Härra ! eks siis tule külla samatmoodi, ma ei viitsi siin oma näppe nussida vastu klavetuuri.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis läbustan ? aitan sul teada saada, et harles ei ole plastik kuradi ajugeenius.

sina oled siin julm Härra ! eks siis tule külla samatmoodi, ma ei viitsi siin oma näppe nussida vastu klavetuuri.

 

Ma ei tea, sind segas see, et ma võtan siin asja nii tõsiselt?

Seega, kui sul on Mulle midagi öelda, tuled sina MInuni, mind sa nagu tõesti ei koti, kas läbustad siin või mitte, ükspäev saad ikkagi oma palga, ehk siis paar punkti.

Mis härra? Enda tada olen ma alles noormees.

Keegi polegi käskinud sul oma näppe ära kasutada, vastu klaviatuuri, vägevad mõtted. Aitad mul teada saada, mida sa mul aitad, käid ja mölised siin ainult, et küll ma olen paha ja räige netihiiro või mis iganes sa välja pakkusid.

Kui sa pole veel aru saanud siis seekord kirjutan punaselt ja caps lockiga.

MA EI TAHA ET KEEGI BÄNNI SAAB, SEE ON HOIATUSEKS/TEADMISEKS, ET SELLEL HARLESEL ON KAKS OMANIKU SIIN FOORMUIS. Äkki nüüd jõudis kohale?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei tea, sind segas see, et ma võtan siin asja nii tõsiselt?

Seega, kui sul on Mulle midagi öelda, tuled sina MInuni, mind sa nagu tõesti ei koti, kas läbustad siin või mitte, ükspäev saad ikkagi oma palga, ehk siis paar punkti.

Mis härra? Enda tada olen ma alles noormees.

Keegi polegi käskinud sul oma näppe ära kasutada, vastu klaviatuuri, vägevad mõtted. Aitad mul teada saada, mida sa mul aitad, käid ja mölised siin ainult, et küll ma olen paha ja räige netihiiro või mis iganes sa välja pakkusid.

Kui sa pole veel aru saanud siis seekord kirjutan punaselt ja caps lockiga.

MA EI TAHA ET KEEGI BÄNNI SAAB, SEE ON HOIATUSEKS/TEADMISEKS, ET SELLEL HARLESEL ON KAKS OMANIKU SIIN FOORMUIS. Äkki nüüd jõudis kohale?

 

Ma lisan ka veel ühe asja. Tal võib ühel kasutajal kaks omaniku olla aga mina pole Harles ega Harles pole mina. See on viimane asi mida ma ütlen siin kui sa just ei suuda aru saada. Teda pole mõtet süüdistada minu tehtud sittades. Ma müüsin plastikuhvo(rsi acci) talle kui ma ei eksi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.