Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Kuidas jagex avastab botte?

 

KOBISTAB


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu arust küll nii ei ole, et p2p kasutajad vähem banne saaksid, loll jutt ju , mul ongi just enamus kasutajad p2p banned saanud, sest neid f2p bottereid on nii palju ja fagex ei viitsigi nendega niiväga jännata ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kindlasti keegi repordib aga kes?

 

Suvakad, oletame sa teed hunterit, sina liigud koguaeg ühtemoodi ja ei vasta siis reporditakse tavaliselt .

 

---------- Postitused liidetud 17:27 ---------- Esimene postitus oli tehtud 17:26 ----------

 

Jagex peaks kontrollima ka neid ise, kes teisi repordivad.. Pole küll kindel, aga olen seda kuskilt kuulnud..

 

milleks neid kontrollida ? :O Jadex kontollib kas seda inimest, kelle peale report saadeti !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Salaküsimuste osas on sul küll õigus. Soovitan soojalt, aga kahtlen, kas nad recordivad random eventeid, kuna isegi siis, kui nad kustutaks need videod nädala pärast, läheks andmemaht tohutult suureks :wa:

 

Nad recordivad su tegevusi mis salvestatakse teksti faili (koordinaadid kuhu sa liigud, mida sa klikkad jms vajalikku) max 2-4kb faili kohta? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nad recordivad su tegevusi mis salvestatakse teksti faili (koordinaadid kuhu sa liigud, mida sa klikkad jms vajalikku) max 2-4kb faili kohta? :D

 

Ja nahhui nad nende .txt failideha peale hakkavad?

 

Mõelge nüüd loogiliselt, kes see "JAGEX" ikkagi on - ega ta pole mingi inimene. Runescapes on ju miljoneid accounte ja bannib neid siis Jagexi ban süsteem.

 

Ja mitte kedagi ei võeta "vaatluse alla" vaid kui ban süsteem midagi "märkab" siis on ban tulemas.


30t2ve0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma olen ka kuulnud et kui bot crashib ja tuleb mingi 1000 korda cant reach that siis on ka ban võimalus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sina ei ole JaGeX töötaja, seega ära postita, kui sa ei tea macro detect süsteemidest.

No, kuid siis ma küsiks, et miks meil üldse see teema siin on? Keegi meist pole Jagexi töötaja, kuid minu meelest spekuleeritakse siin juba pikemat aega.

Kui sa võtad endale selle vabaduse, et kellegile nii öelda, siis luba ma võtan endale vabaduse küsima sinult, et mida sina isiklikult siis tead macro detect süsteemidest?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.