Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Prison break (*SPOINLER*)!!!

Soovitatud postitused

VIP

No saigi läbi siis nüüd, 4 huvitavat hooaega. Kahju :(

Suve teisel poolel peaks ilmuma dvd viimase 4a kohta, mis enne S04E22 lõpustseeni juhtus, kus on näha täpsemalt, mis toimus selle 4a jooksul, kui Michael & teised said lõpuks täiesti vabaks.

Oli tore ;)

PB cast sai mulle nagu teiseks perekonnaks.

 

Viimane osa: http://www.megavideo.com/?v=DPM4GRRF


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul sõbrad vaatasid ka selle neljanda hooaja ära või mis ta oli, ütlesid et päris vägev oli.

Ise ei ole vaadanud, kuna siis pole telekast enam midagi vaadata, mõnda üksikut olen näinud.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jaanus, minu teada kõik ei vaata seda sarja netist. Pole mõttet kohe pealkirjasse selliseid asju kirjutada. Ma ise vaatasin ära.

 

Samas, väga hea, et sari lõpes. Seal polnud enam midagi välja pigistada, nimi prison break juba ammu ammendanud ennast. + nagu mu sõber ütles, michael pidi surema, muidu sealt oleks keegi kunagi ikka mingi jama edasi teinud.

 

aga jah, R.I.P. michael


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Jaanus, minu teada kõik ei vaata seda sarja netist. Pole mõttet kohe pealkirjasse selliseid asju kirjutada. Ma ise vaatasin ära.

 

Samas, väga hea, et sari lõpes. Seal polnud enam midagi välja pigistada, nimi prison break juba ammu ammendanud ennast. + nagu mu sõber ütles, michael pidi surema, muidu sealt oleks keegi kunagi ikka mingi jama edasi teinud.

 

No ma ei tea, Mike väike kangelane minu jaoks siiski.

Sisimas lootsin küll, et nüüd saaksid Sara & Mike loojangu poole purjetada.

Ja Mike & Linc ei saanudki nüüd koos oma vabadust nautida, aga sellest lähemalt siis, kui see DVD välja tuleb.

Aga eks ta nii siis pidigi minema, sest kui nii mõelda, siis suri palju inimesi otseselt selle story käigus (Filmis), selle tõttu, et Mike tahtis venda päästa.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ma ei tea, Mike väike kangelane minu jaoks siiski.

Sisimas lootsin küll, et nüüd saaksid Sara & Mike loojangu poole purjetada.

Ja Mike & Linc ei saanudki nüüd koos oma vabadust nautida, aga sellest lähemalt siis, kui see DVD välja tuleb.

Aga eks ta nii siis pidigi minema, sest kui nii mõelda, siis suri palju inimesi otseselt selle story käigus (Filmis), selle tõttu, et Mike tahtis venda päästa.

 

Oled kuulnud ütlust: film ei valeta? :D

võid ju endale michaeli eeskujuks võtta, aga isegi mina nägin sarja jooksul päris mittu praaki, tänu millele esimene hooaeg oleks ilmselt ka viimane. :D


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Oled kuulnud ütlust: film ei valeta? :D

võid ju endale michaeli eeskujuks võtta, aga isegi mina nägin sarja jooksul päris mittu praaki, tänu millele esimene hooaeg oleks ilmselt ka viimane. :D

 

Ära mulle neid "praake" avalda siis. :D

Eeskuju all mõtled sa seda "Greatest man, who made ingenious plans"?

Aga filmi põhjal ütleks seda, et minu data storage room on 10gb, Mr. Scofieldil aga 1 TB. =/

Aga räägi parem seda, kuna see "Watch online" option tuli PB'le? Ise sain teada alles nii 10 episoodi tagasi. Muidu kiskusin nagu loll neid osasid arvutisse, kuigi Online võimalik sama kvaliteedi suhtega FullScreen View.

 

Fox.com discussioone lugeda on küll vahva...Ei hakka siin täpsemalt neist rääkima, a üks oli küll päris hea. :D

Ei saa seda ka öelda, rikuksin ära siis... :D Lugege ise:

http://forums.prospero.com/foxprisonbreak/messages/?msg=24564.1

 

Lugesin veel lisa siis:

TV Guide's Matt Mitovich is now reporting that FOX "neither ordered nor scheduled" the telepic (a.k.a. episodes S04E23 and S04E24). In fact, he says, it's gonna be a straight to DVD release. TVShowsOnDVD.com seems to support this claim saying that the tentatively titled Prison Break: The Final Break will be released on July 21st. Hopefully FOX goes ahead and schedules it anyway.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Oled kuulnud ütlust: film ei valeta? :D

võid ju endale michaeli eeskujuks võtta, aga isegi mina nägin sarja jooksul päris mittu praaki, tänu millele esimene hooaeg oleks ilmselt ka viimane. :D

Sheeri praaki. :D

Eeskuju all mõtled sa seda "Greatest man, who made ingenious plans"?

Aga filmi põhjal ütleks seda, et minu data storage room on 10gb, Mr. Scofieldil aga 1 TB. =/

Aga räägi parem seda, kuna see "Watch online" option tuli PB'le? Ise sain teada alles nii 10 episoodi tagasi. Muidu kiskusin nagu loll neid osasid arvutisse, kuigi Online võimalik sama kvaliteedi suhtega FullScreen View.

 

Fox.com discussioone lugeda on küll vahva...Ei hakka siin täpsemalt neist rääkima, a üks oli küll päris hea. :D

Ei saa seda ka öelda, rikuksin ära siis... :D Lugege ise:

http://forums.prospero.com/foxprisonbreak/messages/?msg=24564.1

 

Lugesin veel lisa siis:

TV Guide's Matt Mitovich is now reporting that FOX "neither ordered nor scheduled" the telepic (a.k.a. episodes S04E23 and S04E24). In fact, he says, it's gonna be a straight to DVD release. TVShowsOnDVD.com seems to support this claim saying that the tentatively titled Prison Break: The Final Break will be released on July 21st. Hopefully FOX goes ahead and schedules it anyway.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Palun vabandust kui minu arvamus kedagi solvab, aga maru kahtlane, et tondid ainult põgenevad põgenegu ära siis ükskord.

 

Segast paned?

Gabby, kui storyst aimugi pole, pole vaja sõna sekka öelda, eks. =/

 

A, niisiis, DVD tuleb ka kindlasti välja 2he Final osaga.

Aga samuti tuleb see Inglismaal SKY1 pealt juba: "Prison Break: The Final Break can be seen on Sky1 on Wednesday, May 27 at 10pm "

 


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Minu arvamus filmist siis:

1 seerja oli kogu filmi mõte

2 seerja läks absurtseks kuna kõik põhiline oli tehtud

3 seerja hakkas huvitama jälle kui ta kinni istus ja oma aju näitas

4 pole näinud ehk kunagi näen :)

 

Whatever tõsiselt. Imelikult tõid enda punktid välja atm. =/

27/28 peaks juba Episode 23 ja 24 Netis üleval olema.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Vaatasin siis Final Breaki ära, minu arvamust tahate teada? MÕTTETU BULLSHIT!

Ma ei hakka filmist lähemalt rääkima, aga see oli lihtsalt nii mõttetu, 2.5min oli Michaeli & Sara omavahelist vabalt veedetud aega näidatud ja ülejäänud oli (järgnev info: filmi peamine sisu)[spoil]Sara päästmine vangist.[/spoil], mis oli ka suhteliselt pointless. Lõpp oli jura. Ideed filmi loomiseks olid jurad, niuke tunne nagu Matt Olmstead ja need teised kirjanikuhärrad tahtsid lihtsalt veidike lisaraha teenida PB pealt ja viskasid midagi pohhujlt kokku.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei, ta suri seal Mehhiko vanglas ära.

 

... Lõpus nad said immuunsuse Kellermani käest ja näidati, nagu oleks Michael surnud oma haigusesse. Aga tegelikult suri ta ära, kui see oli viimane võimalus päästa Sarah't vanglast. Jäi segaseks? Vaata ise.

 

 

Aga mulle täitsa meeldis see lõpuasi isegi, kuigi peab tõdema, et seda polnud vaja, kõik võeti vaataja jaoks kokku ka viimases osas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ei, ta suri seal Mehhiko vanglas ära.

 

... Lõpus nad said immuunsuse Kellermani käest ja näidati, nagu oleks Michael surnud oma haigusesse. Aga tegelikult suri ta ära, kui see oli viimane võimalus päästa Sarah't vanglast. Jäi segaseks? Vaata ise.

 

 

Aga mulle täitsa meeldis see lõpuasi isegi, kuigi peab tõdema, et seda polnud vaja, kõik võeti vaataja jaoks kokku ka viimases osas.

 

See Miami Dade county prison polnud? :D

Michaelil oli nähtavasti see kasvaja alles, mida ei eemaldatud täielikult. Et tal oleks neid elupäevi suht vähe alles jäänud.

Ei tea jh, see exhonoration crap oligi väga ebamäärane. Miks nüüd siis Kellerman oma näpukesi liigutada ei saanud? Kui seal lindil polnud ka seda laskmist nii näidatud, et just Sara lasi sellest relvast Mama scofieldi maha. Et asi polnud minu arust nii lootusetu.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See Miami Dade county prison polnud? :D

.

 

Ta on vaadanud sinna 2. hooajani, kus on ta on seal sitaaugus kinni. Ja kuidas saab ta öelda, et vaadata ei viitsi, vaatamine just ju kõige põnevam :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ta on vaadanud sinna 2. hooajani, kus on ta on seal sitaaugus kinni. Ja kuidas saab ta öelda, et vaadata ei viitsi, vaatamine just ju kõige põnevam :)

 

Aa, ta alles Sona juures siis ju. =/


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.