Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Keerati näkku räigelt vennale.

Küsimus

Nimelt vend filmis KOOLIS ühte lolli klassivenda, klassiõde pani tanki, seletuskirjad kirjutatud aga videot kui tõestusmaterjali enam ei eksisteeri. Klassiõde nimelt hõõrub seda nina alla räigelt.

 

Kas kuidagi juriidiliselt on võimalik klassiõde karistada või siis lihtsalt soovitage kuidas talle tagasi teha.

 

Tüdruk ise teeb koolis huuletubakat, nuusktubakat ja tõestus on olemas aga õpetaja lihtsalt ignoreerib meid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

22 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Nimelt vend filmis KOOLIS ühte lolli klassivenda, klassiõde pani tanki, seletuskirjad kirjutatud aga videot kui tõestusmaterjali enam ei eksisteeri. Klassiõde nimelt hõõrub seda nina alla räigelt.

 

Kas kuidagi juriidiliselt on võimalik klassiõde karistada või siis lihtsalt soovitage kuidas talle tagasi teha.

 

Tüdruk ise teeb koolis huuletubakat, nuusktubakat ja tõestus on olemas aga õpetaja lihtsalt ignoreerib meid.

 

Räägi selgemalt, pani tanki ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
NUUSTUBAKAS HAHAHA, lubage naerda, see täielkik pask ju :D,noo kui mingid tõestust sul ei ole siis pole sul mõtet midagi teha .

 

Tõendid on sellised : Pilt kuidas eidel on huuletubakas all, aknast välja visatud tubakakott, video kuidas ta uhkustab ka veel. Õpetaja, ei usu, et me tõtt räägime.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Vot see on tavaline vahvli foorumlaste abi.

Nägin siin vist aint 2 mõttega posti.

 

Ma ei oska sulle täpselt midagi selgitada, aga kui teil on tõestus olemas, siis peaksite

direktori juurde minema.Koolis on see keelatud ikkagi ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Õpetaja on mingi tard, et sind kuulda ei võta?

 

Mina läheksin otse direktori jutule, kui mingi suurem konflikt teil seal..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Tegelikult onju nii.

See eit pidi ullult seda sulle ninalla hõõruma, käis pinda koguaeg.

Sa saad öelda, et ta ahistas sind, aind , et mitte füüsiliselt, siis ta jääb oma tubakate jne vahele ju:eat: hakatakse küsima, et miks ja kuidas jne.

Vastad, et sa tahtsid öelda (kaevata tema peale nende tubakate ja asjadega)

Siis see eit hakkas naq teid ahistama(pinda käima jne) ja siis teile ei meelnud see jne.Tema hakkab raudselt selle video vms peale kaebama, siis küsitakse tõendeid vms , aga neid pole enam ju.Ta ei saa tõestada teie süüd, aga teie tema oma saate(tubakate jne suhtes) :ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Vot see on tavaline vahvli foorumlaste abi.

Nägin siin vist aint 2 mõttega posti.

 

Ma ei oska sulle täpselt midagi selgitada, aga kui teil on tõestus olemas, siis peaksite

direktori juurde minema.Koolis on see keelatud ikkagi ju.

 

Täpsemalt on see keelatud kogu Euroopas (Rootsis on lubatud alates 21 eluaastast minuteada). Seega see on karistatav.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Mine dire juurde.Kui ei aita,siis hakka loogiliselt mõtlema.Sa saad talle tagasi teha,kui sa väga mõtled.

Eelmine aasta levitati koolis minu kohta jutte,et ma olen ilma nabata.:D

Sain teada,kes levitas ja siis hakkasin temaga sõbraks.Sain tema saladusi teada ja suht tegin talle tagasi.Ja see,et ma nabata,enam ei ole liikvel.Mul on naba!!!:D


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

meie klassis igateine paneb snuusi või snuffi .. õpsid teavad, aga mis nad ikka saavad teha ..

 

ütle mis klass sa oled ? kui käid veel põhikoolis siis suht pohhui, välja ei vista sind mingil juhul ...ja kui seda video alles ei ole enam ..siis ei ole üldse mõtet põdeda ...ja äkki sa weel isegi alla 14 ? kui jah siis teglet saada see lita putsi ja kõik ....aga põdeda või omada süümekaid on rumalus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Nimelt vend filmis KOOLIS ühte lolli klassivenda, klassiõde pani tanki, seletuskirjad kirjutatud aga videot kui tõestusmaterjali enam ei eksisteeri. Klassiõde nimelt hõõrub seda nina alla räigelt.

 

Kas kuidagi juriidiliselt on võimalik klassiõde karistada või siis lihtsalt soovitage kuidas talle tagasi teha.

 

Tüdruk ise teeb koolis huuletubakat, nuusktubakat ja tõestus on olemas aga õpetaja lihtsalt ignoreerib meid.

 

Kõige kergem on lihtsalt ise leida kaamera ja ta vahele võtt siis on kõõks kui viskad selle tikile ette :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
juriidiliselt on kõik korrektne

Minu arust pole küll midagi õiget kui ta ahistab.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.