Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Dubstep & Drum'n'Bass

Soovitatud postitused

HIGH CONTRAST ON PARIM!

 

High Contrast - Rushmore

London Elecktricity on ka normaalne, eriti kui on tehtud sellest dnb mix

London Elecktricity - Just one second (Apex RMX)

Netsky - Smile

 

Smile on enamvähem aga teised on jumala bullsh*t.


ff_300x60.jpg

ghetto.png

MSN:

[email:6fxiuh76]vahvlighetto@live.com[/email:6fxiuh76]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma hetkel viskan mõned dnb lood + dubstepi lood kokku. Nagu pmst playlist, aga ainult nimed. Otsima peate ise. Kui 500 lugu koos siis upin faili. Atm 100 kandis.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

L.E. ise ongi dnb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muusika24 - Eesti Drum'N'Bass Vol. 3

 

Kellegil leidub seda plaati kodus?


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
2010 tuleb massive Eesti oma poiste jaoks, trust

Sami viimased lood on niiiiiiiiiii head. Eesti tõusev täht dubstepis, kohe kindlasti.

 

ma ise olen viimasel ajal sellist kvaliteet-dubstepi kuulama hakanud nagu hyperdub, silkie ja selline teema. hetkel ei lähe selline wobblehorror peale eriti.

 

// ma kinkisin vennale buriali plaadi (terve discography). ta ütles, et tal jäi suu lahti selle muusika peale. tõesti, ihukarvad tõusevad püsti kui sa seda kuulad.

kuna ta on autojuht, siis talle meeldib sellise muusikaga pikka maad sõita. parim kingitus pidavat olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tahaks 13'ndal krõumy ära kuulata, aga kahjuks jääb ära. see aasta pidavat instra:mental Eestisse tulema, kuskilt kuulsin. sinna tahaks küll minna. superman peab mu sisse sebima siis. :D

 

Kusjuures, see on kindlasti patt seda öelda, aga ma ei oota krõumit üldse, sest see pole minu maitse. Teised kõik on hullumas ja ootavad seda, kuid kaur mina ja sam ei näe asjal eriti mõtet. Samas, las rahvas hullab.

rohkem ootan Eesti Massive´it, sest seal tuleb raudselt Sami ja Kauri poolt sellist kraami mida nad tavaliselt ei lase ja see tähendab korralikku funksessionit.

Oeh, andekad poisid ikka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kusjuures, see on kindlasti patt seda öelda, aga ma ei oota krõumit üldse, sest see pole minu maitse. Teised kõik on hullumas ja ootavad seda, kuid kaur mina ja sam ei näe asjal eriti mõtet. Samas, las rahvas hullab.

rohkem ootan Eesti Massive´it, sest seal tuleb raudselt Sami ja Kauri poolt sellist kraami mida nad tavaliselt ei lase ja see tähendab korralikku funksessionit.

Oeh, andekad poisid ikka.

ma kuulasin kunagi väga palju krome'i. nüüd hakkavad kõik lood nii ühesugused tunduma. selline madal wobblereggae bass.

aga jah, olgem ausad, Sam ja Kaur teevad väga mõnusat muusikat. ma vaatan juba iga päev Sami myspace'i ja loodan, et tal on juba mõni uus lugu. Eesti dubstepi tulevik ütleks ma sellekohta.

 

aga räägi mulle, kas see instramentali jutt on tõsi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tehke orkutis dubstepi kommuuniti pl0x .

 

Edit:// nvm kids

http://www.orkut.com/Main#Community?cmm=17687977


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Midagi värskendamiseks.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.