Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Proovieksamid

Soovitatud postitused

Täna sai siis eilse matemaatika proovieksami hinde teada. Viis tuli, 39 punktiga 40-st. Nõmedalt hooletu olen, välditav viga oli. :)

 

Hahaha.. ma naersin praegu..umm tervelt kaks minutit.

Nõmedalt hooletu? Tra, ma võiks ka matat nii hästi taibata. :h:


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

eesti keel oli ära juba, sain tugeva 3, ehk siis 10 palli süsteemis 6. Homme on ühiskonna proovieksam, millalgi ka matemaatika.. Tra see matemaatika on niiiii vigane aine, ma ei või lihtsalt. Geomeetria eriti, rsk arvutagu ise oma püramiidi ruumalaid, värdjad :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hahaha.. ma naersin praegu..umm tervelt kaks minutit.

Nõmedalt hooletu? Tra, ma võiks ka matat nii hästi taibata. :h:

Võib ju pikemalt ka - Nõme, et ma nii hooletu olen, kuna tänu sellele kaotasin punkti, mille olemasolu oleks maksimumpunktid andnud. Kuigi ma ei saanud aru, mida ma nii naljakat ütlesin. :?


Every good-bye makes the next hello closer..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esta kohta juba rääkisin, kuid täna sain ka Mata proovika tulemused teada. 49p ehk siis 1p jäi maksimumist puudu (max oli 50p). Väga rahul olen, hinne oli 5. Küsiti eelmiste aastate eksamite ülesandeid. Sees olid lihtsustamine, murdvõrrandi lahendamine ning võrrandi koostamine ja ruutvõrrand. Valikülesannetest valisin funktsiooni graafiku ja risttahuka ülesanded. Nüüd võib rahulikult eksamiks valmistuda. Proovieksamite tulemused siis veelkord:

 

Eesti keel - 4 | 83/100p

Matemaatika - 5 | 49/50p

 

Võib rahule jääda:)


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eesti keele proovieksam: 68 ( 3 ) / 2 punkti 4 puudu...

Matemaatika proovieksam: Esmaspäeval

Inglise Keele proovi eksam: Ei tulegi vist :D

 

Miks teil kool neid nii hilja korraldab?!

Meil oli küll aprilli lõpus kõik ära enamvähem, saime harjutada puuduvaid kohti terve kuu veel. Varsti on õiged eksamid uksetaga, loodan, et matemaatikaga läbi ei kuku, kui kukun on suht putsis, suht koht suvi rikutud.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ühiskonnas sain 50 punkti 75'st (irv, see oli nii kerge töö, ei tea miks nii vähe punkte), 10p süsteemis oleksin saanud 6, 5p süsteemis 3. Kuid see lahe õpetaja hakkas midagi ajama, et segasin teisi eksami ajal ning ütles, et paneb 1. Suht fail värk, aga see õp. on nii "räige" naljahammas, et ta võib õige hinde ikka sisse ära panna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mata proovieksam 2

yhiskonda veel ei tea aga ma arvan et sealt tuleb midagi head - no kuulge see on ju lebo .

eesti keelt ei m2leta , no seda ju oskab iga loll :D seda pole võimalik 2he peale teha:D


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mul yhiskonna proovieksamis oli õpetaja kokku pannud 2006 ja 2008 aasta eksamid ning t6esti oli lebo , mingi kaks yl jäi tegemata , ei teadnud neid riigi põhitunnuseid ja üks oli veel mida ei osanud aga see on selge et seda eksamit kahte arvatavasti ei saa:D

Mata proovieksamist nii palju et meil oli võimalik saada 10 p ja sellest 1.7 sain ning see on 2 ning noh jah raske oli :D


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mata proovieksam 2

yhiskonda veel ei tea aga ma arvan et sealt tuleb midagi head - no kuulge see on ju lebo .

eesti keelt ei m2leta , no seda ju oskab iga loll :D seda pole võimalik 2he peale teha:D

 

matemaatikat oskab ka iga loll, ja sina oled üks neist, kui proovi eksami kahe said.

esta proovieksam-5

mata proovieksam-4

inka prooveksam-5

beat that :)


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.