Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

PINide panemine läheb juba riskiks.

Soovitatud postitused

VIP

Ehk siis täna juhtus selline asi et ma kaotasin järsku oma P2P aja ära mis sain P2P Piniga. Sain hiljem tagasi kui saatsin Kirja neile et mis viga on.

 

Ning selline oli vastus :

Hi there,

 

 

 

Thank you for contacting Jagex billing support.

 

 

 

Your credit was removed because it was not purchased in your country however, as a gesture of goodwill I have returned this to you.

 

 

 

Please note that you should not be using payment methods that are not available to you or PINs that were not purchased in your country. This is against our Terms and Conditions of membership.

 

 

 

Please bear in mind that if you apply any more PINs to this account or use another payment method that is not available in your country, we may be forced to remove the credit applied.

 

 

 

I hope this resolves your query.

 

 

 

Kind regards,

 

Mod Michelle

 

Jagex Billing Support

 


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui see Eestisse ei tule,siis ei saa enam p2p.:S

Peab hakkama krediitkaargida p2p tegema.:S


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Arvatavasti tulebki,kuna Michelle postitas Eesti sms purchase suggestion teemasse,muidu nad ei hakkaks selliste asjadega jamama.

Aga jah,kui ei tule Eestisse pini tellmine by sms/phone siis on jama :S

 

Ei taha teadagi kui kalliks membershipi müümine siis läheb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Läbi panga saad ka ju, aga siis kallim lihtsalt.

 

Kallim jah ning võtab aega paar päeva.Perses asi...


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ütled et sõber ostis pinni ja ta elab soomes, mu sugulane elab soomes. Saaks teha.

 

Seda ma ütlesingi. Ma panin Norra ainult.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Arvatavasti tulebki,kuna Michelle postitas Eesti sms purchase suggestion teemasse,muidu nad ei hakkaks selliste asjadega jamama.

Aga jah,kui ei tule Eestisse pini tellmine by sms/phone siis on jama :S

 

Ei taha teadagi kui kalliks membershipi müümine siis läheb.

 

ma usun et keegi ei hakka enam väga ostma pinne . kuna kõigil telefon olemas vms ? .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga jura, ma ei teagi, mis teha. Manray peab mind hakkama kredaga P2P tegema ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma usun et keegi ei hakka enam väga ostma pinne . kuna kõigil telefon olemas vms ? .

 

Ja emme/issi maksavad arveid.:D


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Praegu see pini värk veel töötab ? ehk töötab meil veel uk pinnid jne?

või austraalia pinnid jne töötavad veel igaljuhul?

 

Need töötavad , aga Jagex hakkab kontrollima kas panid õige riigi omaga. Kui panid teisest riigist siis võivad nad PINi lihtsalt ära võtta. Ei saa mingi nega krediit jne , vaid lihtsalt võtavad.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui tegid endale RSis kasutaja,siis pead seal panema enda riigi,riik võetakse IP järgi vist.

 

Aga on jah,kui mingi jama on siis ütled et lasid isal või kellegil tellida(Või käisid ise ntks välismaa tripil,tellisid sealt pini).Loodame siis,et tuleb Eestisse ka pay-by-phone/sms :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
IP järgi saab isegi googlest vaadata... Ei usu ,et kõik nüüd ilma jäävad , maraynor jäi lihtsalt neile silma vist. Loodan ,et minu accid jäävad kahesilma vahele:D

 

Ei muidugi , PINide äri on mustal turul suur ja ainult mina jäin vahele?

Okei , ma ootan kuni kellegi teiega ka see juhtub.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

omg tehku siis eestisse ka norm maksmise viis vms... enamus mängijaid on kuskil 15 ja neil puudub cc ... ja otse pangast kanda võib sellega minna kuni 6 tööpäeva :S seda on väga palju ja keegi ei viitsi seda oodata ju :S seega loodame ,et tuleb eestisse ka phone pay way... ei tohiks hetkel väga raske olla seda siia saada ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegin täna accounti piniga memberiks,loodan ,et staatust ei võeta ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

võeti ära :S:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.