Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Shadowcat.

Soovitatud postitused

Ma saan aru, et inimesed, keda ma warninud olen, 90% ulatuses mind vihkavad.

Meie jaoks on reeglid väga lihtsad.

Isehakanud moderaatorid - 2 PUNKTI Warn.

Spam - 2 PUNKTI warn. -[selle alla arvestame kõik teemast mööda postitused/roppused/halvustamised]

Vahvliga sarnase suunitlusega foorumite propageerimine - 10 PUNKTI.

Topelt-identiteedid - 25 PUNKTI WARN.

Ja neid teisi ei ole vaja teil teada.

 

Meie lähtume nendest, mis reegleid teil veel vaja on? Laias laastus kõik postid mida warnime, on SPAMM postitused, ehk siis teemast mööda/vales kohas vale post/halvustamised jms.

 

Päikest, ShadowCat. Kes veel tahab, võib mind halvustada ja sõimata senikaua, kuni alex või keegi muu selle teema lukku paneb. Mina ei sulge seda. Seega -

Use your Opportunity.!

 

 

Võibolla on see ka praegu mis ma teen teemast mööda, kuid selle peaks veel suuremalt kuskile üles riputama, niiet see ka jõuaks kohale !

 

Isehakanud moderaatorid - 2 PUNKTI Warn.

Spam - 2 PUNKTI warn. -[selle alla arvestame kõik teemast mööda postitused/roppused/halvustamised]

Vahvliga sarnase suunitlusega foorumite propageerimine - 10 PUNKTI.

Topelt-identiteedid - 25 PUNKTI WARN.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Isehakanud moderaatorid - 2 PUNKTI Warn.

Spam - 2 PUNKTI warn. -[selle alla arvestame kõik teemast mööda postitused/roppused/halvustamised]

Vahvliga sarnase suunitlusega foorumite propageerimine - 10 PUNKTI.

Topelt-identiteedid - 25 PUNKTI WARN.

 

Ma ei tea kas see on ka just teemakohane postitus, kuid see tuleks veel suuremalt kuskile kirja panna, et ka lõpuks kohale jõuaks!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
shadowcat on pede!!!

 

 

 

Ma väga vabandan, aga kas sa tead kes on pede.? Pede ehk Homoseksuaalne inimene. Ehk see, kui ühele mehele meeldib teine mees. Aga no sorri düüd.

Mul on tüdruk olemas, pean su lootusi petma taaskord, Pead endale uue silmarõõmu otsima, ma olen juba võetud!:-)


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
shadowcat on pede!!!

 

Jah, ja pärast sellise posti tegemist ja warni saamist tulete kõik siia halama, et moded warnivad niisama ja mida iganes. :dead:


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
shadowcat on pede!!!

 

Language.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
IN_ZINE_RUNESCAPE_FOR_LIFE paneb palju warne btw.

 

Zine ei pane ültse warne muarust, küsisin msnis talt et paneks warni mingile spammerile kuskil teemas ei mäleta, ta ütles et mine küsi shadowilt kui tal sitt tuju on siis paneb warni

 

Mul peaks isegi sellest msni tekstist pilt olema kui väga tõestust vaja on, siiski shadowi vastu mul midagi pole. Msnis rääkind temaga, botiga aidand teda, tundus küll vägagi normaalne, ei mingi capsind iga sõna ega mingi ropendand elu eest, Ei tundunud ültse selline inimene nagu te teda kirjeldate siin teemas.

 

Ka selle postituse kohta kus öeldi et Shadowcat on pede, Sellepeale tekkisid küsimus, Kas sa tead teda irl et ütled seda?

 

Halvade naljadega olgu nendega nagu on, ise mode oleks piirduks ka kirjaliku hoiatusega ja viiks postituse kuskile lamedate naljade teemasse.

 

Igatahes edu Shadowile, loodan et jääb modeks ikkagi, hea kui tutvusi on kes spämmi kustutavad ja warne panevad kui küsida:).

 

//: Kontrollisin üle mul on see msni logi olemas kes tahab võin pildi postitada.


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

klge, isegi minu kannatus on lõpemas.

kui ma veel näen põhjendamatut moderaatorite sõimamist, ma laksin 24h ban peale.

ma olen alati öelnud, kritiseerimise ja sõimamise vahel on erinevus.

üks neist on põhjendatud, teine on lihtsalt emotsioonide välja elamine.

kritiseerimine on lubatud, sõimamine mitte. isegi kui te teete seda naljaga pooleks. mina näiteks ei pruugi naljast aru saada, siis süüdistate ise ennast.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Shadowcat on normaale tyyp kes normaalselt ja nii palju sitta keeravad ja sp2m ja k6ik muu ime ei ole, et warne saate ja siis paugute elab minu kylas niiet ple mitte mingist halba 2elda

 

 

ralliteam ikkagi :D

 

Seda on juba 2 lehte põhjendatud et shadow is the best, 18year old NONgay person. Ärge temaga põkkige, paneb teile ......

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SO NOT 11111:ty:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
klge, isegi minu kannatus on lõpemas.

kui ma veel näen põhjendamatut moderaatorite sõimamist, ma laksin 24h ban peale.

ma olen alati öelnud, kritiseerimise ja sõimamise vahel on erinevus.

üks neist on põhjendatud, teine on lihtsalt emotsioonide välja elamine.

kritiseerimine on lubatud, sõimamine mitte. isegi kui te teete seda naljaga pooleks. mina näiteks ei pruugi naljast aru saada, siis süüdistate ise ennast.

 

Kas sa ei arva, et midagi tuleks ette võtta lõpuks shadowcati osas?

See pole esimene kord kui tema kohta kaebusi esitatakse, ning kindlasti mitte viimane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas sa ei arva, et midagi tuleks ette võtta lõpuks shadowcati osas?

See pole esimene kord kui tema kohta kaebusi esitatakse, ning kindlasti mitte viimane.

 

 

 

Ütle, mis ma tegema peaks kui te spammite.? Rahumeeli kustutama.? Siis te ei saaks ju enam üldse aru, ja asjad läheksid üle käte ära. Te ei saa muud moodi ju aru, kui warn. Ja siis kui warnida, või punktikeste eest ban saada, siis lähete ju patja nutma kohe.?

Kõigepealt alustaks teie enda postitustest, ja siis räägiks edasi minust.?

Keegi äge vend võib ju hääletuse teha, Kas ShadowCat peaks Tagasi astuma mode kohalt? :D

 

Ma saan aru, et sul on veel kade meel et ma mode olen, ja sa mitte, aga katsu nüüd olla natukene?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Merv, oleks aeg käituda oma vanusele kohaselt :/

 

Kas mingisugust auhinda pole välja pakkuda? Kuldne lause!

 

Ega's jah. Me ei talu nõmedaid postitusi ning selle abil suudamegi viimsegi sõnniku siit foorumist välja viia. Minu arvates ei peaks moderaatorid üldse aru andma oma warnide paneku eest. Saage juba ükskord aru, et puhtalt halva tuju peale me warne ei pane ning kui te olete väljaspool vahvlit meil siibri ette visanud, siis ei tähenda see seda, et me peaks hakkame korralikest postitustest otsima vigu ning teile sellega keerama.

 

Usun, et ainult aruka inimese tagasisidet võetakse tõsiselt. Kui mõni on teinud juba mitmeid kasutajaid ning saab korduvalt banni, siis võib-olla on see ainuke viis, mis paneb just enda tegude üle mõtlema.

 

Moded ei soovi halba! :D Ärge nutke, kui warni saite/saate. Võib-olla ongi hea, kui keegi kõnnib nii kitsal teral, et vaid 1 warn lahutaks teda bannist. Siis ollakse vast ettevaatlikumad ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas mingisugust auhinda pole välja pakkuda? Kuldne lause!

 

Ega's jah. Me ei talu nõmedaid postitusi ning selle abil suudamegi viimsegi sõnniku siit foorumist välja viia. Minu arvates ei peaks moderaatorid üldse aru andma oma warnide paneku eest. Saage juba ükskord aru, et puhtalt halva tuju peale me warne ei pane ning kui te olete väljaspool vahvlit meil siibri ette visanud, siis ei tähenda see seda, et me peaks hakkame korralikest postitustest otsima vigu ning teile sellega keerama.

 

Usun, et ainult aruka inimese tagasisidet võetakse tõsiselt. Kui mõni on teinud juba mitmeid kasutajaid ning saab korduvalt banni, siis võib-olla on see ainuke viis, mis paneb just enda tegude üle mõtlema.

 

Moded ei soovi halba! :D Ärge nutke, kui warni saite/saate. Võib-olla ongi hea, kui keegi kõnnib nii kitsal teral, et vaid 1 warn lahutaks teda bannist. Siis ollakse vast ettevaatlikumad ka.

 

Ega's me ei tea midagi.Kõik moded pole nii tolerantsed naq sina.

Kõik pole nii ilus naq väljast paistab.Tuleb olla reaalsuses mitte järgida modede müüte nende headusest.Vaata foorumis ringi ja otsusta, kas kõik on ikka nii ilus ja roosiline naq sina seda ütlesid:h:

 

Oleks viisakas küll teavitada foorumlast warni pärast(põhjust)

Sageli on mode valesti aru saanud ja pannud warni niisma tühja.

Ise siin foorumis nii väga ringi ei vaata, VAHVLI KOLLANEAJAKIRJANDUS aKa. KROONIKA, kus kõigi kohta aetakse nn kelbast(see ehtne näide)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Niisiis sain 2 korda warni Taneli msni hacki teemas niiöelda spammimise eest.

1 warn: Kas teise tüübi postitusele vastamine + Tanelilt midagi küsimine (teemakohane) on spam???

2 warn: Küsisin Tanelilt, et kas ta sai oma msni tagasi või on ikka kellegi teise käes.

 

Shadow kustutas MÕLEMAD ära ning warnis.

MIKS ta teiste postitusi ei kustuta???

 

 

Olen kindel, et selle teema kustutab shadow kohe ära.

Eniveis, ta on väga nõme (mitte aint warnide pärast).

 

 

sest ta on kõrvadega peenis ega oska GM tööd.

 

GF welcome to vahvel.

 

tegijaid bännitakse / warnitakse 24/7

 

asskissereid armastatakse nagu oma hoe'si

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega's me ei tea midagi.Kõik moded pole nii tolerantsed naq sina.

Kõik pole nii ilus naq väljast paistab.Tuleb olla reaalsuses mitte järgida modede müüte nende headusest.Vaata foorumis ringi ja otsusta, kas kõik on ikka nii ilus ja roosiline naq sina seda ütlesid:h:

 

Oleks viisakas küll teavitada foorumlast warni pärast(põhjust)

Sageli on mode valesti aru saanud ja pannud warni niisma tühja.

Ise siin foorumis nii väga ringi ei vaata, VAHVLI KOLLANEAJAKIRJANDUS aKa. KROONIKA, kus kõigi kohta aetakse nn kelbast(see ehtne näide)

Foorumi olukord ei saagi "lilleline" olla, arvestades eritigi seda, et kasutajad kui sellised, suures osas, ei tee mitte midagi selle paremaks muutmiseks. Muudkui aga vinguvad, kui jälle kelleltki warni on saanud. Kõige hämmastavam on see, et kõiges on süüdi moderaatorid. Ka õigustatud warni ei pruugita tihtilugu omaks võtta, vaid saadetakse sõimav, suguelundeid täis kiri ja nõutakse selgitust. Olgu, jäi midagi arusaamatuks, küsi viisakalt. Muidugi ei ole kellelgi isegi mitte natukenegi tahtmist Sulle vastata, kui juba pöördumine selline on.. Samuti kahaneb esmamulje veelgi, mis muidugi ei tähenda, et moderaator Sinusse sellepärast ebaobjektiivselt suhtuma peaks.

 

Kui midagi meelejärele pole, tehaks suured uhked lahkumisteemad. Antakse lubadused, aga paljud neid täita on suutnud? Päeva või paari pärast on ikka kõik nagu viis kopikat foorumis tagasi ja naasnud oma vana rutiini juurde.

 

Kui nüüd tagantjärele mõelda, kas on siin foorumis üldse moderaatorit, kes Teile, kallis kasutajaskond, meelejärelele oleks?

 

Ma ei üritagi sellega kogu süüd kasutajate, kes ei kuulu juhtkonna ega eeskujulike sekka, veeretada. Aga ehk oleks õige aeg maha võtta ja natuke mõelda, et ka Teist sõltub suuresti selle foorumi saatus ning kui Teie püüaksite korralikumad olla, ei oleks ka niipalju hoiatamist, rikutud närve. Kõik saaksid asja veidi rahulikumalt võtta. Ma ei väida, et kogu huumor (muidugi teemades, kus on sobilik seda kasutada) on välistatud, ilma selleta ei suudaks foorum toimida, aga siin läheb asi kohati liiale.

 

And no offence, lihtsalt üldistus, ärge võtke isiklikult.

 

=/


Every good-bye makes the next hello closer..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noh, mingisugust piina siin küll pole. :D Modereerimine on ka nn. "infoühiskonnas." Banni ning warni lükata on kerge. :D Aga noh, ma ei räägi kõikide moderaatorite eest.. On ka tublisid moderaatoreid, kes peale postitustest osa võtmise ja warnimise teevad ka muud..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei näe modede töös midagi halba.Nad warnivad,kuna te ise teete midagi,et nad seda teeks.

Mind on mitu korda warnitud ja olen oma bannid kätte saanud.Ja tean ka,miks sain.

Kui teile ei meeldi,et warn saate,siis tehke,mida Eston ütles:Hoidke oma käes klaviatuurist eemal.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.