Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

0 0 o0 o0 0 back.

Soovitatud postitused

VIP

Ma arvan et suurem risk oleks, saab paremaid asju.

Head killid, hästi läheb


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

pole vahepeal midagi teinud :D seega pole mul ka pilte siia panna olnud täna teen natuke raha omale vist bhs :D siis saab pilte ka ehk ! seega hetkel tegin 1 target killi :D tegin endale mitte omaselt no armor ja töötas isegi üsna hästi .

 

yeahe.jpg

 

olen ka noobi vähe treeninud ja veel noobimaks teinud kui ta ennem oli :D ehk siis tegin defi 40 :D ja hetkel plaanin sellega vaikselt str 70 poole liikuda ... temaga ka 2 target killi saanud :D aga loot oli kuskil 120k vms mõlemas killis seega otsustasin mitte pilti teha :D aga vaikselt noob isegi arenenb seega liigun ka temaga nüüd bhs ringi :D kui keegi teab võimalust kuidas saab 2 acciga korraga online olla :D siis võiks öelda ... saaks korralikult 1 acciga treenida ja teisega vaikselt bhs ringi joosta !

 

muidu pole eriti midagi teinud :D käinud autokoolis ja tööl . ja pole eriti muud peale selle aega olnud teha ka ... trenni on saanud ka vahepeal korralikult jälle teha ! jalad enam ei valuta nii nagu varem , kulus see paus ikka ära vist ! kes veel ei tea siis mängin usinasti jalgpalli ... ja oli probleeme põlvedega ja parema jala hüppeliigesega !

 

aga täna CLi finaal ... teotab tulla väga põnev mäng :D mul eriti vahet pole kes selle võidab :D kuna mõlemad meeskonnad on kuulunud mu lemmikute hulka juba lapsepõlvest . ehk siis ajast kui giggs oli veel poisike jne :D ja kui ronaldo , zidane , rivaldo jne. tegelased mängisid veel barca eest :D

 

täna oli esimene korralik kraad sooja väljas öösel :D ja sai korralikult lõpuks magada , aken oli lahti ja tuli korralikku värsket õhku väljast ... tore suve tunne oli hommikul ärgates :D

 

täna lähen ka kohalikku jalgpalli vaatama , mingi külaliiga moodi asi. millest ka ise osa võtan alustab täna :D ja õhtul veel trenn ja vanaema tahtis ,et ma talle ka veel appi lähen seega täna kui pilte tuleb veel siis kindlasti kuskil 11 või 12 aeg :D kuna varem lihtsalt ei ole aega :D

 

aga päikest kaasfoorumlased .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis ryy sul on , et head dropid ? Muidu 10p

 

:D viimasel ajal olen ringi jooksnud d hide top (G) ja d hide chaps (G) ehk siis ligi 700k on risk vms ! aga pole veel oma dragon itemit kätte saanud :D ... aga viimane kill mis postitasin oli täiesti no armor .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ok hetkel siis treenin ! pole vist pilte ka panna , kuna pole just häid drope saanud viimasel ajal. mingit axesid ja 2hsid on tulnud mõned korrad no armoris ! aga mitte midagi erilist :D

hetkel siis treenin lessers oma ranged lvlit ... hetkel 330k minna :D loodan selle kuskil teisipäevaks valmis saada vms ... pole just kiire areng aga kolmapäeval vms on mul viimane autokool ehk siis on test :D ja pean selle jaoks ka kõvasti õppima ... muidu autokoolis on suht igav sõit on selge ... ja pole probleemi ,et sellega ei peaks läbi saama :D pigem võib asi jääda teooria taha millest ma eriti midagi ei jaga :D ega ka eriti seda õppida ei viitsi .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga ilus kasutaja 7+.


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

olen siis uuesti back in action, suhteliselt ainult BH, ülejäänud asjad suht ei oma mingit tähtsust, võibolla vahel ka skillin, kui mõni quest vajab tegemist.

Stats eriti muutunud ei ole ja kindlasti jään hetkel kindlaks oma pray 1le.

statsh.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

kill1.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

See siis esimene kill millest ka pildi tegin, oleks ehk pilte veel aga pole viitsind teha pilte -850k killidest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

väga tore kui meeldib, mulle endalegi meeldib nii kõvasti rohkem.

Täna sain ka mage lvl, aga sellest pilti ei teinud, homme ilmselt saan veel 1 mage lvl, siis ehk teen pilti ka.

Sain natuke aega tagasi target killi ka, õnneks tuli peaaegu 1m kokku, seega tegin ka pildi.

Nv. ilmselt ei mängi, või kui mängin siis väga vähe, seega ilmselt siis väga mingeid pilte oodata pole. Pean lähiajal ka p2p pini omale uuesti soetama, kuna member aeg on vaikselt otsa lõppemas.

 

kill2t.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kill3.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Kerge hommikune target kill, eile õhtul sain ka 1 aga see ei väärinud isegi pildi tegemist. EP 100% ja oli target ja sain närused 400k killi vms. Kohe näha, et pole mõtet ronida sinna +1 worldi. Enam ilmselt sinna ma oma jalga ei tõsta, suhteliselt mõttetu. Täna loodan, et tuleb ehk veel mõni korralik EP või target drop.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kill4.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Uus kill siis ka, Graafikale tänud, et postitada viitsis. Ja luck kulub igati ära, sa võid ju kille palju saada, aga kui drop on kehva, pole neist killidest väga kasu. Võib juhtuda, et kohe tuleb ka uus pilt, kuna target bar on 6/8 ja kui EP ka natuke tõuseb siis võib sealt ehk midagi tulla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oled targeti hunter ? :D

 

edu sulle .)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kas just target hunter aga parimad killid tulevad enamasti targetilt, pole väga mõtet igast 400k killist pilti teha vms.

Täna tegin natuke slay ja range, õhtul käisin veel tiiru kiirelt BH'st ka läbi. Ja sain targetilt natuke nodi.

kill6.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

slayi.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

päeval tuli ka ranged 93, kuid sellest pilt puudub. Homme ehk tuleb rohkem pilte, slay 55 vaja saavutada. Mage, hp, def, str ja osad skillid veel üsna lähedal, seega ilmselt homme saab vähe rohkem pilte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.