Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Stan foorumist msn devilguy91@hotmail.com

Soovitatud postitused

VIP
putsid

 

Üritad nummi olla? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
suht sad jah , et kui ikka tuntud liige , mode sõber scammib , ütleme , et stan isegi ei scamminud , pole kindel ja talle banni ei panda , see on väga hale!

kaitsed emodeadi hetkel ? mõttetu üritus. Raix lasi scämmeri üle see teeb mu tuju heaks ^,

vähemalt sai hazzu oma pinni kuigi jh jäi kahjumisse :?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
suht sad jah , et kui ikka tuntud liige , mode sõber scammib , ütleme , et stan isegi ei scamminud , pole kindel ja talle banni ei panda , see on väga hale!

 

Scammer scammib Scammerit ja tagastab Scammitud asja Scammitule. Ma ei leia siin midagi valesti. Pealegi , Stanil piisavalt raha et PINid kinni maksta ( Ma tean ) , kui teda ähvardab Ban ka teiste modedelt , siis ta maksab selle 50.- Ära mis selle Revole (Elukutseline scammer ) nii vajalik on , kuigi ta scamminud suht tuhandetes. Pealegi , teine PIN pani Revo kasutajale mis Stan talle andis , ma ei leia MIDAGI SIIN VALESTI!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kaitsed emodeadi hetkel ? mõttetu üritus. Raix lasi scämmeri üle see teeb mu tuju heaks ^,

vähemalt sai hazzu oma pinni kuigi jh jäi kahjumisse :?

 

sina sitane pederast situ ube ja niku oma ema kuradi netihero

 

sinusugused karvased tuleks miksrisse panna, saaks kena emokokteili mille joodaks sigadele.

 

WOOOT PEDERAST vaata milline sa välja näed, kled anna oma msn saame kokku kuskil, sinusuguseid netiherosi tahaks natuke tampida, siin on kõik nii et tavai lääme tambime ära jne :D huiiiiiiiiiiiii te ei suuda isegi üksinda potipeale istuda ja perset pühkida.

 

niiet stan võta msni block maha ja maksa se 50 ära-.!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rahune maha. See pole normaalne, et nii närvis nüüd kohe. Mõtle parem, mida sa valesti tegid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sina sitane pederast situ ube ja niku oma ema kuradi netihero

 

 

 

WOOOT PEDERAST vaata milline sa välja näed, kled anna oma msn saame kokku kuskil, sinusuguseid netiherosi tahaks natuke tampida, siin on kõik nii et tavai lääme tambime ära jne :D huiiiiiiiiiiiii te ei suuda isegi üksinda potipeale istuda ja perset pühkida.

Kuule emopoiss. mine juuksurisse ja lase oma pea veel kolm korda mustemaks värvida. vaata et üksi ei jää krt pärast hakkad veel kääridega nüsima ka midagi.

btw kui sa mind sitt näinud pole siis mine nuta pihku emo .

Ema ei luba emodega kokku saada.

Ega sa tundud ka üks suur emost e-hiiro olema. Ma viskan sulle ziletti ja sina mulle paar kilo verd.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Scammer scammib Scammerit ja tagastab Scammitud asja Scammitule. Ma ei leia siin midagi valesti. Pealegi , Stanil piisavalt raha et PINid kinni maksta ( Ma tean ) , kui teda ähvardab Ban ka teiste modedelt , siis ta maksab selle 50.- Ära mis selle Revole (Elukutseline scammer ) nii vajalik on , kuigi ta scamminud suht tuhandetes. Pealegi , teine PIN pani Revo kasutajale mis Stan talle andis , ma ei leia MIDAGI SIIN VALESTI!

 

 

 

ma ei kaitse revot ta ilge emo ja olen teda ise sõimanud ja talt üle saanud.

 

lihtsalt isegi kui stan scammiks päriselt kedagi , te ei bänniks teda for sure.

 

lihtsalt nii see on , sõbrad päestavad ikka sõpru.

 

tore .;/


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
türa tsort kus sa elad tulen ise täna kohale , netikangelane valmis siin, niikui nii ema sul aitab trükkida teksti

Jõgeval .

vaevalt sa kuskil oma emokoopast siiapoole liigud. vaja scämmida veel ju .


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma ei kaitse revot ta ilge emo ja olen teda ise sõimanud ja talt üle saanud.

 

lihtsalt isegi kui stan scammiks päriselt kedagi , te ei bänniks teda for sure.

 

lihtsalt nii see on , sõbrad päestavad ikka sõpru.

 

tore .;/

 

Okei , ma ütlen et ma kaitsen teda OSALISELT kuna ta hea sõber , aga kaitsen ka seda et seda Mida tema tegi , seda ma Õigustan. Ta ei scamminud Enda kasuks , vaid et teisi aidata.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui see sõbrad pääsevad,vastab tõele,siis peab modedega sõbrunema.

Pange ban ja teema lukku.

PS:Ma ei käitu modena.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tavai, mode lock see ja mulle ban, ma ei viitsi seda pc kogumis teemat teha.

 

Sorry , mina ei pane lukku ennem kui ma saan Shadowcatiga ja Taneliga arutatud.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tavai, mode lock see ja mulle ban, ma ei viitsi seda pc kogumis teemat teha.

Emo andis alla.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.